Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 09:13, chieronim napisał:

cześć!!!
Przypomnijcie gdzie znaleźć maskę ...złośliwego claviusa ( czy jakoś tak)


Idź do Dagon Fel. W bliskiej okolicy jest kilka dwemerwoskich wież, w jednej z nich siedzi nekromanta, który ma tę maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:13, chieronim napisał:

cześć!!!
Przypomnijcie gdzie znaleźć maskę ...złośliwego claviusa ( czy jakoś tak)


Maskę znajdziesz na południe od wiochy Dagon Fel na wyspie na północy. Wieża Sorkvilda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam takie pytanko do znawców zaklinania. Czy jak zaklnę przywrócenie zdrowia powiedzmy choćby we wspaniałej koszuli to będę miał regeneracje? Oczywiście mówię tu o stałym efekcie. Czy raczej się nie da? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:40, el-coyote napisał:

Hej, a ja mam takie pytanko do znawców zaklinania. Czy jak zaklnę przywrócenie zdrowia powiedzmy
choćby we wspaniałej koszuli to będę miał regeneracje? Oczywiście mówię tu o stałym efekcie.
Czy raczej się nie da? :).


Jeśli już robisz taki sprzet nie zapomnij przy okazji o odnowieniu kondychy też na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem gre od nowa i jestem na jednym z pierwszych questow dla Gildii Magow w Balmorze - podmienie kamienia dusz. Grajac poprzednim razem pamietam, ze jak Galdebir sobie gdzies pojdzie, to w skrzyni znajdujacej sie obok jej biurka mozna znalezc przyzwoite przedmioty. I tu zaczyna sie problem: poziom zamka wynosi 90. Chodze juz ze 20 minut po roznych sklepach i nie moge sobie przypomniec,skad mialem zwoj do otworzenia skrzynki. Bylbym dziweczny za udzielenie informacji gdzie taki zwoj mozna by dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:48, Budo napisał:

/.../

Pierwszy raz Jaskinię Wcielonych znalazłem bez pomocy, bo nie miałem neta ani poradników. Cieżko
było, ale dałem radę, za to jaka satysfakcją, mówię Ci!
:)


no wiem, ale mapa swiata jest duża. jak wpadliscie na pomysl gdzie mniej wiecej szukac tych kłów wiatru i uszu igielnych?? bo ja rozumiem że jak się urzeć to się wszystko znajdzie, (zawsze mozna przeczesywać kazdy centymetr mapy),ale czy byl jakis npc ktory dawal jakies wskazowki, albo cokolwiek pozatym wierszem, bo on moze mowic o jakichs tam charakterystycznych skalach, ale nie mowi o przyblizonym polozeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zwoje łamaczy zamków Ekasha sa dostepne od wyższych poziomów :/
Więc na razie musisz sobie darować, ale można zrobić tak, żeby Galbedir nie wróciła na swoje miejsce i wtedy będziesz mógł tam przyjść później. Jeśli szybko podmienisz klejnot i wrócisz pogadać z Ajirą o zadaniu Galbedir powinna zatrzymać sie tam gdzie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:37, tymuś napisał:

no wiem, ale mapa swiata jest duża. jak wpadliscie na pomysl gdzie mniej wiecej szukac tych
kłów wiatru i uszu igielnych?? bo ja rozumiem że jak się urzeć to się wszystko znajdzie, (zawsze
mozna przeczesywać kazdy centymetr mapy),ale czy byl jakis npc ktory dawal jakies wskazowki,
albo cokolwiek pozatym wierszem, bo on moze mowic o jakichs tam charakterystycznych skalach,
ale nie mowi o przyblizonym polozeniu.

Pamiętam, że była opisana droga. Miń jakąś stertę głazów, idź na południe i tak dalej. Nie kojarzę już co dokładnie, ale na pewno była opisana droga z grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2006 o 12:39, Monastor napisał:

Pamiętam, że była opisana droga. Miń jakąś stertę głazów, idź na południe i tak dalej. Nie
kojarzę już co dokładnie, ale na pewno była opisana droga z grubsza.


Przy Grocie Wcielonych nie było opisu drogi. Były tylko rymowanki Szamanki i wskazówki od popielnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:41, Budo napisał:


> Pamiętam, że była opisana droga. Miń jakąś stertę głazów, idź na południe i tak dalej.
Nie
> kojarzę już co dokładnie, ale na pewno była opisana droga z grubsza.

Przy Grocie Wcielonych nie było opisu drogi. Były tylko rymowanki Szamanki i wskazówki od popielnych.

Jestem na 90% pewny, że coś było... mówił to ktoś z popielnych

Chociaż... może mylę z tym grobowcem gdzie była komnata ze skalnym słupem i wodą i gdzie trzeba było znaleźć łuk. Sam już nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A ja jestem pewien że nie ma opisanej drogi do Groty Wcielonych. Myli Ci sie z Grobowcem Urshilaku, gdzie trzeba właśnie skręcić koło jakiegośs kamienia na południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:01, Budo napisał:

/.../

A ja jestem pewien że nie ma opisanej drogi do Groty Wcielonych. Myli Ci sie z Grobowcem Urshilaku,
gdzie trzeba właśnie skręcić koło jakiegośs kamienia na południe.

czyli tak naprawdę nie ma opisu drogi?? w takim razie twórcy postanowili wydłużyć graczowi przygode z morkiem o parę dni:P, tzn rob questy poboczne, szwędaj się, a jak trafisz na grotę to dokończysz wątek głowny
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:18, tymuś napisał:

czyli tak naprawdę nie ma opisu drogi?? w takim razie twórcy postanowili wydłużyć graczowi
przygode z morkiem o parę dni:P, tzn rob questy poboczne, szwędaj się, a jak trafisz na grotę
to dokończysz wątek głowny
xD

Idź podnóżem gór, po wschodniej stronie, na południe. Prędzej czy później zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:38, Budo napisał:

Zwoje łamaczy zamków Ekasha sa dostepne od wyższych poziomów :/


Na pewno nie da sie ich zdobyc na poczatku? Jestem niemal pewien, ze grajac poprzednim razem udalo mi sie otworzyc skrzynie i zgarnac wszystko gdzies tak w okolicach 1-3 lvla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2006 o 14:43, Klimos napisał:

Na pewno nie da sie ich zdobyc na poczatku? Jestem niemal pewien, ze grajac poprzednim razem
udalo mi sie otworzyc skrzynie i zgarnac wszystko gdzies tak w okolicach 1-3 lvla.


Nie sądzę, pojawiają sie u kupców oraz w lootach w okolicach 10-15 poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: czemu Cd-Projekt zamieścił w CDA reklamę, w której to była zapowiedź dołączenia do Extra Klasyki Next Złotej Edycji Morrowinda? W planie wydawniczym na stronie głównej go nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 15:47, Bimbermistrz napisał:

Takie pytanie: czemu Cd-Projekt zamieścił w CDA reklamę, w której to była zapowiedź dołączenia
do Extra Klasyki Next Złotej Edycji Morrowinda? W planie wydawniczym na stronie głównej go
nie ma!


Były takie plany, ale niestety w tej edycji NXK morrka nie będzie :/
Ostatnio było wyjasnienie na ten temat, niby z przyczyn niezależnych od cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 15:53, Budo napisał:

> /.../, niby z przyczyn niezależnych od cdp.

Raczej na pewno niezależnych od CDP. Znam poważną francuską stronę z abandonware, Arena jest tam do ściągnięcia, mieli nadzieję wystawić Daggerfalla, ale ZeniMax (czyli właściciel Bethesdy) się nie zgodził. Niestety...
Pewnie tak było i w tym przypadku, głos decydujący zapewne należy do ZeniMaxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować