Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Czy ktoś z zebranych tutaj obób przeszedł Morrowind??? Od początku do końca!!! Ja sam straciłem wiare w to że ta gra ma koniec, grałem 3 miesiące, wypełniłem wszystkie misje ważne i mniej ważne, lecz gra nie miała zamiaru się skończyć. Upłyneło od tego czasu ok. roku i się zastanawiam czy zagrać w nią jeszcze raz, ale boje się że będzie powtórka z poprzedniej rozrywki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:11, hunterRaziel napisał:

Czy ktoś z zebranych tutaj obób przeszedł Morrowind??? /.../

Traktując rzecz ściśle, Morrowind nie ma końca. Ale jeśli chodzi Ci o przejście jedną postacią, tak, żeby nie było na szczegółowej mapie abi jednej czarnej plamki, ani jednej nie zwiedzonej jaskini, ani jednego nie odkrytego wraku, to tak, przeszedłem. We wszystkich gildiach byłem szefem, z wyjątkiem Gildii Zabójców. Jak wykonywałem wyrok na Redoraninie, to wywalali mnie z Rodu, więc wgrałem sejwa i dalej w tej gildii nie awansowałem.Ale też przez przypadek (bug w grze), zostałem również szefem Hlaalu, będąc Redoraninem i wykonałem część zadań Hlaalu. Telvani nie tknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:20, KrzysztofMarek napisał:

> Czy ktoś z zebranych tutaj obób przeszedł Morrowind??? /.../
Traktując rzecz ściśle, Morrowind nie ma końca. Ale jeśli chodzi Ci o przejście jedną postacią,
tak, [...]

Chciałem się spytać czy ta gra ma w wogule koniec, czy poprostu ma koniec dopiero w tedy, gdzy na rynek wejdzie Oblivion. Jeśli chodzi o przejście gry miałem na myśli to czy ktoś przeszedł grę od deski do deski poczym pojawiły mu się np. litery końcowe? Czyli ewidentny koniec gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:20, KrzysztofMarek napisał:

> Czy ktoś z zebranych tutaj obób przeszedł Morrowind??? /.../
Traktując rzecz ściśle, Morrowind nie ma końca. Ale jeśli chodzi Ci o przejście jedną postacią,
tak, żeby nie było na szczegółowej mapie abi jednej czarnej plamki, ani jednej nie zwiedzonej
jaskini, ani jednego nie odkrytego wraku, to tak, przeszedłem. We wszystkich gildiach byłem
szefem, z wyjątkiem Gildii Zabójców. Jak wykonywałem wyrok na Redoraninie, to wywalali mnie
z Rodu, więc wgrałem sejwa i dalej w tej gildii nie awansowałem.Ale też przez przypadek (bug
w grze), zostałem również szefem Hlaalu, będąc Redoraninem i wykonałem część zadań Hlaalu.
Telvani nie tknąłem.

zgadzam sie z taoba tej fry nie da sie przejsc chba ze fabule to tak ale zeby zwiedzic wszystkie jaskinei i wogule a dochodzi jeszcez wyspa z dodatku na tej wyspiespedzilem tyle godzin gry ze bym zostal szefem z 2 gildi a to tez jest czaso chlonne zgadzam sie w 100% z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesl chodzi o glowny watek fabularny to konczy sie on wraz z zabiciem Dagoth Ura w Czerwonej Gorze - pojawia sie filmik koncowy, Azura zyczy nam powodzenia i pozwala... na kontynuowanie rozgrywki ;P. Od tej pory wykonujesz juz tylko zadania nie zwiazane z fabula gry (misje dla rodow, jakies poboczne questy, zwiedzasz mapke/podziemia) ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:39, Król Jabol napisał:

Ja mam takie pytanie.Jak mogę zdobyć całą zbroję daedryczną nie używając cheatów i nie zabijając
tego gościa w tel fyr?

Da się, ale po pierwsze, jest to nieopłacalne, bo dwa kirysy: Kirys Bogów I Smoczy Kirys są lepsze, Hełm daedryczny jest gorszy Hełmu Orcyna Niedźwiedziej Łapy a naramienniki cholernie trudno znaleźć. Nie jestem pewien, ale w podstawce, pojawiają się chyba po razie i chyba losowo. Z butów, lepsze są Buty Apostoła. Z Rekawic, lepsza jest lewa i prawa Pięść Randagulfa.
Tak więc pozostaje Ci Chodzić i bić się z różnymi stworami, aż znajdziesz, nagolenników jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:39, Król Jabol napisał:

Ja mam takie pytanie.Jak mogę zdobyć całą zbroję daedryczną nie używając cheatów i nie zabijając
tego gościa w tel fyr?


Magiczny kirys i nagolenniki zdobywasz w questach Telvanni. Obie części zaklęte na 50 pkt. lekkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś hunterPL skonstruować swoje pytanie bardziej czytelnie.Bo nie bardzo rozumiem.Jaki plantacje drean???
Ja przeszedłem gre Morrowind tzn. fabule gry i nie wybijając jakąś całą plantacje drean tylko wykonując pokolei questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 14:47, ilius-mage011 napisał:

Czy mógłbyś hunterPL skonstruować swoje pytanie bardziej czytelnie.Bo nie bardzo rozumiem.Jaki
plantacje drean???
Ja przeszedłem gre Morrowind tzn. fabule gry i nie wybijając jakąś całą plantacje drean tylko
wykonując pokolei questy.

Ja nie gralem zeby przejsc fabule ale tak zeby se pograca na plantacji drena bylo duzo fajnychzeczy i wszystkichzabilem i je zabralem a w fabule trzeba zostac hrotatorem rodow i on jest do tego potrzebny ale gdzy go zabijalem nie pojawil sie napis ze nic p-rzepowiedni zostala przerwana.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2005 o 14:51, hunterPL napisał:

Ja nie gralem zeby przejsc fabule ale tak zeby se pograca na plantacji drena bylo duzo fajnychzeczy
i wszystkichzabilem i je zabralem a w fabule trzeba zostac hrotatorem rodow i on jest do tego
potrzebny ale gdzy go zabijalem nie pojawil sie napis ze nic p-rzepowiedni zostala przerwana.............


Nie wiem dokładnie, ale skoro miałeś taki komunikat to może Ci to uniemożliwić przejście gry.
PS pisz staranniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:00, Budo napisał:


> Ja nie gralem zeby przejsc fabule ale tak zeby se pograca na plantacji drena bylo duzo
fajnychzeczy
> i wszystkichzabilem i je zabralem a w fabule trzeba zostac hrotatorem rodow i on jest
do tego
> potrzebny ale gdzy go zabijalem nie pojawil sie napis ze nic p-rzepowiedni zostala przerwana.............


Nie wiem dokładnie, ale skoro miałeś taki komunikat to może Ci to uniemożliwić przejście gry.

PS pisz staranniej.

Nie pojawil mi sien komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 14:51, hunterPL napisał:

Ja nie gralem zeby przejsc fabule ale tak zeby se pograca na plantacji drena bylo duzo fajnychzeczy
i wszystkichzabilem i je zabralem a w fabule trzeba zostac hrotatorem rodow i on jest do tego
potrzebny ale gdzy go zabijalem nie pojawil sie napis ze nic p-rzepowiedni zostala przerwana.............


Taaa, maja tam daedryczne nagolenniki chyba leza sobie na polce za tym Mr. Dren''em...
jestem praktycznie pewien ze bedziesz mogl skonczyc glowny watek gry bez tych gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.12.2005 o 14:51, hunterPL napisał:

> plantacje drean???
> a w fabule trzeba zostac hrotatorem rodow i on jest do tego
potrzebny ale gdzy go zabijalem nie pojawil sie napis ze nic p-rzepowiedni zostala przerwana.............


jest opcja polegająca na jego zabici jak go nei pzrekonasz więc to nei bug ale uprzedzenie faktów w grze.. jestm tylko ciekawy co bedzie pożniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:03, Budo napisał:

> Nie pojawil mi sien komunikat

To powinno być, bo i tak go trzeba zabić.


Mozna go przekonac jak sie ma jego wysoka przychylnosc zeby oddal ci swoje stanowisko w Gamonna Tong, nie wiem czy nie trzeba tez byc w czlonkiem Hlaalu. Tylko jednego goscia musialem zabic zeby zostac Hortatorem i byl on w Telvanni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:08, Buzzard napisał:

> > Nie pojawil mi sien komunikat
>
> To powinno być, bo i tak go trzeba zabić.

Mozna go przekonac jak sie ma jego wysoka przychylnosc zeby oddal ci swoje stanowisko w Gamonna
Tong, nie wiem czy nie trzeba tez byc w czlonkiem Hlaalu. Tylko jednego goscia musialem zabic
zeby zostac Hortatorem i byl on w Telvanni

aha bo moj kumpel przeszedl cala fabule i mowil mi cos ze trzeba z nim pogadaccy cos zeby zostac tym Hroratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować