Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 4 i Rage pokażą potencjał id Software

26 postów w tym temacie

Osobiscie nie moge sie doczekac Dooma 4, ciekawe kiedy go wydadza. W trojke m isie gralo bardzo dobrze i uwazam ze to byla bardzo dobra gra. Rage tez wyglada naprawde ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na obie gry. Z pewnością je kupię jeżeli okażą się tak dobre jak się o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Muszę przyznać, że doom 3 jak i q4 były specjalnie dobre, to dalej wierze w tą ekipę bo potrafią tworzyć tylko potrzebują dobrego pomysłu (rage = jakis dobry pomysl) i będzie git malina.

Zamotałem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam w Id Software wierze i mam do nich zaufanie jak za coś się biorą to jakiegoś poziomu można się spodziewać, jestem ciekaw co pokaże Doom , swoją drogą gry znowu będą bez problemu działać an Linuksach bo gry tworzone są w oparciu o OGL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Carmack i spółka pokażą jak się robi dobre gry :)
Czekam na oba tytuły choć bardziej na Dooma... W końcu o tylu lat gra się we wszystkie 3 części. Sentyment pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, co sie tak wszyscy czepiają tego Doom''a 3, ze niby "nie tak udany". Przeszedłem go ze 3 razy wraz z dodatkiem i uważam ze jest ok. Nie jest to może arcydzieło jak Half-life, ale jest to w tym gatunku - naprawdę bardzo porządna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MegaTexturki i ilość poly na modelach nie powalają. Mam nadzieje że gameplay będzie dobry, bo ogólnie gra wygląda klimatycznie.

Mam też nadzieje że DooM 4 będzie szybki i zwariowany ... coś w końcu musi zastąpić nam Quake''a :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 16:51, chudy21 napisał:

Gosc z palka na screenie ma polowe lewej stopy wtopiona w podloge :P

I ma kanciaste paluchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ID Software było wielką firmą w latach 90, obecnie to tylko średniak z zapleczem finansowym i ambicjami. Bardzo chcą, ale czy jeszcze potrafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom3 byl gra dobra ,klimatyczna . Poza wtopami jak wykakujace stworki z dziwnych schowkow bylby jeszcze ciekawszy :p . Tak czy siak ID Software jak i Epic sa u mnie top developerkami . Dlaczego ?? Oni zawsze pchali ta grafike do przodu :] . Mam nadzieje ,ze Doom4 popchnie ja naprawde daleko i ,ze bedzie to tytul nadal pro PC :] .
Jesli chodzi o Rage'a to licze na kupe sieki i dobrej zabawy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na RAGE''a bo jest to naprawdę obiecująca produkcja... Co do Doom''a to też, ale jakoś mnie on nie kręcił nigdy aż tak... Zagrać zagram... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mysurek

DooM 4 ma być podobny do D2 jeśli chodzi o rozgrywkę. Choć za bardzo im nie wieżę gdyż celują w 30fps ( Rage ma miec 60fps ), a to jest dość mało jak na dynamicznego fps''a.

Choć jakby na to popatrzeć z innej strony :
Gracze konsolowi raczej nie odczują różnicy miedzy 30 a 60 fps ( nie gralem w fps''a przy użyciu kontrolera, wiec nie wiem ), a gracze PC-towi albo pogorszą sobie grafikę, albo kupią mocniejszy sprzęt ( AMD, Intel i NVidia będą w siódmym niebie ) by wyciągnąć więcej klatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować