Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2010 o 20:21, Niewiernus napisał:

Jestem trochę ciemny w tym... czy last.fm jest w jakiś sposób płatne? Sama strona informuje
mnie o opłatach 3 euro/miesiąc...?

... za słuchanie radia tylko, bo początkowo masz tylko 30 odsłuchań. Reszta jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś(lub ktoś inny) sprecyzować stwierdzenie resztę? ;) Ogólnie muzyki słucham, tylko nie wiem czy wykorzystuje tą ''wersje'' płatna czy bezpłatną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał RazorBMW.
Kosztuje tylko i wyłącznie słuchanie muzyki za pomocą playera lasta. Słuchanie muzyki we własnym odtwarzaczu nie kosztuje nic.
Czy na serio jest to ciężkie do zrozumienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Tobie o miejsce gdzie możesz sobie wstawić (przykładowo last.fm stats)? Prawy góry róg(koło nicku), strzałka=> ustawienia => informacje osobiste
Bodajże to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:58, Soresu napisał:

Jeśli chodzi o mnie, to moje radio marzeń z pewnością nie jest płatne ;-)


No moje też, bo w końcu słucham tego na co sam mam ochotę i stacje lasta do niczego mi nie są potrzebne, ale jednakże jako źródło odnajdywania nowej, ciekawej muzyki last.fm sprawdza się znakomicie.
No i dodatkowo oferuje mnóstwo frajdy za sprawą flejmów z hiphoperkowacami czy kindermetaluchami. ;D

BTW. Dzisiejszej nocy zdobyłem nowy "achievement" widoczny na screenie. =]

20100227170535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:43, Niewiernus napisał:

Chodzi Tobie o miejsce gdzie możesz sobie wstawić (przykładowo last.fm stats)? Prawy
góry róg(koło nicku), strzałka=> ustawienia => informacje osobiste
Bodajże to jest to ;)

O, dzięki, właśnie o to mi chodziło.

meryphillia
>No i dodatkowo oferuje mnóstwo frajdy za sprawą flejmów z hiphoperkowacami czy kindermetaluchami. ;D

Czy ja wiem? Od tego mam lepsze youtube, w dodatku jest system odpowiedzi przesyłanych na maila. No i więcej ludzi korzysta chyba z youtube. Jest jeden minus - możliwość wyłączania komentarzy i usuwania ich przez autora filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na youtube zaglądają przede wszystkim bardzo młodzi ludzie, a raczej dzieci jeszcze.
Flejmy z dwunastolatkami mnie raczej nie pasjonują, zresztą i tak na youtube ograniczają się zazwyczaj do bezmyślnych wyzwisk. Pod tym względem last.fm i jego trolle, są znacznie lepsi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Pobanowali ich na innych stronach to gdzieś muszę się wyzywać innych po trudnościach w podstawówce? :D

@Wintesun
Np.


Tak poza tym: była/jest jakaś ''gramowska'' grupa na last.fm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 17:27, meryphillia napisał:

Na youtube zaglądają przede wszystkim bardzo młodzi ludzie, a raczej dzieci jeszcze.
Flejmy z dwunastolatkami mnie raczej nie pasjonują, zresztą i tak na youtube ograniczają
się zazwyczaj do bezmyślnych wyzwisk. Pod tym względem last.fm i jego trolle, są znacznie
lepsi. ;]


O, widze że Waćpan doświadczony ;). Jeżeli chodzi o muzykę, to musze przyznać iż fakt, przezwiska występują, ale nie widze tutaj przewagi żadnej ze stron tak więc jeżeli chodzi o ten aspekt to jestem skłonny sądzić iż w pojedynku yuotube-last.fm jest 1:1. Oczywiście większość trolli wywołujących flame trafiła na rzeczony filmik przypadkiem i zamiast kulturalnie zmienić filmik muszą napisac zdanie w stylu "wtf is this szit" i tym podobne. Zależy to także od rodzaju muzyki, co jest oczywiste. Muszę przyznać, iż nic nie zastąpi forum tematycznego jeżeli chodzi o porządny, rzeczowy flame. Niemniej widziałem już dosyć w porządku dyskusje na youtube jeżeli chodzi o politykę, czy też historię. I o to właśnie chodzi, forum zostało stworzone do wymiany rzeczowej dyskusji, nie dla pustych sloganów i propagandy (której niestety nie brakuje i na YT i lascie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na laście w odpowiednich warunkach też wybuchają okrutne dyskusje pełne długaśnych wpisów, czy to w shoutach użytkowników lub artystów czy na grupowych forume. Sam wywoływałem flejmy u Gosi Andrzejewicz czy Chylińskiej, to wiem. ]:>
Dawnymi czasy w grupie "Sram na techno!" też bywały zaciekłe dyskusje z kindermetaluchami, niestety spłycone do kloaki obecnie przez trolli pochodzących niechybnie z onetu.
Tak więc na laście bywa czasami wybornie, jak widać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 17:08, meryphillia napisał:

/.../BTW. Dzisiejszej nocy zdobyłem nowy "achievement" widoczny na screenie. =]

10k wykonawców? :)
Nieźle, u mnie 2k. Za to 100k scroblli ;P

A korzystasz ze Spotify? Ja właśnie biorę się za testowanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce spotify nie jest legalne i trzeba zmieniać IP by z niego korzystać. Na tej samej zasadzie (niedogadania się o prawa autorskie) last.fm jest płatne na terenie Polski.
Dlatego też i nie korzystam, ale i tak jak mniemam głównie promuje się tam komercję, więc nic mi po tym serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 21:30, meryphillia napisał:

/.../ale i tak jak mniemam głównie promuje się tam komercję, więc nic mi po tym serwisie.


Z Twojej biblioteki z ostatnich 7 dni znalazłem wszystkich wykonawców. Najwięcej jest utworów Lady GaGa (jak to odmienić?), ale moim zdaniem nie jest to tyle promowanie, co udostępnianie muzyki popularnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować