Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 11:09, Snoopik napisał:

> Żartujesz chyba sobie? ...
Nie, nie żartuje.....
> Funkcja "Repeat" w odtwarzaczu, którego używasz.
Odsłuchuje muzykę prosto ze swojej biblioteki i żartem nie jest to iz jestem ślepy ;P
Bo nie widzę żadnego repeat.....


A przez co słuchasz muzyki? W Winamp jest taka funkcja i wydaje mi się że w WMP też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:25, rybisiu napisał:

A przez co słuchasz muzyki? W Winamp jest taka funkcja i wydaje mi się że w WMP też

hmmm.... to to się da słuchać przez winapa (korzystam z last.fm od kilku dni dopiero)? Ja włączam swój profil i i klikam odtwórz bibliotekę - normalnie, na stronie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:31, Snoopik napisał:

> A przez co słuchasz muzyki? W Winamp jest taka funkcja i wydaje mi się że w WMP
też
hmmm.... to to się da słuchać przez winapa (korzystam z last.fm od kilku dni dopiero)?
Ja włączam swój profil i i klikam odtwórz bibliotekę - normalnie, na stronie xD


No słuchasz swojej muzyki przez winampa a last.fm tylko rejestruje czego słuchasz :E Rozumiem że masz tą swoją uber-piosenkę na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:09, Snoopik napisał:

> Żartujesz chyba sobie? ...
Nie, nie żartuje.....
> Funkcja "Repeat" w odtwarzaczu, którego używasz.
Odsłuchuje muzykę prosto ze swojej biblioteki i żartem nie jest to iz jestem ślepy ;P
Bo nie widzę żadnego repeat.....


Czyli było wyrażać się precyzyjniej. :)
W odtwarzaczu last.fm istotnie nie ma funkcji "repeat", czyli w nim nie posłuchasz sobie kilka razy pod rząd jednego utworu, chyba że będziesz pomijał dotąd kolejne utwory, aż trafisz na ten upragniony. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 12:47, Snoopik napisał:

Aha, czyli mam rozumieć, że każda muzyka, którą odtwarzam przez winampa jest scrobblowana
na moj profil?


Brawo Sherlocku! ;) Właśnie dzięki temu po pewnym czasie powstaje "Twoja" stacja radiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 12:47, Snoopik napisał:

Aha, czyli mam rozumieć, że każda muzyka, którą odtwarzam przez winampa jest scrobblowana
na moj profil?


Tak, indeed.

W programie last.fm nie ma funkcji ''repeat''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś kto to wymyślił jest po prostu bogiem... często siedzę sobie przy kompie a w radiu leci jakiś szmelc i kur..de nie wiem co robić... a tu jest last.fm i jest ekstra! słucham czego chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie jestem wymieniony wsrod userow najczesciej sluchajacych PeeRZeta, skoro mam wiecej odsluchan jego kawalkow niz inni wymienieni w tym rzekomym top 5?
I jeszcze jedno: chcialem wkleic swoj panel last.fm na gramsajta, ale zamiast mojego jest tam profil jakiegos (jakiejs) joanofarcfan :/ Ocb? W podgladzie wlasnego tekstu i podczas samego tworzenia widgeta bylo widac moj profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 14:08, Snoopik napisał:

Co zrobić, żeby go scrobblowało?

Zmien tagi utworu. Znajdz dany plik na HDD, wejdz w jego wlasciwosci > Podsumowanie > Zaawansowane i wpisz informacje w odpowiednie pola. Opcje zmieniania / dodawania tagow maja takze programy odtwarzajace muzyke - Foobar na pewno, Winamp chyba tez, z innymi nie mialem stycznosci, wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę obchodził dzień w którym mój licznik last.fm wybije 50.000 odsłuchanych utworów :D Szkoda że nie ma jakiegoś ogólnego rankingu :)) ciekawe na jakim miejscu bym się znalazł i ciekawe jaki jest dotychczasowy rekord :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:02, 88Bonzo napisał:

Niedługo będę obchodził dzień w którym mój licznik last.fm wybije 50.000 odsłuchanych
utworów :D Szkoda że nie ma jakiegoś ogólnego rankingu :)) ciekawe na jakim miejscu bym
się znalazł i ciekawe jaki jest dotychczasowy rekord :))


Dotychczas najwięcej u użytkownika widziałem coś ponad 150tyś.
Jednak widziałem też zwykłych "nabijaczy" z podobnymi wynikami, którzy zostawiali na kilka dni włączonego scroblera z jakimś utworem czy płytą.

Ja mam co prawda "tylko" 28tyś z czego 9.5tyś to Moshic =] , ale za to mam już imponującą liczbę 4444 wykonawców na te 28 tysięcy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - czy tabelka "My Musical Taste" , którą często widzę w różnych profilach to uaktywnia się wraz ze wzrostem stażu czy też może da się jakoś ją ustawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:33, Rogallos napisał:

A ja mam takie pytanko - czy tabelka "My Musical Taste" , którą często widzę w różnych
profilach to uaktywnia się wraz ze wzrostem stażu czy też może da się jakoś ją ustawić???

Samemu tylko można to dodać. Najpierw wchodzisz na stronę http://omi.musickum.com/index.php, następnie podajesz swój nick, który używasz na last.fm, klikasz calculate! i wygenerowany kod wklejasz w Ustawienia -> Informacje Osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:33, Rogallos napisał:

A ja mam takie pytanko - czy tabelka "My Musical Taste" , którą często widzę w różnych
profilach to uaktywnia się wraz ze wzrostem stażu czy też może da się jakoś ją ustawić???


Wchodzisz na stronę: http://omi.musickum.com/

Podajesz nicka z last.fm, wpisujesz "security code", wybierasz rodzaj skórki i klikasz [calculate]
Następnie wyświetla Ci się kod, który kopiujesz do profilu w last.fm i co miesiąc autoamtycznie będą Ci się aktualizowały wyniki w obrazku.

I tyle. :)

Znowu byłem za wolny... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować