Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 22:02, Wasizi napisał:

A kto zabrania grać kobietami? W grze mam taką opcję, no to chyba mogę też :P


Możesz. Dla mnie to wybór naturalny ;P

Dnia 16.12.2006 o 22:02, Wasizi napisał:

Co do modów, to do poprawienia wyglądu to Better Heads & Bodies. Bardzo odradzam Better Clothes,
gdyż zmienia nazwy na angielskie w grze,


Żartujesz sobie? Ja tego używam i nie mam problemów z angielskimi nazwami... Ściągnęłam z Adamantytowej. Jedyny błąd to to że nie do końca pasują na Khajitów i Argonian.

Dnia 16.12.2006 o 22:02, Wasizi napisał:

a na dodatek dla mnie wyglądają jak dla homoseksualistów.


Przesadzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:07, Fumiko napisał:

...


Co do wyglądu to dlatego, że mają teraz takie golfiki, zasłaniające szyję.. pfee
Oj, to może ja z AW nie korzystałem, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:02, Fumiko napisał:

Jakie zbroje? Wiem że drążę ale ciekawa jestem.


Czarna zbroja elitarnego strażnika świątynnego, zbroja druidów, popielna zbroja... poszukaj i zobacz na screenach co najbardziej będzie Ci odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym sposobem ( niestety ) na zebranie całego wyposażenia czyli zbroja orka itp. jest zabicie jednej z orczyc przechadzającej się po Suran. Kara nie jest taka duża a zbroja i miecz extra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta orczyca nie ma pełnej zbroi, już lepszym sposobem jest wizyta u rzeźbiarza w Calderze (Ghorak Manor) i wyciągnięcie zbroi ze skrzyni. Gość nie ma nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:20, Budo napisał:

Ta orczyca nie ma pełnej zbroi, już lepszym sposobem jest wizyta u rzeźbiarza w Calderze (Ghorak
Manor) i wyciągnięcie zbroi ze skrzyni. Gość nie ma nic przeciwko :)


Nic? O ile się nie mylę gonił nas wrzeszcząc "oddawaj zbroję!". Można jeszcze użyć niewidzialności i wręczyć sobie Orkowy Kirys, który znajduje się u płatnerza w Balmorze. Faktem jest to, że będziemy musieli ją jeszcze sobie naprawić, bo nie jest w najlepszym stanie. A i tak bohatersko możemy ją zdobyć pomagając Umbrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Heh, Umbra to chyba najcięższy sposób zdobycia tej zbroi, a co do rzeźbiarza w Calderze, to owszem krzyczy coś tam, ale nie dostajemy kary, nie gonią nas strażnicy, a sam ork nie ma zamiaru nas atakować :)
btw czy można jakoś dostać się przez cs do statów poszczególnych postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki głupi problem z Twierdzą Nerevaryjczyka. Otóż wszystkie pomieszczenia są i wyświetlają się normalnie, tylko nie Zbrojownia. Gdy do niej wchodzę wszystko robi się żółte i wyskakują komunikaty typu: Error!. Ponowne ściągnięcie i instalacja/przepakowanie nie pomaga :( Może miał ktoś podobny problem i zechce mi pomóc?

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się pokopało z teksturami. Znaczy się gra ich nie czyta i dlatego są takie żółte. Może poszukaj czy jest nowsza wersja tego moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam złotą edycję Morrowinda!!
I pytanko: wcześniej grałem w podstawke i byla na CD.
Czy moge nadal grac (bez zdezinstalowania) ale z plyta DVD ?
Może trochę głupie pytanie ale wolę być pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:03, Outlander-pro napisał:

Czy moge nadal grac (bez zdezinstalowania) ale z plyta DVD ?
Może trochę głupie pytanie ale wolę być pewny.


Chyba nie ale pewności nie mam. Za to save''y powinny ruszyć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim na Forum.

W Morrowida gram juz jakis czas ale dopiero teraz postanowiłam zainstalowac sobie mod - Bogatsi kupcy. Zastanawiam się tylko czy jak zainstaluję w/w mod to czy będę musiała wrócić do początku gry czy moge grac dalej od momentu ostatniego zapisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:18, Emilijka napisał:

Hejka wszystkim na Forum.

W Morrowida gram juz jakis czas ale dopiero teraz postanowiłam zainstalowac sobie mod - Bogatsi
kupcy. Zastanawiam się tylko czy jak zainstaluję w/w mod to czy będę musiała wrócić do początku
gry czy moge grac dalej od momentu ostatniego zapisu?


Możesz grać od momentu zapisu. W save''ach nic sie nie popsuje itp. Jak coś to biorę na to pełną odpowiedzialność ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 18:23, kowboj3 napisał:

Możesz grać od momentu zapisu. W save''ach nic sie nie popsuje itp. Jak coś to biorę na to
pełną odpowiedzialność ;).


Ok to zabieram sie do instalowania. Jeszcze tylko mała wątpliwosć - mam nadzieję że gra nie zacznie mi wariować wracając np. częściej na pulpit niz robi to dotychczas?

Nawiązując do powrotów na pulpit to może juz ktoś coś odkrył jak pozbyc sie tej niedoskonałości gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:31, Emilijka napisał:


> Możesz grać od momentu zapisu. W save''ach nic sie nie popsuje itp. Jak coś to biorę na
to
> pełną odpowiedzialność ;).

Ok to zabieram sie do instalowania. Jeszcze tylko mała wątpliwosć - mam nadzieję że gra nie
zacznie mi wariować wracając np. częściej na pulpit niz robi to dotychczas?

Nawiązując do powrotów na pulpit to może juz ktoś coś odkrył jak pozbyc sie tej niedoskonałości
gry?

cześć!jestem tu nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:31, Emilijka napisał:

Nawiązując do powrotów na pulpit to może juz ktoś coś odkrył jak pozbyc sie tej niedoskonałości
gry?


Niestety - podobno się nie da :/. Podobno wynika to z przegrzewania się procesora - w ten sposób wywala z każdej windowskowskiej aplikacji, kiedy tenże ma za wysoką temperaturę. A Morrowind wpływa na niego aż za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować