Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 00:31, Vormulac napisał:

Dokładnie, a jak czytałem w jakimś temacie typu Morrowind vs Gothic czy jakaś inna gra, że
argumentem przemawiającym na niekorzyść dla Morka jest zbyt duży świat itp. to szlag mnie trafiał.


Nie dziw się, dla niektórych to i plansza PacMan-a jest za duża :)
A tak serio, jeśli ktoś nie lubi wczuć się w świat gry, nie znajduje radości w myszkowaniu po dziwnych zakamarkach, to może być to wada ...
Na szczęście ja wolę duże mapy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, dokładnie, na szczęście dla nas twórcy morro poszli na rękę właśnie takim jak my, którzy lubią połazić i poszperać w jakichś podtopionych jaskiniach, nawet jeśli jedyne co tam znajdą to dwie perły i szkielet z wędką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W I etapie budowania mojej twierdzy (na grobie Uvritha) dostałem zadanie - mam udać się do niedaleko leżących dwemerowych ruin i wziąć z nich wszystkie plany. Do ruin dotarłem, zabiłem kilka centurionów, ale żadnych planów nigdzie nie znalazłem. Czy są one gdzieś ukryte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, dostalem od caiusa pierścien zwiekszający zabezpieczenia o 20 i zakosiłem Fyrowi z szafy pancerz ze skóry Hircyna! dzięki temu cacku buty oślepiającej szybkości nie oślepiają!! tylko teraz wyglądam troche jak robokop jakiś:D jak chodzę to jestem szybszy niż jak biegam bez tych butówxD aha, jest do tego pancerza jakaś reszta??
(rękawice, itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tylko pancerz. Ale znajdziesz też super przedmioty, np. Pięści Randagulfa (rękawice). Jak już tam jesteś to zakoń Amulet Daedrycznego Sanktuarium i załóż go na szyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Skoro mowa o Tel Fyr, jest tam też młot Volendrung, maczuga Zguba, a także ok 2500 żetonów krasnoludzkich, u płezacza jest z nich niezła kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:21, Budo napisał:


Skoro mowa o Tel Fyr, jest tam też młot Volendrung, maczuga Zguba, a także ok 2500 żetonów
krasnoludzkich, u płezacza jest z nich niezła kasa :)


a gdzie ten pełzacz jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 14:30, ŁukiPluta napisał:

a gdzie ten pełzacz jest ?


Pełzacz jest w Calderze, Posiadłość Ghorak, na piętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:33, Budo napisał:

Pełzacz jest w Calderze, Posiadłość Ghorak, na piętrze :)


A ta posiadłość to jakaś gospoda ? bo wiem ze widziałem go w jakiejs gospodzie i jak sie do niego rozmawiało to mówił tylko: "Pełzam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 14:46, ŁukiPluta napisał:

A ta posiadłość to jakaś gospoda ? bo wiem ze widziałem go w jakiejs gospodzie i jak sie do
niego rozmawiało to mówił tylko: "Pełzam"


Hehe, byłeś we właściwym miejscu, ale to nie gospoda :)
Bierzesz handel i kolo ma 5000 złota i rzeczy kupuje po ich wartości, więc nie zdziera jak inni kupcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE I KŁOPOT !!
W misji gdzie mam znaleźć łamigłowkę Dwemerów w ruinach nei mogę jej znaleźć. PAtrzyłem w solucji, że jest w komnacie pustej dłoni i jej po prostu nei ma w skrzynkach, na półkach nie ma i już .Nie mam pojęcia czy to jakiś błąd czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:26, dud89 napisał:

MAM PYTANIE I KŁOPOT !!
W misji gdzie mam znaleźć łamigłowkę Dwemerów w ruinach nei mogę jej znaleźć. PAtrzyłem w solucji,
że jest w komnacie pustej dłoni i jej po prostu nei ma w skrzynkach, na półkach nie ma i już
.Nie mam pojęcia czy to jakiś błąd czy co ??

Wchodziłeś na górę? :)
Każdy się na to nacina

Musisz być w takiej komnacie na górze, nad całą resztą. Jest taka duża sala z bodajże trzema włazami do kilku pomieszczeń, a jak spojrzysz w górę, to tam będzie taka umeblowana wnęka. Musisz wejść po skalnej rampie po lewej stronie pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę, że całe ruiny przeczesałem w poszukiwaniu tego "czegoś" to mnie szlag trafia. Dopiero solucja pomogła... Mogli zrobić mniejszy rejon poszukiań, albo większą łamigłówkę. A nie... Szukać małej kosteczki po wielkim terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:34, Bumber napisał:

Jak sobie przypomnę, że całe ruiny przeczesałem w poszukiwaniu tego "czegoś" to mnie szlag
trafia. Dopiero solucja pomogła... Mogli zrobić mniejszy rejon poszukiań, albo większą łamigłówkę.
A nie... Szukać małej kosteczki po wielkim terenie.

Aaa tam, misja była całkiem OK... Więcej się naszukałem ruin :D xD

Najgorsze, że polazłem koło fortu księżycowego, ale nie tam gdzie trzeba. Most minąłem, ale pod spodem. W końcu doszedłem do Upiornej Bramy i stwierdziłem, że coś było nie tak ^^

Jak już doszedłem do tych ruin to szukałem też dość długo, ale w końcu zauważyłem tą wnękę na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:37, Monastor napisał:

Aaa tam, misja była całkiem OK... Więcej się naszukałem ruin :D xD

Najgorsze, że polazłem koło fortu księżycowego, ale nie tam gdzie trzeba. Most minąłem, ale
pod spodem. W końcu doszedłem do Upiornej Bramy i stwierdziłem, że coś było nie tak ^^

Jak już doszedłem do tych ruin to szukałem też dość długo, ale w końcu zauważyłem tą wnękę
na górze


I to jest chyba największy minus Morrowinda: ciągłe szukanie. Szczególnie daje się we znaki, gdy ktoś każe Ci znaleźć jakąć grotę na pustkowiu. Że niby trzeba iść "na północ". A godzinka schodzi na poszukiwaniach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować