Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Earth 21xx - Wszystko o serii

187 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2011 o 14:46, Jackal-pl napisał:

Witam. Zainstalowałem dziś EARTH 2160 (mam oryginał).
Skąd ja mam pobrać patch w wersji 1.2-1.3?
Na wielu stronach patche rozpoczynają się od 1.3, a ja mam grę w wersji 1.2.
Na stronie rekomendowanej Earha nie ma już tej gry (earth2160.pl), ponadto nie mogę ściągnąć
bonus packa, link przyszedł na mojego maila.

Ediyta: Okazało się, że najpierw należy pobrac patcha 1.3.7 a potem zainstalować 1.3.8
(najnowszego), ale nadal nie wiem skąd pobrać bonuspacka.


Zuploadowałem bonus packa tu: http://hotfile.com/dl/125500210/094093c/Earth2160_BonusPack_PL.exe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: grałem już kiedyś, więc kampanię znam (nie znam do końca tylko UCS).
Przeszedłem zatem tylko LC w nadziei, że potem będzie już UCS odblokowana. Niestety nie.
Czy jest możliwym, by ktoś dał mi save''a z ostatniej misji ED (Koniec misji: blabla)?
Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z Earth 2160, problem jest taki ze jak zainstaluje gre, wpisze cd keye jakie potrzeba, zagram sobie, po prostu smiga elegancko, lecz gdy wylacze gre to juz jej nie moge odpalic znowu... nie wiem ocb, jak zrobie reinstal mam to samo, wlacze gra za 1 razem a potem juz nie... pojawia mi sie intro a potem wylacza sie gra... probowalem nawet zmienic zgodnosc na win98/me i uruchomic jako administrator ale to tez nie pomaga.. po wgraniu nawet patchy tez nie pomaga... :| ma ktos moze jakis pomysl co z tym zrobic? ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat :).
Zna ktoś jakąś stronę o Earth 2160 podobną do projektu SSSN dla Earth 2150? Czyli coś jak rozszerzona instrukcja, konkretnie interesuje mnie rozpiska (szczegółowa, nie jakieś ogólnikowe biadolenie) jakie uzbrojenie ma jaki typ ataku i rozpiska dla Morphidów - jakie mają pancerze i jakie mają rodzaje uzbrojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś jeszcze? :D
Jak tak, to może wspomoże radą, jak przejść misję "Więźniowie" w kampanii LC, bo ten "deszcz atomówek" po jakichś 20 minutach gry jest nie do przetrwania ("obrona przeciwrakietowa LC" śpi i nie raczy zareagować). Gra ze Steam, w wersji 1.3.8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować