Zaloguj się, aby obserwować  
Arlathan

Moje boje z zamówieniem. Czyli m.in. o Masterlinku zdań kilka ;/

52 postów w tym temacie

To jest po prostu żałosne...

9.10.2005 - złożenie zamówienia CDP, płatność przelewem. Najpierw problemy z płatnością online, co opóźniło realizację mojego zamówienia o kilka dni. Ale CDP przeprosił, zobowiązał się wynarodzić więc zapominam o sprawie.
13.10.2005 - zamówienie uzyskuje status: wysłane, przewidziana dostawa kurierem: dzień następny.
17.10.2005 - dostaję odpowiedź z CDP z działu zamówień na moje pytanie o sposób realizacji zamówienia. Otrzymuję numer ID, który jednoznacznie określa moją przesyłke w firmie Masterlink. Sprawdzam w track&trace: 14/10/2005 14:10:00 Nieudana próba doręczenia. Moja wina, podałem dane gdzie mieszkam i gdzie nie ma mnie w godzinach 8.oo - 16.3o. Ale Masterlink ma zbyt duży zakres czasu pracy i nie wiadome jest kiedy dostarczy ci przesyłke, w związku z tym dodanie pola "uwagi" w zamówieniach w CDP byłoby dobrym rozwiązaniem. OK, dzwonie do Masterlinka. W przeciwieństwie do Pani z CDP twierdzą, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do mnie w przypadku niedoręczenia. Chyba jedyni, bo gdy dostawałem przesyłke od innej firmy kurierskiej gość dzwonił i pyta gdzie można mnie zastać w jakich godzinach. Kwestia dbania o klienta. Pani po zalogowaniu się do systemu stwierdza to samo co ja, nieudane doręczenie. W związku z czym umawiamy się na jeszcze trwający dzień na godzinę 17.oo - 19.oo. Godzina 20.oo dzwonię i pytam WTF. Pani konsultuje się szybko z posiadaczem mojej przesyłki, a on twierdzi w00t?! Nic nie wie o tym... Masterlinowi gratulujemy pracowników. Żałuje, że nie zapamiętałem nazwiska Pani co mnie pierwszy raz obsługiwała. Umawiam się na dziś na 9.oo - 13.oo do mojej firmy.
18.10.2005 - z ciekawości spoglądam na track&trace: nb, domofon 17/10/2005 16:00:00 Nieudana próba doręczenia. :/. Mają jescze 1,5h, poczekamy zobaczymy...

Sugeruję rozpatrzenie przez CDP ofert innych firm kurierskich, to nie pierwsza zła opinia o Masterlinku jaką słyszę. Gdybym wybrał polecenie "za pobraniem" już dawno cieszyłbym się z produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

przepraszamy za zaistniałą sytuację, problem z doręczeniem przesyłki aktualnie wyjasniamy z firmą kurierską.
bardzo proszę w takich przypadkach o kontaktowanie się bezposrednio z naszym dzialem: zamowienia@gram.pl - będziemy interweniowali na bieżaco.

rownoczesnie chcialbym zaznaczyc, ze firma kurierska z ktorej uslug korzystamy jest jedna z najlepszych na rynku polskim,
a korzystalismy praktycznie ze wszystkich. niemniej, w kazdej takiej sytuacji kluczowa kwestią jest czynnik ludzki :),

jeszcze raz przepraszam w imieniu CD Projekt, za kłopot z zamowieniem i proszę o kontakt z nami,
pozdrawiam,
jarek /DOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zastanowic sie nad TNT... ;)
A co do problemow - mam dokladnie taki sam z poczta polska - od 10 (zlozenie zamowienia, 13 akceptacja) nie dostalem gry Constantine (i obiecywanych "jako przeprosiny" Herosów z NEK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój World of Warcraft wogule nie doszedł za pomoca Masterlinka gdyż... paczka zaginęła. Naszczęście Poczta Polska dostarczyła mi w/w grę w ciągu...1 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie polecam Masterlinka. Może oni mają takie testy, że wybierają sam zły (żyby więcej nie powiedzieć) czynnik ludzki. A jeśli taki mają regulamin to jeszcze lepiej. DHL sam do mnie zadzwonił i pojechał do mojej pracy z paczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoją przesyłkę czekam od Nd, 09.10.2005 o godz. 16:57. Miała być spakowana w poniedziałek i dostarczona następnego dnia (tydzień temu). Powiedzieli żebym poczekał do jutra. Zobaczymy. Jutro minie 10 dni jak zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C.D.

Poprosiłem CDP o interwencje, ale że jednak członek mnie strzelił jak sie o tym wszytkim mysli to zadzwoniłem do Shitlinka. Pani zadzwoniła do frajera (nie mylić z kurierem), a ten twierdzi, że był w okolicach 9 u mnie w firmie i nikogo nie bylo. Tylko D.K.N. (rozwińcie sobie skrot sami) ja pracuję od 8 i zadnego frajera nie widziałem! Mówie jej, że to skandal. Kurier przyszedł w ciągu 20 min (godzine po górnej granicy). Przyszedł nie zamieniłem z nim ani słowa bo widać, że chciał opuscić budynek jak najszybciej.
Rezultat jest taki, poświęcę 25zł rocznie na utrzymanie karty w mBanku do platnosci elektronicznej, i bede placil bezpośrednio Blizzardowi za abonament. Ciekawe co będzie jak bede chcial zamówić FEAR ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 11:20, Arlathan napisał:

To jest po prostu żałosne...


E tam tak jak mów pracownik CDP czynnik ludzki jest decydujacy.
Ja zamowilem DS2 i pojechalem na urlop:). Wracam mam 2 kartki z nieudana proba doreczenia przesylki.
Dzwonie do cetrali masterlinka wieczór , mówie ze mnie nie było i pytam jak mam odebrac przesylkę pani podaje mi nr do kuriera. Kurier (też pani:)) aktualnie ma ją przy sobie ale jest 50 km ode mnie. Na telefon umawiamy się na zmianę adresu z domu na firmę bo rano jestem poprostu w pracy.. pani kurier oddaje przesyłkę na rozdzielni kurierowi który ma w rewirze adres mojej firmy, przesyłka dostarczona o 9;00. Efekt 2 telefony i po mnej więcej 12 godzinach mam przesyłkę w rączkach.

Można? Można!!! Masterlink to dobra firma - ale nie każdy wie jak działa i jak najszybciej się dobrać do przesyłki:) Dośwaidczenie agenta celnego robi cuda... Ale ważne jest też podejście kurierów do tematu:)
__
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie firmą, którą ja polecam jest STOLICA. Nigdy na nich nie narzekałem. Natomiast Pan z Masterlinku który dostarcza paczki u mnie jest bardzo miły ale delikatnie mówiąc w tej firmie jest straszny burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie ... W zasadzie caly dzien jestem w pracy (od 9.00 do 17.00 oficjalnie oczywiscie) Dlatego w domu jest ciezko mnie zastac. Skolowalem sobie z firmy kurierskiej uwaga !! GLS (stara szybka paczka) numer do kuriera z Masterlinka (znaja sie bo czasem dostarczaja towar do firmy obok i tak zapytalem w zasadzie dla jajec... czy nie ma nr-u telefonu). Jak wiem ze bedzie przesylka, bo cos zamowilem po prostu informuje teraz juz znajomego kuriera, ze ma mi podwiesc do pracy nie do domu ... I jeszcze sie nigdy nie zawiodlem. Jak sie chce to mozna sobie zalatwic szybka dostawe. Inna sprawa ze kurierzy masowo i na potege olewaja czasem sobotnie dostawy ... i ze czasem maja zamet. Ale to tez mozna dopracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem do sklepu gram.pl i wyliczyłem, że na zamówieniu w CDP, gry zaoszczędze 2zł w porównaniu do półki.
A znając problemy z obsługą, pójde sobie do sklepu nie dla idiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 18:27, Keroth napisał:

Zdecydowanie firmą, którą ja polecam jest STOLICA.


Właśnie. Przypomniałeś mi ta nazwę. Thx. To własnie ta firma dostarczał mi wygranego MP3. Zero problemów. Expresowa dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem Zonka z Masterlinkiem.

Zamówiłem DS2 (w promocjii przedpremierowo), no i czekam, premiera w piątek, więc miało dojść w piątek. Mija weekend, nic, poniedziałek, nic. We wteroek dzwoni do mnie pani z Mastershita że może byćw środęo 20. Pominę spóżnienie 40 minutowe, jednak, jeszcze dwa dni a dostałbym z opóznieniem 7 dni. A przecież w CDP pisali że wysłali w środę z datą doręczenia na piątek!!!!


CDP: Radzę albo zmianę firmy, albo rozmowe z nimi (poinformować o niezadowolonych klientach i zasugerować że jeśli się to nie zmieni, zmieniacie firmę), proponuję najpierw to co w nawiasie, z reguły takie akcje działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny smaczek... To już po prostu jest k******.

Wspominałem, że zamówienie miało być dostarczone do max 13.oo. Po mojej interwencji frajer przyszedł ok 14.oo. Dostaję maila z centrali Masterlink o treści:

Przesyłka numer LY5238070xxx została doręczona.
Czas doręczenia: 2005-10-18 12:06
Odbiorca: iksiński
Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług
Masterlink Express Sp. z o.o.


Skad D.K.N. wziała sie tam godzina 12.o6 ??? Ładnie, ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować