Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 14:59, raven84 napisał:

moim zadniem najsłabsza rasa jezeli chodzi o wojne o pierscien sa karsnoludy!! Naprawde ich
jednostki nie maja co sie równac z jednostkami mordoru a juz o isengardzie to zapomnij. Najbardziej
odpowiadaja mi jednostki ludzi i elfów, ewentualnie isengard. A jak twoim zdniem frakcja jest
najlepsza, a jaka najgorsza??



hmm, ja bardzo lubię isengard, bo mi sie w filmie podobał, ale zawsze kochałem grać ludzmi, więc ludzie są dla mnie najlepsi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:48, Furion III napisał:

> moim zadniem najsłabsza rasa jezeli chodzi o wojne o pierscien sa karsnoludy!! Naprawde
ich
> jednostki nie maja co sie równac z jednostkami mordoru a juz o isengardzie to zapomnij.
Najbardziej
> odpowiadaja mi jednostki ludzi i elfów, ewentualnie isengard. A jak twoim zdniem frakcja
jest
> najlepsza, a jaka najgorsza??


hmm, ja bardzo lubię isengard, bo mi sie w filmie podobał, ale zawsze kochałem grać ludzmi,
więc ludzie są dla mnie najlepsi:D:D:D

ludzie sa oki, ale ja stawiam przedewszystkim na mobilnosc i szybkosc jednostek oraz ich mozliwosci walki taktycznej:) jezeli wiesz o czy mówie....:) od ponad 12 lat gram w strategie i moim zdaniem te cechy jednostek sa najwazniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wogóle to jezeli chodzi o strategie to mam tylko kilka tytułów w kóre gram, ostatnio dołaczył do nich władca pierscieni- bitwa o śródziemie:) ale jestem raczej za seria total war!!! w szczeglnosci shogun! ale i twierdza daje rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:57, edeń napisał:

Mam takie pytanie, bo mój kolega kupił sobie BOŚ: II + dodatek (Król Nazguli) i nie wiem, czy
będzie możliwe gra ze mną przez internet, bo ja nie mam tego dodatku.



Będziecie mogli grać w podstawową wersje ale musicie mieć tą samą wersje ( ściągnąć pacza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 22:44, Khorn1237 napisał:

> Mam takie pytanie, bo mój kolega kupił sobie BOŚ: II + dodatek (Król Nazguli) i nie wiem,
czy
> będzie możliwe gra ze mną przez internet, bo ja nie mam tego dodatku.


Będziecie mogli grać w podstawową wersje ale musicie mieć tą samą wersje ( ściągnąć pacza )


OK, dzięki za informacje.

Wczoraj zadebiutowałem w grze on-line, więc jeżeli ktoś chce ze mną zagrać, to proszę się zgłaszać na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:28, Byl napisał:

A mi nie odcztuje płyty! Proszę o pomoc.


A jaki ci błąd wyskakuje?? Opisz dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:24, Khorn1237 napisał:

Ja na razie nie gram w sieci( nie chce mi się ściągać pacza)


Patch jest mały i warto go ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:39, fish13 napisał:

> A mi nie odcztuje płyty! Proszę o pomoc.

A jaki ci błąd wyskakuje?? Opisz dokładniej.


Nic. Po prostu nie mogę zacząć instalacji. Jak wchodzę na muj komputer i dysk DVD-Rom to mam tam pustę okno. Zrobiłem defragmentację dysku,płytka jest originalna i kupiona w sklepie gram.pl, wczoraj przyszła paczka. Kommputer mam dobry: 512 RAM-u.Intel Celeron 3,06 Gigaherca,120 GB a aktualnie 75 GB bo już dużo wykorzystałem, GeForce FX 5500 256 Mb.Dalej bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 19:39, fish13 napisał:

> A mi nie odcztuje płyty! Proszę o pomoc.

A jaki ci błąd wyskakuje?? Opisz dokładniej.


Nic. Po prostu nie mogę zacząć instalacji. Jak wchodzę na muj komputer i dysk DVD-Rom to mam tam pustę okno. Zrobiłem defragmentację dysku,płytka jest originalna i kupiona w sklepie gram.pl, wczoraj przyszła paczka. Kommputer mam dobry: 512 RAM-u.Intel Celeron 3,06 Gigaherca,120 GB a aktualnie 75 GB bo już dużo wykorzystałem, GeForce FX 5500 256 Mb.Dalej bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 14:15, Byl napisał:

> > A mi nie odcztuje płyty! Proszę o pomoc.
>
> A jaki ci błąd wyskakuje?? Opisz dokładniej.

Nic. Po prostu nie mogę zacząć instalacji. Jak wchodzę na muj komputer i dysk DVD-Rom to mam
tam pustę okno. Zrobiłem defragmentację dysku,płytka jest originalna i kupiona w sklepie gram.pl,
wczoraj przyszła paczka. Kommputer mam dobry: 512 RAM-u.Intel Celeron 3,06 Gigaherca,120 GB
a aktualnie 75 GB bo już dużo wykorzystałem, GeForce FX 5500 256 Mb.Dalej bardzo proszę o pomoc!



Nie masz czasem rozwalonego napędu?Tzn.inne Dvd ci chodzą?Mój napęd miał tak że czytał Dvd a nie czytał Cd.......Musiałem go wymienić-może u Ciebie jest podobnie??I jeszcze jedno.Masz napędy wirtualne?To je wyłącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 14:44, Alexx1 napisał:

Nie masz czasem rozwalonego napędu?Tzn.inne Dvd ci chodzą?Mój napęd miał tak że czytał Dvd
a nie czytał Cd.....


Wszystkie DVD mio chodzą! Opeucz tego...

>I jeszcze jedno.Masz

Dnia 16.02.2007 o 14:44, Alexx1 napisał:

napędy wirtualne?To je wyłącz


Co to są napędy wirtualne?

Dalej proszę o pomoc, bo wiem że BoŚ 2 to cudowna gra, a chcę w nią jak najszybciej zagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WCZORAJ MI DOSTARCZYLI!!! IDEALNY STAN!!! NIE PORYSOWANA!!! NIE ZAKURZONA!!! NOWIUTKA!!! ORYGINALNA!!! NIE KOPIOWANA!!! WSZYSTKO SUPER OPRÓCZ TEGO ŻE NIE ODCZYTUJE!!!

Ps.Pisałem dużymi literami bo kilka razy powtarzałem że wczoraj dostarczono mi ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:05, Byl napisał:

WCZORAJ MI DOSTARCZYLI!!! IDEALNY STAN!!! NIE PORYSOWANA!!! NIE ZAKURZONA!!! NOWIUTKA!!! ORYGINALNA!!!
NIE KOPIOWANA!!! WSZYSTKO SUPER OPRÓCZ TEGO ŻE NIE ODCZYTUJE!!!

Ps.Pisałem dużymi literami bo kilka razy powtarzałem że wczoraj dostarczono mi ją



Nie denerwuj się tak,duże litery są odbierane jako krzyk......Jeśli nikt Ci nie może pomóc wyślij e-maila do Gram.pl.może oni coś wymyślś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować