Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 20:36, Filip92 napisał:

Dlaczego Morrowind nie jest w pełnej wersji językowejz dialogami?
A pozatym jest fajna


Ponieważ byłoby za dużo do gadania. Odzywek jest tyle, że byłoby to pewnie nieopłacalne, a może cdp bało sie schrzanić głosy, w sumie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wyobrażam sobie Dagoth Ura mówiącego głosem Czarka Pazury. :< Angielskie głosy są dobrane genialnie, ciężko byłoby znaleźć dobre, polskie odpowiedniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:17, Filip92 napisał:

Ale jakos w Gothicu też duzo gadania i jakos jest nie


Nie porównuj. W Morrowind jest tego wbrew pozorom znacznie więcej, poza tym pamiętaj, że trzeba by załatwić osobne głosy dla każdej rasy, płci itd. Tego byłoby za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:19, sony ericsson napisał:

a co jest na koncu gry bo jeszce nie doszlem? trzeba kogos zabic czy co?


A po co Ci to wiedzieć? Nie lepiej dojść do wszystkiego samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:19, sony ericsson napisał:

a co jest na koncu gry bo jeszce nie doszlem? trzeba kogos zabic czy co?


Nie doszedłeś chyba. Skoro tak, to dojdź, chcesz żebyśmy Ci psuli zabawę? No cóż, na końcu jest nieuniknione starcie ze sprawcą całego zamieszania, czyli Dagoth Ur''em. Przedtem trzeba jednak przejść wszystkie 7 prób, oraz zaopatrzyć sie w kilka zabawek i odwiedzić Viveka. Sprać przydupasów dziadka Dagotha, a potem złożyć mu wizytę w jego chacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:23, Budo napisał:

> a co jest na koncu gry bo jeszce nie doszlem? trzeba kogos zabic czy co?

Nie doszedłeś chyba. Skoro tak, to dojdź, chcesz żebyśmy Ci psuli zabawę? No cóż, na końcu
jest nieuniknione starcie ze sprawcą całego zamieszania, czyli Dagoth Ur''em. Przedtem trzeba
jednak przejść wszystkie 7 prób, oraz zaopatrzyć sie w kilka zabawek i odwiedzić Viveka. Sprać
przydupasów dziadka Dagotha, a potem złożyć mu wizytę w jego chacie :)

aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest świetny także z tym jak na dośc starszą gre obsługuje Pixel Shader woda itp; wygląda super.
Tylko szkoda ze w Gothicu 2 tak nie ma a powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej wczytuje save i pisze ze cos sei zrabalo w jakims tam pliku i czy kontynuowac wszystko po angielksu no to ja daje ze tak i wlanca sie czarny obraz to sie telepotuje i jest ok ale misje z 100 dnia a ja mam 900 lol! nie da sie tego naprawic? bo mam jeszcze inny save z wczoraj ale troche juz zrobilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 21:01, Filip92 napisał:

Gdy gram w morrowinda to co 1min. przytnie mi siegra na kilka sekund i tak cały czas o co chodzi

tez tak mam, aczkolwiek mój komp do słabych nie należy ... powodów przycinek jest sporo, ale u mnie spowodowane sa ... przeładowaniem muzyki. Np leci w tle muzyczka np bitewna, zabijam brzydala, zmiana na muze z otoczenia i chrup gotowy ... Nieco niweluje to defragmentacja. Inna wersja to temp procesora. Podobno na to morek jest bardzo czuły (tylko jak ?) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:44, remi113 napisał:

mam pytanko jak przejśc tego qesta z morderstami w Vivek?


Chodzi Ci o tego zlecanego przez Straż Świątynną? Koleś który Ci to zleci, powie gdzie popełnione były morderstwa, musisz sie w tych dzielnicach popytać ludzi o "kobietę ze sztyletem", okaże sie ktoś ją widział w kanałach Hlaalu, albo Dzielnicy Przybyszów. Tam ją znajdziesz i zatłuczesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie potem iśc bo jak przechodizłem gre poprzednio to ją zatłukłem i nic sie nie stało nikt ni żadnej nagrody nei dał itp.:) a i tak przy okazji da sie dostac do straży świątynnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:55, remi113 napisał:

no i gdzie potem iśc bo jak przechodizłem gre poprzednio to ją zatłukłem i nic sie nie stało
nikt ni żadnej nagrody nei dał itp.:) a i tak przy okazji da sie dostac do straży świątynnej?

Jak to gdzie, jak już ją zabijesz to wracasz do świątyni i rozmawiasz z Elamem Andasem (Pałac Sprawiedliwości, Biuro Straży). Dostaniesz nagrodę (z dwóch wybierasz jedną - kirys strażnika świątynni albo pas boskiej zbroi). Można wstąpić do świątynni, aby do nich dołączyć trzeba udać się do pierwszej lepszej świątyni, pogadać z jakimś kapłanem, dostaniesz księgę w której są opisane miejsca do których należy się udać z pielgrzymką. Jak odwiedzisz wszystkie miejsca i złożysz ofiarę przy każdym z ołtarzy to cię przyjmą w swe szeregi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:42, remi113 napisał:

no do światynni tak a do " Zakonu Strażników Światynnych"(czy jakoś tak)


Do Straży Świątynnej nie możesz. Do kirysu koleś dorzuci Ci jeszcze hełm Indoril :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z save''ami. Moze ktos juz spotkal sie z tym i wie jak to naprawic. Podczas wczytywania gry pojawia sie informacja:
Region: ''Red Mountain Region'' Weather Chances do not total 100 percent?
Continue running executable?
Gdy dam "NIE", gra wylacza sie. Gdy klikne "TAK" to wszystko dziala niby normalnie, ale mam obawy czy po pewnym czasie nie zacznie sie cos sypac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czasami miałem takie komunikaty, bezpieczniej jest wtedy wczytać ostatniego dobrego sejwa, jeśli masz go bardzo dawno, to możesz grać dalej, po prostu nadpisz sejwa i powinno być ok. Ale doradzam wczytanie czegoś działającego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować