Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 20:43, Brew napisał:

slyszalem ze jak bym chcial lepsza karte i procka to musze zmieniac plyte glowna


Na kompach za bardzo się nie znam ale jeśli masz złącze PCI-E na twojej płycie głównej to jak kupisz nową kartę graficzną to nie powinno być problemów. O procesor musisz się spytać jakiegoś bardziej ode mnie doświadczonego gracza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sobie kupić gotika ;p i narazie najniższą cene znalazłem na http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2478318¤tCategory=4010600 <-- to jest cena bez koszty przesyłki który koasztuje -- 0 zł :p ( odbiór w sklepie ) więc jakbyście coś doradzili np. kupić osobno czy cos chociaż wydaje mi sie że to jest najniższa

PS: WAŻNE ! ja nie uznaje takich " sklepów " :P jak np. allegro ( poprosty nie ufam im XD ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:07, RaV47 napisał:

Mam zamiar sobie kupić gotika ;p i narazie najniższą cene znalazłem na http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2478318¤tCategory=4010600
<-- to jest cena bez koszty przesyłki który koasztuje -- 0 zł :p ( odbiór w sklepie ) więc
jakbyście coś doradzili np. kupić osobno czy cos chociaż wydaje mi sie że to jest najniższa


PS: WAŻNE ! ja nie uznaje takich " sklepów " :P jak np. allegro ( poprosty nie ufam im XD )


Jeżeli nie miałeś jeszcze styczności z Gothiciem to najlepiej kupić od razu całą sagę. Dodatkowym plusem sagi jest też to, że przy okazji dostajesz Noc Kruka, którego w innej ''formie'' nie można kupić. Jeżeli grałeś już w Gothica1 to najlepiej nie kupować całej sagi tylko po prostu G2 (niecałe 20zł) i liczyć, że niedługo będzie można dostać sam dodatek. :P Jak grałeś już w G2 to najlepiej kupić tylko G1 za ~16zł.
PS. Może tam jest troszeczkę taniej, ale zamawiając w gram.pl dostajesz prosto do domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(..) ...mu :)

acha , dobra thx! Nigdy nie grałem anie w G1 anie w G2 - a szkoda :P . Dobra , zamawiam sage . A już myślałem że mnie ignorujecie XD hyhy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:41, RaV47 napisał:

acha , dobra thx! Nigdy nie grałem anie w G1 anie w G2 - a szkoda :P . Dobra , zamawiam sage
. A już myślałem że mnie ignorujecie XD hyhy :P

W takim razie saga będzie dla ciebie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:41, RaV47 napisał:

Dobra , zamawiam sage
. A już myślałem że mnie ignorujecie XD hyhy :P


Po prostu forum to nie czat, nieraz trzeba trochę poczekać na odpowiedź. :P Jak już będziesz miał sagę, to najlepiej grać od początku, tzn zaczynając od Gothic 1. Potem fajnie zobaczyć w dwójce starych znajomych i kojarzyć ich z czasów kolonijnej niewoli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym forum jest tylu uzytkowników że ja ... , no , dużo ich jest :p i poprostu ciągle ktoś na nim jest .A co do zamówienie to mam traką zasade - nie zamawiam gry puki nie dojdzie poprzednie czyli jak np. zamówiłem max payne w poniedziałek 22 to czekam aż dojdzie i dopiero tedy zamawiam coś tam . Wiem że to troche dziwne ale już tak mam XD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko, czy rozbójnik występuje przy moście w dodatku? Bo chyba nie, przynajmniej nie przypominam go sobie...Jeśli występuje to OK, jeśli nie to znalazłem buga

Wie ktoś co trzeba zrobić żeby G2NK nie wysypywał się do windy? Mój komp to P4 2GHz, GF FX 5200, 512 RAM

20070126211408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:15, MagikT napisał:

Mam takie małe pytanko, czy rozbójnik występuje przy moście w dodatku? Bo chyba nie, przynajmniej
nie przypominam go sobie...Jeśli występuje to OK, jeśli nie to znalazłem buga


Chodzi o ten most przed miejscem z piramidą gdzie są magowie wody? Jak ja grałem to tam stał. :)

Dnia 26.01.2007 o 21:15, MagikT napisał:

Wie ktoś co trzeba zrobić żeby G2NK nie wysypywał się do windy? Mój komp to P4 2GHz, GF FX
5200, 512 RAM


Od czasu do czasu niestety wywali i nic na to nie poradzisz. No chyba, że to jakiś częsty problem, wtedy poszukaj rozwiązania w Pomocy Online, a jak nie znajdziesz odpowiedzi to najlepiej skontaktować się telefonicznie albo wypełnić formularz (czy jak to tam się robi :P) z CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:20, gothicsheep napisał:

Hehe, a co tam Lares u ciebie robi ^_^?


To jest drugi rozdział i prowadzi mnie do magów wody dlatego tam jest. Głównie chodzi mi o bandytę, bo nie pamiętałem czy tam stoi :) I co jest dziwne Lares sobie stoi jakby nigdy nic i patrzy się na całe zajście z tyłu...

Luke Shadow- no zobaczę co się da zrobić może jak zrestartuję kompa to może będzie trybiło, bo jak na razie zainstalowałem G2NK i zacząłem grać, może dlatego, że mam włączonego neta i antywira. Zobaczę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2007 o 21:26, MagikT napisał:

Luke Shadow- no zobaczę co się da zrobić może jak zrestartuję kompa to może będzie trybiło,
bo jak na razie zainstalowałem G2NK i zacząłem grać, może dlatego, że mam włączonego neta i
antywira. Zobaczę jutro


Jak tym antyvirem jest Kasperky to najlepiej go wyłączyć. Przy Gothicu trochę się mota. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:15, gothicsheep napisał:

Kurczę niech mi ktoś pomoże!:

Włączam gre i wywala mi ten błąd co ukazałem na screenie. Zrobiłem tak jak kazano tutaj: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=33&p=683
- nie pomogło. Żeby grać w G2:NK muszę instalowac przestarzałe sterowniki. Nie dość, że jest
to denerwujące to ogólnie system mocno zwalnia :/.

Jeszcze raz POMOCY!!!



zamiast zmieniać z 6 na 31 ustaw swoją rozdzielczość... dokładnie taką samą jak na pulpicie i będzie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozęcie mi pomoc mam gothic 2 noc kruka niedawnoi kupilem i mam problem save mi sie usuwaj azapisuje na pare ale to jest wkurzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:35, Arlik napisał:

zamiast zmieniać z 6 na 31 ustaw swoją rozdzielczość... dokładnie taką samą jak na pulpicie
i będzie działało

To próbowałem na samym początku, oczywiste. Następnym razem postaraj się dobrze przepisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:16, Brew napisał:

Mozęcie mi pomoc mam gothic 2 noc kruka niedawnoi kupilem i mam problem save mi sie usuwaj
azapisuje na pare ale to jest wkurzajace

Radzę przeinstalować grę, bo to pewnie z systemem zapisywania jest coś nie tak, a nie z samymi save''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować