Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozszerzenie do World of Warcraft - pierwsze informacje

55 postów w tym temacie

Jeżeli faktycznie dodadzą te 10 dodatkowych talentów(bo kto powiedział, że te dodatkowe levele będą dawały talenty a?) to może to zepsuć balans w grze o ile nie wprowadzi się pewnych ograniczeń... za przykład podam warlocka. Do tej pory przy buildzie SL(Soul Link) nie mozna bylo wybrać talentu Ruin(z destruction tree) za czym nasz damage był stosunkowo niski. W momencie dodania 10 dodatkowych punktów można być SL + Master Demonologist + Ruin co wiąże sie z posiadaniem ok. 10000 HP(przy dobrych itemach) i criticali shadowboltem o wartości ok. 2k-3k. Troche imba nie uważacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft IV juz dawno ujzal swiatlo dzienne (nocne?) jako WoW :P

co do dodatku to pewnie zajmie im to kolejne 5 lat... no moe troche mniesze to cos bedzie to wyjdzie juz za 4lata i 350dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dodatek wypuszczony na rynek zostanie rok może 2lata po premierze gry, (czyli luty 2006/07) a co do zawartości to lepiej poczekać na oficjalne newsy, bo u Blizzarda nic nie jest pewne,(ale jest najlepsze i wszyscy będą zadowoleni).Nowe postacie? Bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę inny hit, czyli diablo, ale nowa rasa raczej nie. Sprzecznie czy mój bohater rozniesie twojego są niedorzeczne, ponieważ Blizzard dba o równowagę pomiędzy bohaterami(i znowu przykład Diablo II) i w jakiś sposób na pewno zapobiegnie takim sytuacją(od razu albo w kolejnych patchach)A dla wszystkich graczy miłej zabawy w Azeroth:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do dodatku, fajnie ze wyjdzie, troche odswierzy gre i bedzie co robic bo powoli juz sie tam robilo nudno(jeden z powodow dla ktorych tymczasowo przestalem grac), ciagla rutyna; MC(i inne)/BG/rozwijanie nowych postaci/farmowanie/itp. Czy zwieksza limit do 70? uwazam to za bardzo realne, co do sprawy talentow mozna prowadzic dluga spekulacje (do niczego nie prowadzac, mozemy sobie tylko pogadac i znajac zycie rozmowa zmieni sie w klutnie (jak zwykle) a Blizz i tak zrobi to co uzna za stosowne i bedzie mial w swych decyzjach za rowno zwolennikow jak i przeciwnikow, rzecz normalna).Ja osobiscie jestem za dodaniem nowych talentow, zawsze to postac "podpakuje" i zaznaczam ze kazda, jak ktos pisal o warlocku ze bedzie mial xxx hp i jego shadow bolty xx dmg, no ale nie tylko warloczek bedzie mial talenty tylko kazdy dostanie powera wiec skad wiesz czy te Twoje xx dmg rzeczywiscie cos wskuraja.Co do daty wydania dodatku to lamie mnie w kosciach ze bedzie to w rocznice wydania WoW w US :).Toz to pamietna data i wydaje mi sie ze dosc trafna na wydanie dodatku, innym terminem moze byc gwiazdka z wiadomych powodow, gierka by sie rozeszlo az milo(oczywiscie mowie o wydaniu dodatku w tym roku ;) chociaz moze byc ciezko ale co tam, jak Vivendi rozkaze to nie ma wybacz, najwyzej sie patchami gierke polata :/).Niech dodaja co maja dodac, niech wszystko bedzie spox, ale gnebi mnie jedna mysl.Mianowicie czy dodatek EU bedzie smigal na moim kliencie gry z US :|, patche nie smigaja, musze sciagac te US, gdy zrobia tak samo jak z dodatkiem to nie bedzie ciekawie, a nie podoba mi sie perspektywa sciagania klienta EU zeby sobie dodatek wgrac a nikt ze znajomych gry nie posiada (ehh zacofane miasto ;)).No nic, pozyjemy zobazymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe te screent z dodatku, co wyciekły. Eh, gdybym miał kasę na abonament to bym grał w WoW :) Swoją drogą ciekawe jak wprowadzenie nowych ras rozwiążą fabularnie. W końcu Krwawe (Wysokie) Elfy odeszły od Przymierza i dołączyły się do Płonącego Legionu (służyły demonom razem z Nagami), przeżyła ich jedynie garstka, a i nie wiadomo co się stało z nimi dalej, czy w ogóle przeżyli (w końcu pod Koroną Lodu to, co zostało to były tylko resztki, poza tym nigdzie chyba już one nie pozostały, bo resztę zabiła Plaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 00:27, Czedwik napisał:

A tak swoją drogą to info o Pandarenach to wydaje mi się, że to na 100% fake ;)


Bo to jest fake. Te 4 screeny na polskiej stronie WoWa można spokojnie zmontować, szczególnie ten z wyborem ras, bo jeśli jest prawidziwy, to czemu tworzą tam człowieka, a nie np. krwawego elfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować