Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 21:21, Probos napisał:

Możliwe jest mieć aż taki wysoki poziom?Chyba kantujesz bo po pewnym czasie każda umiejętność
głowna i dodatkowa ma maks więc nie można już awansować.Jest wtedy tylko jedna opcja .Idzie
się do gościa co uczy na max jakiejs umiejętności i w kółko się jej uczy w ten sposób idzie
level.Ale jest to głupie i bezsensowne


Zalezy dla kogo i NIE jest to KANTOWANIE!! Skoro gra na to pozwala i jest bez uzycia konsoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:41, Probos napisał:

No dobra to powiedz mi na jakim poziomie masz umiejętności główne i dodatkowe?


Prawie wszystko na 100 oprocz tego co mi niepotrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:50, Probos napisał:

Daj gg to pogadamy bo ja cię nie rozumiem :]


Masz w moim podpisie jesli o mnie chodzi:) A tak wogle ludzie jak wejsc do tej cholernej Daghot Ura?? To tma w czerwonej gorze bo przeciez tam nie ma drzwi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wykonywałeś misje dla Caiusa, to zapewne pamiętasz te ruiny dwemerowe blisko Balmory? Tam też drzwi były zablokowane, a otwierała je korbka, która była nieopodal. Z ruinami Dagoth Ur jest tak samo. Korba chyba (bardzo mocno zaznaczam to słowo) jest na lewo od drzwi, przy takich jakby rurach (cóż, dawno tam nie byłem, więc powyższe wskazówki mogą być ekhm...lekko niedokładne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest kostka dwemerowa ja poszedłem do tej świątyni dwemerów wszystkich wybiłem ale nie znalazłem kostki? Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 08:28, VBone napisał:

Skoro wykonywałeś misje dla Caiusa, to zapewne pamiętasz te ruiny dwemerowe blisko Balmory?
Tam też drzwi były zablokowane, a otwierała je korbka, która była nieopodal. Z ruinami Dagoth
Ur jest tak samo. Korba chyba (bardzo mocno zaznaczam to słowo) jest na lewo od drzwi, przy
takich jakby rurach (cóż, dawno tam nie byłem, więc powyższe wskazówki mogą być ekhm...lekko
niedokładne).


Ok dzieki bo w tamtych ciemnosciach trudno je zauwazyc to nie oblivion ze wszedzie prawie łąka i pieknosc ale grzyb i pył, ale powiedzialem sobie ze nie kupie obliviona poki nie przejde morro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:08, Adam k. napisał:

Gdzie jest kostka dwemerowa ja poszedłem do tej świątyni dwemerów wszystkich wybiłem ale nie
znalazłem kostki? Prosze o pomoc!


Nie rurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:21, SD4HJ napisał:

Ok dzieki bo w tamtych ciemnosciach trudno je zauwazyc to nie oblivion ze wszedzie prawie łąka
i pieknosc ale grzyb i pył, ale powiedzialem sobie ze nie kupie obliviona poki nie przejde
morro


Wliczasz z dodatkami? I czy chcesz przejść sam wątek główny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:21, SD4HJ napisał:

> Gdzie jest kostka dwemerowa ja poszedłem do tej świątyni dwemerów wszystkich wybiłem ale
nie
> znalazłem kostki? Prosze o pomoc!
>

Nie rurka?

To jest kostka. Tę misje zadał mi ten wojownik z gildii wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:08, Adam k. napisał:

Gdzie jest kostka dwemerowa ja poszedłem do tej świątyni dwemerów wszystkich wybiłem ale nie
znalazłem kostki? Prosze o pomoc!


Jeżeli chodzi Ci o tą z wątku głównego, to ona jest w dwemerowych ruinach. Jak do nich wchodzisz, to powoli schodzisz ze skał, a przed sobą powinienieś mieć (jakby to powiedzeć) dwa piętra dwemerowych ruin. Jak się dobrze przyjrzysz to po lewej stornie masz takie same skały po których schodziłeś; po tych wejdź. Po lewej stornie powinieneś mieć drzwi do następnej lokacji. Jest tam (a u Ciebie byc może był) przywódca z młotem. Jak Go pokonasz to rozejrzyj się po tych półkach, na niższej powinna leżeć swobodnie kostka dwemerowa... Mam nadzieję, że coś Ci pomoże mój niedokładny opis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:28, Wasizi napisał:

> Gdzie jest kostka dwemerowa ja poszedłem do tej świątyni dwemerów wszystkich wybiłem ale
nie
> znalazłem kostki? Prosze o pomoc!
>

Jeżeli chodzi Ci o tą z wątku głównego, to ona jest w dwemerowych ruinach. Jak do nich wchodzisz,
to powoli schodzisz ze skał, a przed sobą powinienieś mieć (jakby to powiedzeć) dwa piętra
dwemerowych ruin. Jak się dobrze przyjrzysz to po lewej stornie masz takie same skały po których
schodziłeś; po tych wejdź. Po lewej stornie powinieneś mieć drzwi do następnej lokacji. Jest
tam (a u Ciebie byc może był) przywódca z młotem. Jak Go pokonasz to rozejrzyj się po tych
półkach, na niższej powinna leżeć swobodnie kostka dwemerowa... Mam nadzieję, że coś Ci pomoże
mój niedokładny opis...

Dzięki na pewno mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:24, Wasizi napisał:

> Ok dzieki bo w tamtych ciemnosciach trudno je zauwazyc to nie oblivion ze wszedzie prawie
łąka
> i pieknosc ale grzyb i pył, ale powiedzialem sobie ze nie kupie obliviona poki nie przejde

> morro

Wliczasz z dodatkami? I czy chcesz przejść sam wątek główny?


Wliczam z dodatkami i najpierw robie zadania poboczne pozostaly mi Swiatynia i Kult Tramriel reszte mam najwyzsza range:) Dodatkow jeszcze nie włonczylem bo narazie przejde podstawke, ale mam Morrowinda Złota Edycje a głownego watku jeszcze nie zaczełem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś tam w środku [w centrum Czerwonej Góry] masz tam budowle w stylu Dunmerskim.Otwierasz wajche obok miedzianych drzwi które tam prowadzą a następnie wchodzisz do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:36, Probos napisał:

Nie da się mieć najwyższej rangi w Gildii Złodziei i Wojowników chyba że użyjesz TES-a
Pozdrawiam :)


Dlaczego nie? Można, z tego co sobie przypominam nawet miałem tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cię SD4HJ nie rozumiem.W jednym poście piszesz że nawet nie zacząłeś robić głównego wątku a w drugim natomiast pytasz się gdzie jest Dagoth Ur którego pokonuje się na końcu gry.Jedno wyklucza drugie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to możliwe ponieważ w pewnym momencie w Gildii Wojowników masz zadanie zabicia ich przywódców a więc to się równa wyrzuceniu z tejże gildii.Natomiast w Gildii Złodzie jest podobnie.Dostajesz zadanko które polega na zabiciu szefa Gildii Wojowników więc też cię wyrzucają.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Stare pryki ze Świątyni wysyłają nas do Dagoth Ur, by zdobyć jakiś tam Święty - I - Niezwykle - Ważny - Artefakt - Który - Okazuje - Się - Bezwartościowym - Złomem.
Można być arcymistrzem Gilldi Tych - Co - Mają - Lepkie - Ręce oraz gildii panów z ABS (Absolutny Brak Szyi, jakby ktoś nie wiedział) jednocześnie.
I niby czego ma użyć? TES? A co to? The Elder Scrolls? Chyba miałeś na myśli CS''a? A jeśli tak, to po co, skoro przewodzenie obu tym gildiom jednocześnie jest najzupełniej możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować