Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infinity Ward dogorywa

44 postów w tym temacie

Z jednej strony jestem smutny, że studio produkujące tak świetne gry staje się teraz zgliszczami. Z drugiej jednak nie dziwie się pracownikom. Takie traktowanie jest po prostu okropne! Activision zawsze uważałem za wielkiego giganta, któremu chodzi głównie o pieniądze, a to, co teraz się dzieje utwierdza mnie w tym przekonaniu. I może dobrze...

Mam nadzieję, że ci, którzy odejdą z IW i dołączą do Respawn I. stworzą świetne gry, na miarę Cod-ów.

IW R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No cóż, nic dziwnego, te początkowe zwolnienia na pewno stworzyły niezły ferment w studiu. Acti nie mogło tego nie przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tak świcie Koticka. Mendziarz jeden przejedzie się na swojej władzy jak juz Acti nie bedzie trzepac tyle kasiory. Życze im gniota jakim będą kolejne CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszły świnie z wielką wizją, zaprzęgły biednego Boksera, ten się w końcu rozchorował, no i świnie panikują. Gdyby świnie rzeczywiście były takie mądre jak to przedstawiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te teksty o panice itp. są, moim zdaniem, mocno przesadzone. Przecież dla wszystkich oczywistym było, że tak utalentowani pracownicy zostaną natychmiast przechwyceni przez konkurencję. Skąd zatem taka nagła panika? Odnoszę wrażenie, że to jakiś lipny news, a ów "anonimowy informator" chce nasiać fermentu.

A że samo studio dogorywa... Cóż, jeśli nie ceni się wartościowego pracownika, to ten odchodzi tam, gdzie go docenią. Jeśli przez studio rozumiemy twór o nazwie Infinity Ward, to raczej nie istnieje on od jakiegoś czasu. Ale jeśli studio = ludzie, to dawne IW = obecne RE. Jakaś ciągłość zachowana zostanie na pewno. Jestem pewien, że doświadczenia wyniesione z MW i MW2 zaowocują kolejną częścią Battlefielda lub MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie same odzucia jak Yowie_Northon. Z jednej strony szkoda mi tak zasłużonego dla naszej branży studia. Z drugiej jednak pogardzam Activision za ich zachowanie i na miejscu tych ludzi zrobiłbym to samo. Ciekawe tylko czy to co zostanie z IW zrobi kolejne Modern Warfare? Jednak jakiej jakości produkt z tego może wyniknąć? Taa, mam "pewne" obawy. Jednak zostaje jeszcze Treyarch. CoD 5 nie było takie złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi Bobby i jego Acti wypuściło z rąk kure znoszącą złote jajka (moze nawet faberge''a). A wszystko przez ich chciwość, zarobili grube miliony czy miliardy a paru milionow premii nie znalezli dla najwazniejszych pracownikow. Bye bye, zostal wam tylko wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste - wydawca nie może stawiać pod ścianą twórców-producentów. Widocznie Acti to nie EA której gracze wybaczali kolejne tasiemce NFS czy FIFA. MW to coś więcej, dlatego sami twórcy wymagali więcej aby MW2 pobiło poprzedniczkę. Bez współpracy z wydawcą nie mogli tego osiągnąć. No i się zaczęło, bo ludzie nie chcieli być na smyczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo, nie żałuje marki CoD-a bo wiem że tych ludzi stać na wydanie kolejnego dzieła które będzie wstanie dorównać a nawet przebić Coda MW2. Co do Acti mam nadzieję że przy liczeniu strat będą płakać i zgrzytać zębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami wydaje mi się, że niektórzy zapominają, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie...

Z tego co wiem to Activision w rzeczywistości próbowało jak najdłużej zatrzymać przy sobie całe IW, tyle, że wyszło im coś całkowicie odwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acti się popłakało bo IW niby za ich plecami rozmawiało z EA...To oczywiste że jeżeli takie studio pracuje ze sobą tyle lat, to są prawie jak rodzina, i wywalenie jego tworców będzie miało swoje konsekwencje...choć bym nie znał nikogo z IW, to nie zaufał bym już Acti...

Cała srawa zaczeła się od tego że chłopcą z IW znudziło się robienie gier z serii Call of Duty, chcieli zrobić coś nowego, a nie tylko klepać kasę na marce. Acti nie chciało stracić kury znoszącej złote jaja, wiec zaczął się konflikt i wymyślanie że IW rozmawia z "wrogami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acti się popłakało bo IW niby za ich plecami rozmawiało z EA...To oczywiste że jeżeli takie studio pracuje ze sobą tyle lat, to są prawie jak rodzina, i wywalenie jego tworców będzie miało swoje konsekwencje...choć bym nie znał nikogo z IW, to nie zaufał bym już Acti...

Cała srawa zaczeła się od tego że chłopcą z IW znudziło się robienie gier z serii Call of Duty, chcieli zrobić coś nowego, a nie tylko klepać kasę na marce. Acti nie chciało stracić kury znoszącej złote jaja, wiec zaczął się konflikt i wymyślanie że IW rozmawia z "wrogami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować