Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2006 o 23:45, Pitkit napisał:

Wie ktoś gdzie moge znaleźć Bedala Alena, chodzi i zadanie z wątku głównego w trójcy w którym
mam 3 listy gończe i mam zabić trzech ludzi.

Jest na 1 piętrze w księgarni/wielki bazar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 19:53, Vormulac napisał:

> w dodtaku bloodmon dostalem zad od jakiegos goscia co stoi na skarpie i patrzy w morze
i jakis
> mag na niego zucil zaklecie ze nie moez spac i gdzie jest ten mag dokladnie???
Aby wykonać to zadanie musisz wpierw udać się do domostwa Geilira Mruka (na południe od kapitana)
i wykonać dla niego zadanie. Dopiero po wykonaniu zadania dla G. Mruka możesz kontynuować zadanie
z klątwą kapitana. Niedaleko kapitana jest buzdygan Mroźna Rzeź (kawałek na północny wschód).
Swoją drogą jak wykonasz to zadanie to nieźle się obłowisz w kasę, klejnoty i broń.


Jakiego kapitana? Tego statku? Ja juz kurde zapomnialem gdzie go zostawilem, mam cos slaa pamiec a przeciez widzalem go zaledwie 4 godziny temu mogbys mi na mapie narysowac polozenie tego mruka i zioma ze statku albo chyba juz wiem on ja tak w srodku mapy ten kapitan ale max na zachod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo chyba o to zadanie ci chodzi, nie?
Kapitan (Thornoor Szara Fala) jest na zachodnim wybrzeżu tam gdzie jest Strażnica Thornoora. A Mruk na południe od miejsca gdzie jest kapitan. Nie mam mapy wyspy to nie mogę ci dokładnie zaznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 00:15, Vormulac napisał:

No bo chyba o to zadanie ci chodzi, nie?
Kapitan (Thornoor Szara Fala) jest na zachodnim wybrzeżu tam gdzie jest Strażnica Thornoora.
A Mruk na południe od miejsca gdzie jest kapitan. Nie mam mapy wyspy to nie mogę ci dokładnie
zaznaczyć.


Dobra spoko juz wiem thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a najlepsze jest to ze najpierw wzileme zad od tego goscia znaczy kapitana a potem spotaklem tego maga i zrobielm dla niego zadanie ale jakos mialem okers "bezmyslenia" i po prsotu nie zapytalem o ta bezsennosc kapitana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 14:29, dan001 napisał:

moglby mi ktos napisac liste pancerzy w morrowindzie?? pliss

Morrowind:
Cesarski Stalowy, Cesarski ze Smoczej Łuski, Cesarski Kolczy, Chitynowy, Daedryczny, Dreughowy, Dwemerowy, Ebonowy, Indoriliański, Kościany, Netchowy, Norski Futrzany, Norski z Kości Trolla, Norski Żelazny, Obrońcy Świątyni, Orkowy, Srebrny, Stalowy, Szklany, Żelazny.
Podział ze względu na przynależność do rodzaju umiejętności masz napisane w opisie danej umiejętności. Podczas gry ppm, najedź kurorem na np. lekki pancerz i masz wypisane, że szklany, futrzany itd. panczerz należy do "lekkich pancerzy".

Tribunal:
Adamantowy, Jej Dłoni, Królewskiej Straży, Mrocznego Bractwa

Bloodmoon:
Lodowy, Niedźwiedzi, Norski Pancerny, Wilczy, Z Niedźwiedzia Śnieżnego, Z Wilka Śnieźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2006 o 15:21, Vormulac napisał:

Średni - Orkowy albo Indoriliański - nie jestem pewien który, bo nigdy nie używałem średniego
pancerza.


Indoril jest najlepszy, orkowy jest słabszy, także Dreughowy jest bardzo dobry, ale są tylko 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 15:21, Vormulac napisał:

> A które są najlepsze?
Lekki - Szklany
Średni - Orkowy albo Indoriliański - nie jestem pewien który, bo nigdy nie używałem średniego
pancerza.
Ciężki - Daedryczny

http://faqs.ign.com/articles/540/540313p1.html
pkt. IV-VI
Tu wszysko jest to możesz sobie poszukać.

wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trójcy Tienius Delitianis kazał mi porozmawiać z Barenziah, tylko zże ona nie ma mi nic do powiedzena.
Co cza zrobić by iść dalej z wątkiem głównym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 16:12, Pitkit napisał:

W trójcy Tienius Delitianis kazał mi porozmawiać z Barenziah, tylko zże ona nie ma mi nic do
powiedzena.
Co cza zrobić by iść dalej z wątkiem głównym?


Delitian nie daje zadań wątku głównego, to koniec jego mini kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za 18 dni zakupię Morka w edycji Gold (czekałem, czekałem i się doczekałem ;>).
Słyszałem, że jeden z dodatków wprowadza jakichś zamachowców i trudno jest grać nową postacią. Stąd moje pytanie. Instalować podstawkę plus oba dodatki, czy tylko jeden z nich, a po osiągnięciu pewnego poziomu drugi?
Czy same dodatki wprowadzają jakieś zmiany w mechanice gry? Bo ponoć poprawiają katastrofalny dziennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 16:35, walgierz napisał:

Już za 18 dni zakupię Morka w edycji Gold (czekałem, czekałem i się doczekałem ;>).
Słyszałem, że jeden z dodatków wprowadza jakichś zamachowców i trudno jest grać nową postacią.
Stąd moje pytanie. Instalować podstawkę plus oba dodatki, czy tylko jeden z nich, a po osiągnięciu
pewnego poziomu drugi?
Czy same dodatki wprowadzają jakieś zmiany w mechanice gry? Bo ponoć poprawiają katastrofalny
dziennik.


No zamach jest ale niepowinienes miec zadnych problemow z zamachowcem, ja niemialem nigdy z nim problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 16:35, walgierz napisał:

Już za 18 dni zakupię Morka w edycji Gold (czekałem, czekałem i się doczekałem ;>).
Słyszałem, że jeden z dodatków wprowadza jakichś zamachowców i trudno jest grać nową postacią.
Stąd moje pytanie. Instalować podstawkę plus oba dodatki, czy tylko jeden z nich, a po osiągnięciu
pewnego poziomu drugi?
Czy same dodatki wprowadzają jakieś zmiany w mechanice gry? Bo ponoć poprawiają katastrofalny
dziennik.


Z zamachowcami można sobie poradzić, ja radze Ci instalować najpierw Tribunal, przejść go, a potem wbijać sie do Bloodmoon. Trójce można spokojnie zacząć w okolicy 20 poziomu, niżej będziesz prawdopodobnie zmuszony do obniżenia poziomu trudności, ale też można grać. Polecam nie instalować Bloodmoona przed przejściem Tribunala, bo mogą być pewne kłopoty z grą- podobno patch to neutralizuje, ale nie u mnie ;]
Mechanika- zmiany w dzienniku są już w Trójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 16:35, walgierz napisał:

Już za 18 dni zakupię Morka w edycji Gold (czekałem, czekałem i się doczekałem ;>).


Niezła okazja, może sam się skuszę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2006 o 16:42, Arxel napisał:

Niezła okazja, może sam się skuszę...?


Jeśli grałes w podstawke i Ci sie spodobała, to polecam, bo dodatki są dużo ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam znalezc kamienie w bloodmon i szukam 1 jakis wiatru, to patrze na mape lece w to miejsce i same zwykle kamienie podchodze do kazdego i zaden nie chce gadac:( to gdzie jest ten wlasciwy bo ja tu widze tylko jakas chatke w tym miejscy gdzie mial byc kamien a 2 pytanie to gdzie znadje tego goscia co niby truje wszystkich ryzem do wina jeszcze wogle nei wzielem tego zad ale cos mi sie wydaje ze bende mial potem problem to pytam w poscie odrazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:07, SD4HJ napisał:

Kurcze, mam znalezc kamienie w bloodmon i szukam 1 jakis wiatru, to patrze na mape lece w to
miejsce i same zwykle kamienie podchodze do kazdego i zaden nie chce gadac:(


Kamienie, które szukasz są strzelistego kształtu, różnią się od innych kamieni wielkością (są znacznie wyższe). W dodatku na każdym z nich jest wykuty sybol adekwatny do nazwy kamienia.
>to gdzie jest

Dnia 13.08.2006 o 19:07, SD4HJ napisał:

ten wlasciwy bo ja tu widze tylko jakas chatke w tym miejscy gdzie mial byc kamien a 2 pytanie
to gdzie znadje tego goscia co niby truje wszystkich ryzem do wina jeszcze wogle nei wzielem
tego zad ale cos mi sie wydaje ze bende mial potem problem to pytam w poscie odrazu:)


Chyba nie ryżem, a cukrem. :) Pogadaj najpierw z mnichem z miejscowej kaplicy. ów truciciel ma swoją chatę na pólnocny wschód od Fortu Śnieżnego, niedalek rzeki. Więcej takich domków tam nie uświadczysz, więc na pewno jest łatwo trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować