Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 15:41, Luke Shadow napisał:

Dzieki Tobie zły smok Pedrakhan nie żyje! :D


To bardzo się cieszę! Idź zatem dalej i używaj sobie, a Innos niech Ci oświetla drogę! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam pytanko: jestem teraz na początku zadania z obudzeniem Quarhodrona, tzn, jeszcze nawet nie byłam w jego grobowcu. Czy mogę teraz wrócic do Khorinis troche poexpić (zabic czarnego trolla itp.) a potem wrócic do Jarkendaru? Stan gry będzie taki, jak był gdy wychodziłam czy zadania będą juz wykonane? Prosze o szybką odpowiedź, thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 18:10, Magwisienka napisał:

Hey, mam pytanko: jestem teraz na początku zadania z obudzeniem Quarhodrona, tzn, jeszcze nawet
nie byłam w jego grobowcu. Czy mogę teraz wrócic do Khorinis troche poexpić (zabic czarnego
trolla itp.) a potem wrócic do Jarkendaru? Stan gry będzie taki, jak był gdy wychodziłam czy
zadania będą juz wykonane? Prosze o szybką odpowiedź, thx.


Oczywiscie, ze mozesz :) Sam kilka razy wrocilem do Khornis podczas wykonywania kampanii z dodatku i nie bylo zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:03, Magwisienka napisał:

U kogo można kupić eliksir siły w drugim rozdziale?

Albo u kupca w górnym mieście(nie pamiętam imienia,sprawdź wszystkich...) albo na targu,od tego samego kupca,który sprzedaje zwoje magiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:03, Magwisienka napisał:

U kogo można kupić eliksir siły w drugim rozdziale?

Szczerze odradzam używanie eliksiru siły na tak wczesnym etapie gry, zdecydowanie bardziej opłaca się go zostawić sobie na później, czyli chociaż gdy będziesz miała co najmniej 60 pkt. siły. No, chyba że już masz powyżej 60 punktów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 14:33, Remember_The_Name napisał:

Szczerze odradzam używanie eliksiru siły na tak wczesnym etapie gry, zdecydowanie bardziej
opłaca się go zostawić sobie na później, czyli chociaż gdy będziesz miała co najmniej 60 pkt.
siły. No, chyba że już masz powyżej 60 punktów ;)

Teraz jak wypiłam to mam 92 punkty ;) Potrzebawałam eliksiru, żeby udźwignąć rubinowe ostrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:33, Remember_The_Name napisał:

Szczerze odradzam używanie eliksiru siły na tak wczesnym etapie gry, zdecydowanie bardziej
opłaca się go zostawić sobie na później, czyli chociaż gdy będziesz miała co najmniej 60 pkt.
siły. No, chyba że już masz powyżej 60 punktów ;)

Właściwie , to są dwa różne podejścia do tematu podbijania współczynników.Za pierwszym razem do 90 nie używałem niczego oprócz punktów z awansów , a tablic dopiero powyżej 120 i na koniec miałem 238 siły i 196 zręczności grając Łowcą Smoków.Końcowe statystyki są mocne , ale początek był ciężki.Przy kolejnym podejściu eliksiry i tablice zużywałem od 60 i oczywiście na koniec miałem słabszą postać , ale grało się nią łatwiej , bo szybciej doszedłem do w miarę wysokich statów.Tak więc można równoważyć poziom trudności i skończyć ze słabszą postacią , albo iść na całość , na początku się pomęczyć , za to końcowy efekt , to Bezimienny prawie nie do zabicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, udało się, Kruk nie żyje ;P Moje staty przy końcowej walce:
poziom 22
siła 96
zręczność 23
mana 60
punkty trafień 533
broń jednoręczna 70%
broń-rubinowe ostrze, 100 obrażeń
Podchodziłam do walki 3 razy. Ostatnie podejście było dzieciennie łatwe ;)

PS. Czy można gdzies jeszcze znaleźć magiczne bełty do magicznej kuszy? Mam tylko 10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:51, Magwisienka napisał:

PS. Czy można gdzies jeszcze znaleźć magiczne bełty do magicznej kuszy? Mam tylko 10 :(

Ponoć sprzedając we wcześniejszym rozdziale magiczną kuszę kupcowi, w następnym rozdziale kupiec ten będzie miał trochę magicznych bełtów. Ważne- kupiec musi mieć mniej siły, niż potrzeba na udźwignięcie tej kuszy. Sam tego nie sprawdzałem, ale możesz zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle, jak wam sie grało w NK? Bo ja miałem spore problemy, zwłaszcza w pierwszych rozdziałach, grając magiem ognia i używając jego "nędznych" kul ognia :/ W Jarkendarze prawie przed wszystkimi stworami musiałem zwiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! kupilem Sage gothic i grajac w noc kruka weszlem do Zapomnianej Doliny. po pokonaniu kruka i porozmawianu z Saturasem poszedlem do portalu do Khorinis ale... podczas ładowania zopstaje jakis 1 cm i... koniec. Gra sie wiesza nic sie nie da zrobic, tylko reset pomaga, wczytywałem inne save''y nawet te zaraz po tym jak przybylem do doliny - z zadnego save nie moge wrocic do khorinis :((((( pomoze mi ktos?? Co mam zrobic zawsze zostaje jakis 1 cm do konca... ;((((((( odpiszczie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko: jak zabić tych bandytów co koło gospody orlana za mostem sie kręcą?
ps. mam chyba 3lvl i broń 50 obrażenia i skórzaną zbroję, naprawdę mi na tym zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:03, harnas14 napisał:

a ja mam pytanko: jak zabić tych bandytów co koło gospody orlana za mostem sie kręcą?
ps. mam chyba 3lvl i broń 50 obrażenia i skórzaną zbroję, naprawdę mi na tym zależy!

Chcesz ich pokonac na 3lvl??? Nie uda ci się, chyba ze uzyjesz zwoju deszczu ognia, ale radze go sobie zostawic-przyda sie w Jarkendarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:06, Magwisienka napisał:

> a ja mam pytanko: jak zabić tych bandytów co koło gospody orlana za mostem sie kręcą?

> ps. mam chyba 3lvl i broń 50 obrażenia i skórzaną zbroję, naprawdę mi na tym zależy!
Chcesz ich pokonac na 3lvl??? Nie uda ci się, chyba ze uzyjesz zwoju deszczu ognia, ale radze
go sobie zostawic-przyda sie w Jarkendarze ;)

ale chciałbym dodać że ci kolesie zanim do nich dojde to mnie wystrzelają z łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować