Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

dzieki ale nie rozumiem tego co poowiedziales co dotego przejscia z kornis do gorniczej opisz mi dokladniej albo mi napapie zaznacz jakbys mogl bo potrzebuje sie latwo dostac ,crons top mag czy pirat w tym obozie ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 15:55, orzech76 napisał:

albo mi napapie zaznacz jakbys mogl bo potrzebuje sie latwo dostac crons top mag czy pirat w tym obozie ??????????????

Portal zaznaczylem na bialo na ponizszym obrazku.

Na poludnie od wejscia do swiatyni z portalem znajdziesz Cronosa (przemieszcza sie on po placu, przewaznie jest w jego zachodniej czesci).

20080623155925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


dzieki ale mi chodzi o najlatwiejsze i dokladnie opisane droga do gorniczej dolina najlatwiejsza i prosze o zaznaczenie jkej na mapie kornis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Hagen dał klucz do drzwi, które są zaznaczone na końcu tej drogi na tej mapie, którą dał Damian14BO. Otwórz drzwi, będą trochę dalej 2 wilki. Na lewo i prawo są skały, popatrz na tą lewą. Stój przy zabitych wilkach i skieruj się właśnie na tą skałę po lewej, a powinna być tam jaskinia. Przechodzisz przez nią i znajdujesz się trochę wyżej. Później wypatruj łuku nad skałami po lewej i po prawej. Przejdź przez łuk, potem zabij 4 wilki, przejdź przez otwartą kopalnię i znajdziesz się w kolonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:48, Piciambeer napisał:

A może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie Vino tą bimbrownie ma? :)

To tak, jak idziesz drogą do kamiennego kręgu w lesie i jak masz już krąg po swojej prawej stronie to skrecasz delikatnie w lewo. Idziesz cały czas aż nie zobaczysz zębaczy. I tam gdzie te zębacze będzie bimbrownia, poszukaj porozglądaj się koło tych zębaczy (tylko najpierw je wybij;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy zaniose te ornamety to jest z tego taki pioerscien staturas da migo jesli sie przylacze o tworzylem portal czy z tego miejsca"'' po drugiej stronie " jest dojscie do gorniczej doliny cos tak slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:04, orzech76 napisał:

kiedy zaniose te ornamety to jest z tego taki pioerscien staturas da migo jesli sie
przylacze o tworzylem portal czy z tego miejsca"'' po drugiej stronie " jest dojscie
do gorniczej doliny cos tak slyszalem

Nagadali Ci głupot. Żadnej teleportacji do Górniczej Doliny z tego miejsca niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:04, orzech76 napisał:

kiedy zaniose te ornamety to jest z tego taki pioerscien staturas da migo jesli sie
przylacze o tworzylem portal czy z tego miejsca"'' po drugiej stronie " jest dojscie
do gorniczej doliny cos tak slyszalem

Człowieku, ja zaraz padne, ty chyba nie słuchasz w ogóle dialogów postaci w grze, ani rzadnych ich wskazówek. Przecież od dawna wiadomo, że Magowie Wody szukają ''niezbadanej części wyspy", a górnicza Dolina jest zbadana i to dobrze(radzę zaczynać gry od pierwszych ich części, szczególnie rodzaju Gothica). Lord Hagen daje ci klucz do furtki obok tych dwóch rycerzy i tam jest Górnicza Dolina(ścieżka prosto(na poczatku) jest nie do przejścia bo są tam orkowie, więc zalecam przejść tak jak pisali juz koledzy wyżej), co do Jarkendaru(bo taką nazwę nosi kraina z dodatku Nocy Kruka), to zupełnie oddzielna historia i musisz wykonac zadania dla Vatrasa w postaci wyciągnięcia informacji i zabicia Dextera oraz przeczytania listu, który przy ni był oraz znalezienie ładknku z bronia, który znajudje się w lesie za farma Sekoba(to ta najbliżej farmy z Najemnikami). Już nie wiem jak mamy ci to wytłumaczyć(słuchaj postaci z gry a dużo wątpliwości się samo rozwiąże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ostatnio jedna rzecz. Na oficjalnej stronie Gothic Site w strefie Gothic 3 w dziale Soundtrack, jest napisane następujące zdanie:

,,Również po raz pierwszy w strefie audio usłyszymy głos."

Hmmm. Czy na pewno pierwszy raz? Wsłuchajmy się w soundtrack do dodatku Noc Kruka. Na pewno nie słychać tam żadnego głosu...? Konkretnie to chodzi mi o podstawowe theme z okolic Jarkendaru (jak przeteleportujemy się do Doliny to je usłyszymy). Muzyka ze Świątyni Adanosa?
Zresztą głos można usłyszeć także w Gothic II: muzyka z menu. Jak się dobrze wsłuchać to także muzyka z Dworu Irdorath.
Najlepszym jednak dowodem będą creditsy Noc Kruka. Będąc w menu, kliknijcie opcję Twórcy gry. Słychać tam śpiew jak byk.

Ciekawe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, tu się zgodzę, nie wiem, czy na tej stronie piszą głupstwa, czy my ogłuchliśmy. Może nikt tego nie zauważa, bo większość tutaj gra chyba na cichym głosie, mam rację ? Nie ! Wiem, że nie mam racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 08:59, Varo napisał:

Może nikt tego nie zauważa, bo większość tutaj gra chyba na cichym głosie, mam rację
? Nie ! Wiem, że nie mam racji :)

Niekoniecznie. Może po prostu nie przeczytali na tej stronie o Soundtracku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:01, kapistar1 napisał:

Mógłby mi ktoś na mapce zaznaczyć położenie pirata Skipa w Khorinis? Z góry dziękuje.

nie mam mapki pod ręka:(
wskocz do wody w porcie i płyń na prawo i na plaży będziesz widział namiot skipa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:01, kapistar1 napisał:

Mógłby mi ktoś na mapce zaznaczyć położenie pirata Skipa w Khorinis? Z góry dziękuje.

Nie mam mapki pod ręką, ale powiem ci jak. Kiedy wychodzisz drogą morską z kryjówki gildii złodziei płyń w prawo, aż zobaczysz plażę. Będzie tam Skip. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie znaleźć jednego ze skarbów Grega. Znalazłem już:
1) na zarośniętej wysepce na jeziorze, do którego spływa woda z dwóch wodospadów,
2) na tyłach farmy Bengara,
3) przy "schodach" na jedną z farm, tam gdzie siedzą bandyci.

Gdzie jest czwarty? W dzienniku jest wskazówka o schodach na farmę Onara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować