Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

ej ej, kłeszczyn mam... czy da radę własną listę utworów dodać na facebooka albo myspace''a tak jak się wrzuca ulubionych wykonawców albo ''teraz słucham'' ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś jakieś dodatki graficzne na last.fm? Chodzi mi np. o procentowe pokazanie jakich gatunków słucham wraz z diagramem, w jakim języku itp. Ogólnie wszystko związane z tym co słucham i ile razy już odtworzyłem.
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:49, Los Emilos napisał:

Czy zna ktoś jakieś dodatki graficzne na last.fm? Chodzi mi np. o procentowe pokazanie
jakich gatunków słucham wraz z diagramem, w jakim języku itp. Ogólnie wszystko związane
z tym co słucham i ile razy już odtworzyłem.
Z góry dziękuje za odpowiedź.


http://scaicha.helld.ru/cgi-bin/

A to ile razy i co słuchałeś, to przecież zawarte jest w samym last.fm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś popsułem i teraz nie potrafię tego naprawić :P Otóż na stronie z moim profilem wszystkie rankingi najczęściej słuchanych utworów czy zespołów zostały zastąpione jakimś okienkiem, do którego mam wpisać swoich ulubionych artystów... Jak przywrócić poprzednie ustawienia?
screen: http://img8.imageshack.us/img8/6785/30249951.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś takiego widzę...

Wygląda jakbyś usunął całą swoją bibliotekę, choć widoczna cały czas ilość przesłuchanych utworów mówi coś innego.

Zresetuj na początek last.fm.
Jak nie zadziała, przeinstaluj.
Jesli nadal będą problemy skontaktuj się z ekipą, bo w ustawieniach raczej nic nie przestawiłeś i prawdopodobnie to błąd programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:20, zamber1 napisał:

Pierwszy raz coś takiego widzę...

Na szczęście wszystko wróciło do normy przez noc. Nie mam pojęcia co to było, ale stało się to kiedy szukałem różnych gadżetów na swój profil. Wpisałem swój nick na jakiejś stronie, która miała mi wygenerować ruchomego tag-clouda i przy następnym wejściu na swój profil zastałem coś takiego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował z Was ktoś ustawić last.fm na swojego GS''a? Czyli pokazuje co ostatnio słuchaliśmy itp? Ja to ustawiłem na jakiś czas i zaczęło wariować po prostu :/


PS: Zupełnie nie na temat. Co to znaczy PM w takim slangu forumowym. Tak jak np: PW- Prywatna wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co to znaczy PM w takim slangu forumowym. Tak jak np: PW- Prywatna wiadomość
Private message, czyli dokładnie to samo co PW tylko po angielsku.

A co do ustawienia Last.fm na sajta, to jeszcze nie próbowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 09:22, Igor FCBayern napisał:

> Pierwszy raz coś takiego widzę...
Na szczęście wszystko wróciło do normy przez noc. Nie mam pojęcia co to było, ale stało
się to kiedy szukałem różnych gadżetów na swój profil. Wpisałem swój nick na jakiejś
stronie, która miała mi wygenerować ruchomego tag-clouda i przy następnym wejściu na
swój profil zastałem coś takiego... :/


To tylko bug. Wystarczy odświeżyć stronę i wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 10:24, Adamzzz napisał:

To tylko bug. Wystarczy odświeżyć stronę i wszystko wraca do normy.

Też tak pomyślałem, ale po dwudziestym odświeżeniu strony dałem sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:12, Igor FCBayern napisał:

> To tylko bug. Wystarczy odświeżyć stronę i wszystko wraca do normy.
Też tak pomyślałem, ale po dwudziestym odświeżeniu strony dałem sobie spokój...


Hm, u mnie zawsze pomagało jednokrotne odświeżenie. Generator chmurki tagów na 100% nie miał z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam roznych ''gadzetow'' do lasta (jakies ciekawe liczniki, itp) - jesli ktos ma jakies linki, bylbym zobowiazany ;] Lecz najbardziej zalezy mi na czyms, co samo znajdzie mi pierwszy, tysieczny, itp odsluchany track - nie chce mnie sie tego recznie szukac ;p Chodzi o cos podobnego do tego co jest tu: http://www.lastfm.pl/user/funiulove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 11:12, Igor FCBayern napisał:

Też tak pomyślałem, ale po dwudziestym odświeżeniu strony dałem sobie spokój...

Kilka razy po jednym odświeżeniu było git, raz czy drugi po kilku godzinach. Babol taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Polska staje się coraz bardziej beznadziejna. Pandora, last.fm, XBX Live, YouTube > Polska. Zaczynam rozważać przeprowadzkę do jakiegoś normalnego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:33, azure83 napisał:

Wyur***łam sę jak się o tym dowiedziałam... last.fm słucham bardzo ciężko i nie wiem
gdzie znajdę alternatywę tego radia. Beznadzieja ;(


A te trzy EU miesięcznie za słuchanie muzyki, to na serio aż tak cholernie dużo?
Przecież to raptem 14zł, czyli nawet mniej niż wyjście do kina, żarło w macdonaldzie czy cztery piwa. ]:>

I tak, to co dotychczas robił last.fm zasługuje na duży plus z racji promocji wielu artystów, którzy nie mili szansy wcześniej "zabłysnąć" w świecie rozrywki.
To, że prywatna firma chce na tym zarobić jeszcze, to chyba normalne czyż, nie? czy Ty pracujesz za darmo?

Osobiście nie korzystałem z subskrybcji w ogóle, sam fakt uzależnienia odsłuchów od subskrypcji też mnie do tego nie ciągnie, bo z opcji tej praktycznie nie korzystam.
Mimo wszystko zastanawiam się nad nią, bo owe debilne reklamy dość często zawieszają mi przeglądarkę, no i oprócz tego często obrzydzają sam otwieranie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować