Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Mam pytanie. Kto(Oprócz Constantina, którego czeladnikiem niestety nie jestem.) może mnie nauczyć jak się waży miksturę ducha? Bo bardzo by mi się przydała ta umiejętność, zwłaszcza że jestem magiem ognia i potrzebuje dużo many. Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:27, Desann235 napisał:

Mam pytanie. Kto(Oprócz Constantina, którego czeladnikiem niestety nie jestem.) może
mnie nauczyć jak się waży miksturę ducha? Bo bardzo by mi się przydała ta umiejętność,
zwłaszcza że jestem magiem ognia i potrzebuje dużo many. Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam



poszukaj kogos w klasztorze a jezeli tam nie ma to moze w gorniczej dolinie milten cie nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj znowu mnie wzięło na granie w g2nk(gra jest za dobra by przechodzić ją tylko 3 razyXD)!!Jednak jedno mnie zastanawia czy czasem nie przesadziłem z tą zręcznością ??

p.s.

Nie wspominając o kowalstwie bo raczej trochę mi zajmie chyba przerobienie 89 surowej stali na 89xDobry miecz XD!!

20080802173057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neoras (musisz byc magiem ognia / paladynem), Sagitta, (musisz wykonac zadanie "Sloneczny aloes") Vatras (VI rozdzial).

Tarves: Ekhem nie zasmiecaj watku nikomu nie potrzebnymi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłeś. Jako najemnik powinieneś mieć dużo siły a nie masz jej prawie wogóle jak na taki level. Nie wiem po co ta zręczność, ja podczas grania najemnikiem nie ładowałem w zręczność ani razu. Musisz mieć siłę na porządny miecz i kuszę, bo kusza nie wymaga zręczności tylko siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 16:35, Damian14BO napisał:

Znalezc list od bandytow Halvora - ma ja jeden z bandytow w jaskini na zachod od farmy
Akila (gdy wejdziesz na kamienne schody po prawej stronie zobaczysz farme, udaj sie jednak
w lewo i idz wzdluz skalnej sciany). Wewnatrz zastaniesz trzech bandytow. Zabij ich,
wez list, zanies Halvorowi i obiecaj nie wydac go strazy. Potem udaj sie do karczmy Kardiffa,
powie ci on, ze szukal cie jakis facet. Idz za sklep Halvora, spotkasz Attyle, ktory
da ci klucz do kanalow.


tego listu niema żaden z bandytów, przeszukałem też skrzynkę, nic :/

EDIT: zapomniałem, że trzeba otworzyć rybę xD już jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:35, 143872 napisał:

Przesadziłeś. Jako najemnik powinieneś mieć dużo siły a nie masz jej prawie wogóle jak
na taki level. Nie wiem po co ta zręczność, ja podczas grania najemnikiem nie ładowałem
w zręczność ani razu. Musisz mieć siłę na porządny miecz i kuszę, bo kusza nie wymaga
zręczności tylko siły.

ta tylko jej potrzebuję do miecza mistrzowskiego więc warto władować jeszcze ten 1 level by mieć te 60pkt zręczności bo potem wale właśnie w siłę i broń 2h, a kuszy nie używam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:28, revolt505 napisał:

mam pytanie czy mozna jakos zdobyc bez kodow zbroje ktora nosil Kruk w dodatku?


Niestety ale z moich informacji wynika że nie da się zdobyć tej zbroi w żaden sposób. Przechodziłem grę 3 razy i nie udało mi się jej zdobyć. Ale jest kod jeśli koniecznie musisz ją mieć, chyba to było jakoś tak: insert itar_raven_addon.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:28, revolt505 napisał:

mam pytanie czy mozna jakos zdobyc bez kodow zbroje ktora nosil Kruk w dodatku?


Przegrałem w tą grę chyba z pół życia:) i wiem, że nie da się uczciwie zdobyć tej zbroi. Co najwyżej możesz się pocieszyć zbroją strażnika Kruka, jeżeli bardzo ci zależy to możesz uciec się do cheatów. Nic więcej bez nich nie wskórasz z tym armorrem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:43, Desann235 napisał:

musisz ją mieć, chyba to było jakoś tak: insert itar_raven_addon.


Ten cheat jest niezły, ale na wszystkie zbrójki jest : insert armorr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem staniesz się jeszcze lepszy i na co się przyda miecz mistrzowski skoro będziesz mógł mieć lepsze wymagające siły a nie zręczności? Pomyśl krok na przód. Grając najemnikiem musisz byś silny a nie zręczny bo to nie da ci siły. A kuszy nie musisz używać ale wiedz że grając najemnikiem lepsza jest właśnie ona bo wymaga siły i nie tracisz punktów nauki na niepotrzebną zręczność. No ale to twoja postać, grasz po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:52, Tarves napisał:

Ten cheat jest niezły, ale na wszystkie zbrójki jest : insert armorr. :)


O dzięki na pewno skorzystam z tego cheat`u, jak mi się znudzi granie bez kodów. A teraz drugie pytanie: mianowicie czy mógłby ktoś podać mi mapę z zaznaczonymi roślinami podnoszącymi współczynniki? Bo gdzieś już ją w tym temacie widziałem ale ciągle nie mogę jej znaleźć. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:05, Desann235 napisał:

> Ten cheat jest niezły, ale na wszystkie zbrójki jest : insert armorr. :)

O dzięki na pewno skorzystam z tego cheat`u, jak mi się znudzi granie bez kodów. A teraz
drugie pytanie: mianowicie czy mógłby ktoś podać mi mapę z zaznaczonymi roślinami podnoszącymi
współczynniki? Bo gdzieś już ją w tym temacie widziałem ale ciągle nie mogę jej znaleźć.
Z góry dzięki za pomoc.

Proszę bardzo ;p

20080802181522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:19, Vesania666 napisał:

czy wy też nie możecie robic screenów, ani kręcić filmików w X-Fire grając w GII:NK ?


Ja mam to samo i nie wiem o co chodzi gdyż wcześniej korzystałem z tego programu i wszystko chodziło jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O, wielkie dzięki dokładnie o taką mi chodziło. A skoro już jesteśmy przy mapach to mógłby ktoś zamieścić mapę kamiennych tablic na obszrze Jarkendaru i Khorinis? Z góry dzięki.

PS: Sorry że w poprzednim poście o te mapy nie poprosiłem ale jakoś mi do głowy nie przyszło.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O, wielkie dzięki dokładnie o taką mi chodziło. A skoro już jesteśmy przy mapach to mógłby ktoś zamieścić mapę kamiennych tablic na obszrze Jarkendaru i Khorinis? Z góry dzięki.

PS: Sorry że w poprzednim poście o te mapy nie poprosiłem ale jakoś mi do głowy nie przyszło.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować