Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

tymuś----->udaj się w Vivek do Strefy Świątynnej, Pałac Sprawiedliwości, Biura Straży. Tam porozzmawiaj z Elamem Andrasem, on jest zleceniodawcą tego zadania.

SD4HJ------->Jak już masz kontrakt mrocznego bractwa, to udaj się do pałacu królewskiego i pogadaj z Tieniusem Delitianem w Sali Tronowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 21:15, Vormulac napisał:

tymuś----->udaj się w Vivek do Strefy Świątynnej, Pałac Sprawiedliwości, Biura Straży.
Tam porozzmawiaj z Elamem Andrasem, on jest zleceniodawcą tego zadania.

SD4HJ------->Jak już masz kontrakt mrocznego bractwa, to udaj się do pałacu królewskiego
i pogadaj z Tieniusem Delitianem w Sali Tronowej.


ok dzieki powiedz mi tylko gdzie jest ta kobieta co mi zlecila zad z duchem bo neipamietam a chce do niej wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE, POGADAŁEM z tym kolesiem, i wiem tyle samo co przedtem. wg niego najwiecej dzialo sie w dzielnicy hlaalu. polazłem tam, gadałem z WSZYSTKIMI i zadna osoba nie miala linku dialogowego o tej sprawie. jak ja mam zlapac morderce jak nikt nic nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do Dzielnicy Przybyszów, bo tam się ukrywa morderca. Mówili szukaj albo w Strefie Hlaalu albo w Dzielnicy Przybyszów. Tam (Hlaalu) niema nikogo to szukaj w drugiej strefie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 21:24, Vormulac napisał:

Poszła na browar z Vivekiem. :)
Przeszukaj strefe z Kanałami Bazaru, powinnieneś ją tam znaleźć.


dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pogadac z Barenziah ale jak ide do niej ona nie ma mi nic do powiedzenia, ma opcje dialogowe jak kazdy inny moze dlatego ze juz zrobilem zad dla swatyni czyli co mam ja po prostu olac i ona mi juz nigdy nie powie nic ciekawego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 00:07, SD4HJ napisał:

Ej mam pogadac z Barenziah ale jak ide do niej ona nie ma mi nic do powiedzenia, ma opcje dialogowe
jak kazdy inny moze dlatego ze juz zrobilem zad dla swatyni czyli co mam ja po prostu olac
i ona mi juz nigdy nie powie nic ciekawego tak?


Ona nic ciekawego nie powie, oprócz napomknięcia o tym gościu który przechadza sie po dziedzińcu. ale to tylko formalność, nie musisz z nimi za badzo rozmawiać i nie ma z tym questów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o jakie zadanie chodzi?
Próba zabójstwa czy Ostrze Nerevara? Ale jak możesz pchnąć grę do przodu bez konieczności rozmowy z królową to daj se spokój i nie gadaj z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie popsulo... no wiec nie moge znalesc tego przywodcy tych zlych panów z tribunala... gre juz raz przeszedlem i recze glowa ze w tym miejscu gdzie sie owy przywodca powinien znajdowac (w podziemiach w pokoiku z lozkiem zy cóś takiego....) go ne ma... to blad jakis? musze od nowa gre przechodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrób reinstalke gry. Możliwe też, że jak walczyłeś z innymi to przywódca też zaatakował i albo ubiłeś go w innym miejscu albo gdzieś się zaklinował po drodze i biega w miejscu czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 02:23, Vormulac napisał:

Może zrób reinstalke gry. Możliwe też, że jak walczyłeś z innymi to przywódca też zaatakował
i albo ubiłeś go w innym miejscu albo gdzieś się zaklinował po drodze i biega w miejscu czy
coś.



robilem reinstalke ale to pewnie w pliku z save siedzi... a nie zabilem go na pewno bo pamietam jak wygladal i zauwazylbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 02:28, Deejay napisał:

robilem reinstalke ale to pewnie w pliku z save siedzi... a nie zabilem go na pewno bo pamietam
jak wygladal i zauwazylbym


Na pewno szukasz w dobrym miejscu? Gość jest w Kanałach Bazaru, w Części Mieszkalnej, posiadłość Moril, pólnocna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 09:52, Budo napisał:


Na pewno szukasz w dobrym miejscu? Gość jest w Kanałach Bazaru, w Części Mieszkalnej, posiadłość
Moril, pólnocna część.


raczej tak. bylem juz wszedzie ;) ale sprawdze tam jeszcze raz. dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 10:06, Deejay napisał:

raczej tak. bylem juz wszedzie ;) ale sprawdze tam jeszcze raz. dzieki za pomoc.


Nie ma sprawy, ja sam sie tam gubię, bo jest tam kilka miejsc wyglądających podobnie, nie zaszkodzi przeszukać jeszcze raz. Jeśli jednak go nie będzie, to może go zatłukłeś, spróbuj wtedy pogadać z Tieniusem Delitianem, albo królem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:24, Budo napisał:


> raczej tak. bylem juz wszedzie ;) ale sprawdze tam jeszcze raz. dzieki za pomoc.

Nie ma sprawy, ja sam sie tam gubię, bo jest tam kilka miejsc wyglądających podobnie, nie zaszkodzi
przeszukać jeszcze raz. Jeśli jednak go nie będzie, to może go zatłukłeś, spróbuj wtedy pogadać
z Tieniusem Delitianem, albo królem :)


nie moge wejsc do sali tronowej bo jest zamknieta... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:39, PAPISHON napisał:

Mam pytanie. A zatem ile godzin potrzeba aby ukończyć Morrowinda z dodatkami.
Mam zamiar sobie kupić grę w eXtra Klasyce :)

Tej gry nie da się skończyć :) Przynajmniej w tym sensie, że ujrzysz napis"game over", jakieś creditsy i lądujesz w menu. Sam wątek główny to kilkanaście godzin gry, poza tym dochodzi kilkadziesiąt na zadania od wszystkich gildii, wybranego rodu i zwykłych ludzi; nie sposób za to zliczyć naprawdę wielu godzin eksploracji świata, poznawania jego historii z ksiąg, pism, rozmów z ludźmi. Dodatki wnoszą co najmniej po 20 godzin gry, choć żeby zwiedzić w nich wszystkie miejsca i zrobić wszystkie zadania potrzeba sporo więcej. Do tego można dodać mody (np. olbrzymia Wyspa Czarodziejów, ale też dużo innych, mniejszych). Długość tej gry zależy od ciebie - jeśli cię zaciekawi i wciągnie to zrobienie tych rzeczy zajmie ci przynajmniej kilkaset godzin. Teoretycznie jednak możesz grać w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować