Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

/.../

Hehe, w Gildii Wojów sa dwa sposoby na rozwiązanie tego questa- możesz zamiast szefów złodziei zabić... szefów wojowników i samemu zostajez wtedy szefem :)
A dla złodziei chyba też da sie to jakoś pokojowo rozwiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:49, Probos napisał:

No niezłe nie wiedziałem o tym rozwiązaniu :)


W pewnym momencie gość z gildii Ald''Ruhn mówi Ci że reszta bossów wojowników to zdrajcy i przekupieni ludzie Cammony Tong. Wtedy prosi Cię żebyś sie z nim konsultował przy questach. No i przy ostatnim w końcu doradza Ci żebyś ich zabił zamiast złodziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem o tym rozwiązaniu nigdy nie byłem w Gildii Złodzie tylko brat swoją postacią i próbował też dostac się do Gildii Wojowników i się nie udawało bo nie było głównego i innych.Ale teraz już wiem jak :).Za chwile instaluje morka :).Pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:49, Probos napisał:

No niezłe nie wiedziałem o tym rozwiązaniu :)


Jak chcesz być "dobry" to musisz zabić szefów Gildi Wojowników. Są to w Vivek, chyba Sadrith Mora i coś jeszcze, a na dodatek Edyis-Płonące Oko z Balmory, lecz wykonując zadanie dla Gildi Złodzieji związanym ze zdobyciem Pucahru Goryczy, okazując ten przedmiot Edyis przechodzi na tą dobra stornę i nie trzeba skracać Jej żywotu. Będąc "złym" idziemy do Kamiennego Serca (chyba tak), jest on w Vivek, i jest Arcymistrzem Gidli Wojowników, da Ci zlecenia pozbycia się wszystkich przywódców Gidli Złodzieji. Da Ci na wydatki 10 tysięcy septimów, a keidy od Niego wrócisz, On mówi, że Ciebie nie potrzebuje i musisz i tak Go zabić... Jest On jednym z najsliniejszych przeciwników w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:29, Adam k. napisał:

Jaka jest ostatnia misja morrowinda III bez dodatków?

To , do czego zmierzamy od samego początku : pokonać DagothUra.Szczegółów nie napiszę , bo nie chcę psuć zabawy tym , co jeszcze nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:43, Adam k. napisał:

Czy warto kupować dodatki do morrowinda?



Zdecydowanie polecam. Naprawde fajnie zostały obmyślone. Pozatym możesz zaznać smaku bycia Wilkołakiem czy walczyć z ciekawymi mechanoidami. O dotkowych itemach nie wspominam nawet.

Inna sprawa że teraz to ci się bardziej opłaci kupić cały pakiet a nie oddzielnie każdy dodatek - jak jeszcze gdzieś je wygrzebiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:17, Wasizi napisał:

> /.../ lecz wykonując zadanie dla Gildi
Złodzieji związanym ze zdobyciem Pucahru Goryczy, okazując ten przedmiot Edyis przechodzi na
tą dobra stornę i nie trzeba skracać Jej żywotu. /.../

No popatrz, o tym nie wiedziałem. Ta cholera sama mnie atakowała po mojej rozmowie z Merciusem. Gdybym wiedział, to najpierw bym zrobił zadania dla Gildii Złodzieji i przeciągnął ją na stronę dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Ja też tak bym zrobił, ale:
1. Nie mogę wstąpić do Gildi Złodziei, ponieważ zrobiłem zadanie z Księgą Szyfrów przed wstąpieniem.
2. Jeszcze mam troszke zadań dla Gildi Wojowników, a w Morrka narazie nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do Morrowinda dostarczają naprawde kilkanaście godzin przedniej zabawy.Ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiał tylko pędził do sklepu w celu zakupu :P.Pozdrawiam i miłego zwiedzania Vvanderfell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:43, Adam k. napisał:

Czy warto kupować dodatki do morrowinda?


Wprowadzają ciekawsze questy, śnieg, prawdziwe lasy, nowych przeciwników, bronie, dwie rozbudowane lokacje z masą questów, piękne nowe zbroje, w dodatku Bloodmoon naprawdę niezły północny klimat. Jednym słowem polecam, kilka fotek może Cię zachęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dziś włączyłem Morrowinda :-). Zgarałem drugą (tzn. trzecią, nie licząc postaci, którymi grałem mniej niż 2 godziny) postacią. Level 4, redgard. Należy do Rodu Redoran i jak narazie do Gildi Wojowników (sa też Ostrza)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:32, Wasizi napisał:

I dziś włączyłem Morrowinda :-). Zgarałem drugą (tzn. trzecią, nie licząc postaci, którymi
grałem mniej niż 2 godziny) postacią. Level 4, redgard. Należy do Rodu Redoran i jak narazie
do Gildi Wojowników (sa też Ostrza)...


Blee, ale wybór ;]
Nidgy nie lubiłem ani Redgardów, ani Redoran :P
PS jeśli nie grałeś jeszcze w Telvanni to myślę że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:33, Budo napisał:

Blee, ale wybór ;]
Nidgy nie lubiłem ani Redgardów, ani Redoran :P
PS jeśli nie grałeś jeszcze w Telvanni to myślę że warto :)


Wiem, że wybór nie jest dobry, ale to jest postać "The Best", bo ta to jest: Mroczny Elf, Ród Hlaalu, Mroczny Paladyn (Klasa Własna). :D I uważam, że to jest dobry wybór jak dla mnie. A w Televani jeszcze nie byłem, ale pierwszo "zrobię" Ród Redoran. A następny Televani, lecz tan nastepny to będzie albo nigdy, ale kiedy wyjdzie następca Oblivion, po napewno nie raz od Morrka isę oderwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować