Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

X Universe czyli X2 The Threat i X3 Reunion

178 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 17:55, jakubcjusz napisał:

A jeszcze jedno.

Czym się różni ta wersja: http://www.empik.com/x2-the-threat-pc-multimedia,354481,p

nowa wersja w jakieś gold edycji

Dnia 03.02.2009 o 17:55, jakubcjusz napisał:

stara premierowa wersja jeszcze z dużym kartonowym pudłem (właśnie taką mam ;)) ale widzę, że i tak niedostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem trochę odświeżyć temacik bo mam pytanko do jeszcze pamiętających grę w X2 The Threat. Da się przejmować statki klasy M6? Chodzi mi przede wszystkim o poboczne misje ''policyjne'' do złapania na stacjach. Obstawę z czterech M3 przejmuję bez problemu ale na głównego bossa w M6 nie wiem czy warto czas na save/load marnować. A kilka takich Osprey-ów Teladi by się przydało :-)...
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 15:57, zerohunter napisał:

Jak się nazywa następna część, bo jak wpisuję x4 to nic nie znajduję.


Odpowiem w kolejności wydania gier:
X- Beyond The Frontier (ang)
dodatek: X-Tension (nag)
X2: The Threat (pl)
X3: Reunion (pl)
X3: Terran Conflict (pl)
X3: Albion Prelude (pl) - dostępny jedynie dla posiadaczy zarejestrowanej gry X3:TC na steamie. nie ma wersji pudełkowej.
Następna część to X4: Rebirth - jak na razie nie jest określona dokładna data wydania.

Wszystkie X3 są zrobione na tym samym silniku, jedynie różnią się fabułami i kilkoma szczegółami. TC ma kilka fabuł. Do AP dodano jeszcze giełdę, ale jak dla mnie to kiepsko ona sie spisuje. Chociaż są sposoby na zarobiennie szybko kasy, ale to dla mnie jak granie na kodach. ;)
W same X3 mam przelatane ok 500 godz. Teraz po zrobieniu fabuły w AP zainstalowałem sobie moda XRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, zapomniałem. Wersja pojedyńcza X3:TC ma możliwość zarejestrowania klucza na steamie, gra jest w wersji PL. Polska wersja Antalogii ma namieszane z kluczami i one nie działaja na nim.
Do Albiona dodano plik "no steam" Opcja dostepna jedynie dla zarejestrowanych uzytkowników. Przydaje się w przypadku grania na modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersji Antalogii. Biała wersja podobno nie posiada kluczy, ale z tego co słyszałem ktos uzyskał klucz z techlandu. Ta wersja jest np. w sprzedaży na gry-online. Wersja która jest na muve ma podobno klucz steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch 3.0 do X3:AP.
oprócz poprawek dodaje:

Nowe funkcje i ulepszenia:

- Nowe fabuły: Ciemne Interesy, Kłopoty korporacji, Przełamanie barier
- Nowe misje: Naprawa Stacji, usługa naprawy uszkodzonych stacji Gracza (poniżej 95% kadłuba)
- Nowe misje: Wielokrotny Transport Pasażerski, transport wielu pasażerów z różnych stacji do różnych miejsc
- Nowe misje: Wycieczka Życia, zabranie grupy turystów na wycieczkę do różnych sektorów na zwiedzanie ich niezwykłych lokacji
- Nowe misje: Podwójny Konwój, ochrona dwóch konwojów podążających na różnych trasach
- Dodano wsparcie dla kontrolerów
- Nowe statki: Lotan, Gepard, Pteranodon
- Zmieniono ostrzeżenie ''cel w zasięgu'' przy misjach śledzenia statku, z wiadomości przychodzacej na tekst pomocniczy
- Nowy specjalny sektor, a w nim nowe tło muzyczne
- Nowy specjalny sektor dostepny dzięki Rozproszonemu Hipernapędowi
- Odblokowane opcje startowe: Podróżnik z Aldrina, Zagubiony Lar, Świadek Gonerów
- Dodano możliwość misji, aby włączyć/wyłączyć działanie wojenne
- Więcej fabryk Terran dostępnych w stoczniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podano cenę za X-Rebirth. 45 euro. Można grę kupić w sklepie oficjalnym i na steamie. Jeśli ktoś kupuje z Egosoftu to może ściągnąć soundtrack, jeśli ze stema to można grę pobrać ale aktywacja jest 15 listopada.
Z ceną to przegięli. No to ja sobie poczekam na jakąś promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 22:44, Kajdorf napisał:

Jeśli ktoś jeszcze nie wie: grę można kupić na Muve, za 120 zł.


Czyżby było tak wielu fanów X? Nie śledzę kalendarza wydawniczego, przypadkiem dziś zobaczyłem na steam, że jest premiera. Na muve klucze niedostępne, na ultimie to samo. Nie wiem czy wyprzedane, czy nie dotarły jeszcze.
Tylko jedna aukcja na allegro w cenie steamowej.

Niestety z tego co widzę po komentarzach gra jak bardzo mocno zbugowana i niezoptymalizowana, więc pewnie i tak nie ma sensu się śpieszyć z kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 22:40, Zb4wiciel napisał:

A orientujesz się czy na muve się dostaje klucz do Steama czy z ich platformy trzeba
ściągać?


Dostajesz klucz steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować