Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 21:09, Unser Fuhrer napisał:

Za słaby jeszcze jesteś skoro nie możesz ich pokonać


Ja wogóle do nich nie startowałem... a pytałem gdzie mógłbym polevelować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już super wypasiona postacią i zdarzył mi sie taki dziwny bug nie bug.Jestem w 5 akcie i kompletuje druzyne na dwór. Postanowiłem że pójde do Górniczej doliny i wybije wszystkie orki i te inne potworki. I przychodze do zamku i tu totalne zaskoczenie. Po pierwsze żyje Serengeth (Chbya jakoś tak się pisze jego imię). Po drugie można znowu zrobić zadanie z mięsem (To ze trzeba dostarczyć 24 kawałki). Po trzecie nagle ożył Hosh-pak (chociaż go zabiłem w 4 akcie). Po czwarte w starej wieży demonów Xardasa znowu jest demon do zabicia i znowu można zabrać runę (czyli wychodzi na to ze można miec dwie). Po piate pojawiły sie znowu wszytskie skarby takie jak skórzane mieszki i zwoje pororzucane po calej dolinie. Zaznaczamani razu nie uzyłem kodów i nie mam żadnego zadania zepsutego więc o co tu chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:29, Unser Fuhrer napisał:

raczej ewidentnie bug ;] a jak ci się ożywieńcy nie podobają to otwórz brame zamku :)

ja ja otworzylem bo raz bylem przy okazji w gorniczej dolinie w 5 akcie zeby zabac ze soba do gorniczej doliny biffa. fajny film po otwarciu leci. a u mnie tez tak bylo ze wszystko jest jakby "od nowa" w gorniczej dolinie. fajne sa filmiki jak przejsc g2 bez wiekszych problemow na youtubie i moim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:19, Unser Fuhrer napisał:

Stare, pare razy tam byłem ;]
To tam jest

ja nie wiem gdzie jest jaskinia a ta pocztowka jest w gorniczej dolinie za barykada orkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej? Stoisz przed palisadą, wciskasz ''B'' wpisujesz ''marvin'' i znów ''B'' i wciskasz ''K'' (przerzuca pare metrow do przodu) albo podskakiwać aż się przejdzie (długi i monotonny sposób).
lancuch - jeśli grałeś w G1 to idź tam gdzie z Gornem się szło (jaskinia w głębi takiego kanionu) i gdzie się znalazło zwoje przemiany w chrząszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:59, Matias16162 napisał:

a jak sie dam wogole dostac? wyjasnij mi to

Gdzieś od strony fortecy z kamiennym smokiem płynie rzeczka... w pewnym miejscu wpada ona pod palisadę. Tam, musisz trochę poskakać po belkach, powspinać się i zwinnie przebyć orkową palisadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:23, Unser Fuhrer napisał:

Najłatwiej? Stoisz przed palisadą, wciskasz ''B'' wpisujesz ''marvin'' i znów ''B'' i wciskasz
''K'' (przerzuca pare metrow do przodu) albo podskakiwać aż się przejdzie (długi i monotonny
sposób).
lancuch - jeśli grałeś w G1 to idź tam gdzie z Gornem się szło (jaskinia w głębi takiego
kanionu) i gdzie się znalazło zwoje przemiany w chrząszcza :)

mowisz o kanionie zaraz obok gdzie sie szlo z gornem po kamien ogniskujacy? ten zamek? co trzeba bylo kolowrotem przekrecic zeby gorn mogl tam wejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:23, feniksipopiół napisał:

Jestem już super wypasiona postacią i zdarzył mi sie taki dziwny bug nie bug.Jestem w 5 akcie
i kompletuje druzyne na dwór. Postanowiłem że pójde do Górniczej doliny i wybije wszystkie
orki i te inne potworki. I przychodze do zamku i tu totalne zaskoczenie. Po pierwsze żyje Serengeth
(Chbya jakoś tak się pisze jego imię). Po drugie można znowu zrobić zadanie z mięsem (To ze
trzeba dostarczyć 24 kawałki). Po trzecie nagle ożył Hosh-pak (chociaż go zabiłem w 4 akcie).
Po czwarte w starej wieży demonów Xardasa znowu jest demon do zabicia i znowu można zabrać
runę (czyli wychodzi na to ze można miec dwie). Po piate pojawiły sie znowu wszytskie skarby
takie jak skórzane mieszki i zwoje pororzucane po calej dolinie. Zaznaczamani razu nie uzyłem
kodów i nie mam żadnego zadania zepsutego więc o co tu chodzi ??

mialem raz taki sam problem gralem magiem i jak wruciłem z nowego swiata do korinis mialem tak samo ludzie ci sami potwory wszytskie te same i to jest taki bug zaczelem grac odnowa i juz niemialem tego bga ale jak masz juz lvl jakiś to idź poprostu na dwór irdoah (czy jak sie to pisało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:29, Matias16162 napisał:

mowisz o kanionie zaraz obok gdzie sie szlo z gornem po kamien ogniskujacy? ten zamek? co trzeba
bylo kolowrotem przekrecic zeby gorn mogl tam wejsc?

TAK, dokładnie oto miejsce mi chodzi, zamku już tam nie ma ale wzniesienie, kanion i jaskinia są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem z zadaniem, które dał mi Ignaz (chyba tak się pisze??). Chodzi o zadanie ze zwojem zapomnienia. Możecie mi poradzić, kogo najlepiej zaatakować, żeby zaklęcie zadziałało, a żebym nie miał problemów ze strażą. Ja chodzę po całym mieście, próbuje atakować ludzi, przy których nie ma nikogo, ale zawsze zaklęcie nie działa, albo mnie łapią, albo mnie zabijają... Mój bohater ma 6 lvl, 37 w broni jednoręcznej i 35 w sile. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:50, lawenda napisał:

A ja mam mały problem z zadaniem, które dał mi Ignaz (chyba tak się pisze??). Chodzi o zadanie
ze zwojem zapomnienia. Możecie mi poradzić, kogo najlepiej zaatakować, żeby zaklęcie zadziałało,
a żebym nie miał problemów ze strażą. Ja chodzę po całym mieście, próbuje atakować ludzi, przy
których nie ma nikogo, ale zawsze zaklęcie nie działa, albo mnie łapią, albo mnie zabijają...
Mój bohater ma 6 lvl, 37 w broni jednoręcznej i 35 w sile. Proszę o pomoc.


Ja zawsze atakuje alchemika Constantino, jest dość silny, ale straż się tam nie kręci, inni obywatele też nie i zaklęcie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rade dal tych co graja odnowa jak dajesie na tace daronowi magowi ognia przy stoisku najlepiej dawać mu 50 zl za każdym razem zamiast 200 bo ja zawsze dawałem mu 200 a teraz dalem bo 20 i dal mi okolo 80 życia iteraz mam 161 oplaca sie duuużo bardziej tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:04, Fleming08 napisał:

Ja zawsze atakuje alchemika Constantino, jest dość silny, ale straż się tam nie kręci, inni
obywatele też nie i zaklęcie działa:)



Wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:50, lawenda napisał:

A ja mam mały problem z zadaniem, które dał mi Ignaz (chyba tak się pisze??). Chodzi o zadanie
ze zwojem zapomnienia. Możecie mi poradzić, kogo najlepiej zaatakować, żeby zaklęcie zadziałało,
a żebym nie miał problemów ze strażą. Ja chodzę po całym mieście, próbuje atakować ludzi, przy
których nie ma nikogo, ale zawsze zaklęcie nie działa, albo mnie łapią, albo mnie zabijają...
Mój bohater ma 6 lvl, 37 w broni jednoręcznej i 35 w sile. Proszę o pomoc.


Najprościej okradnij Ignaza a potem jak Ciebie zaatakuje pobij go i jak będzie wstawał żuć na niego zaklęcie wtedy zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować