Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Po prostu musisz iśc teraz sam ale to czy przetrwasz cy nie zależy od twojego levela i sprytu w pokonaniu kamiennego strażnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:55, Lord Andre 1 napisał:

Po prostu musisz iśc teraz sam ale to czy przetrwasz cy nie zależy od twojego levela
i sprytu w pokonaniu kamiennego strażnika.


tak tylko najpierw muszę przejść koło stada wargów, elitarnego orka i paru mniej groźnych bestii, a strażnika to zamroże i obiję po pysku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i brawo wykazałeś się wiekszym sprytem niz ja. A co do orków to pamietam, ze można ich obejść na około tak właśnie się idzie z Laresem, napotykasz tylko wilki itp. no i moze warga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:00, Lord Andre 1 napisał:

No i brawo wykazałeś się wiekszym sprytem niz ja. A co do orków to pamietam, ze można
ich obejść na około tak właśnie się idzie z Laresem, napotykasz tylko wilki itp. no i
moze warga.


ok, jutro spróbuje, dziś już mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy usunięto bug z Janem dotyczący średniej zbroi. Ja robiłem tak - dawałem mu łuski i 12000 złota, a gdy zrobił zbroje biłem go - i miał przy sobie 24 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy kruka ostatniego smoka normalnie moge zabić zwojami zniszczenia ożywieńca?(trzema zwojami niszczyło się w podstawce)

A co do zbroi łowcy smoków.... jak chcemy mieć średni pancerz po zabiciu jednego smoka idziemy do Benneta, dajemy mu 12 łusek. Potem kupuje je od niego i znowu mu oddajemy.... i już możemy cieszyć się nową zbroją ;]

PS: gram łowcą smoków i Neoras nie chce mi zrobić mikstury z jaj.... to bug czy każdy łowca tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:36, nieszczescie napisał:

PS: gram łowcą smoków i Neoras nie chce mi zrobić mikstury z jaj.... to bug czy każdy
łowca tak ma ?


To troszkę nie tak. Neoras zrobi ci miksturę ze smoczych jaj, ale musisz troszkę poczekać. Wykona dla ciebie eliksir dopiero gdy będziesz miał skompletowaną załogę, mapę itd., innymi słowy podczas wybierania się do dworu Irdorath. Zajdziesz do niego i napój gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów. Chciałbym zobaczyć czy tylko ja wiem o pewnym przekręcie w tejże grze czy jest to fakt powszechnie dostępny. Chodzi tu mianowicie o kopiowanie kamiennych tablci. Czy ktoś z was słyszał już o tym? Nie natknąłem się na ten błąd w żadnej stronie, na której wypowiadano się na temat bugów. Przegrałem w Gothica tyle godzin, że przydałoby się wiedzieć czy jest to mój patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:51, Tarves napisał:

Co do bugów. Chciałbym zobaczyć czy tylko ja wiem o pewnym przekręcie w tejże grze czy
jest to fakt powszechnie dostępny. Chodzi tu mianowicie o kopiowanie kamiennych tablci.
Czy ktoś z was słyszał już o tym? Nie natknąłem się na ten błąd w żadnej stronie, na
której wypowiadano się na temat bugów. Przegrałem w Gothica tyle godzin, że przydałoby
się wiedzieć czy jest to mój patent.


Nie spotkałem się z takim bugiem. Gram dość długo już w tą grę i po kilka razy w roku i nie spotkałem takiego buga. Możliwe, że istnieje ale nie wiem w jaki sposób to się robi by skopiować kamienną tablicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:01, wdowiakm napisał:

Nie spotkałem się z takim bugiem. Gram dość długo już w tą grę i po kilka razy w roku
i nie spotkałem takiego buga. Możliwe, że istnieje ale nie wiem w jaki sposób to się
robi by skopiować kamienną tablicę.


Mógłbym go opisać i chyba właśnie to zrobię. Poczekam tylko jeszczę chwilkę, może inne osoby spotkały się z tym przekrętem jeżeli zaś nie to będzie to mój bóg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak samo jak z eliksirami - czytasz tablice w momencie gdy atakuje cie jakis przeciwnik (najlepiej jakis slaby, wilk czy scierwojad), dostajesz bonus z tablicy i nadal masz ja w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:41, Damian14BO napisał:

Chyba tak samo jak z eliksirami - czytasz tablice w momencie gdy atakuje cie jakis przeciwnik
(najlepiej jakis slaby, wilk czy scierwojad), dostajesz bonus z tablicy i nadal masz
ja w ekwipunku.


Nie zupełnie. Możesz kopiować tablice do woli, non stop i żaden przeciwnik nie musi cię atakować. Zaraz opiszę całego Buga tylko założę swój temat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:36, nieszczescie napisał:

A co do zbroi łowcy smoków.... jak chcemy mieć średni pancerz po zabiciu jednego smoka
idziemy do Benneta, dajemy mu 12 łusek. Potem kupuje je od niego i znowu mu oddajemy....
i już możemy cieszyć się nową zbroją ;]


A moim sposobem zarobisz 12 tysięcy - i powiedzmy, że to nie bug, ale zemsta za chciwość Jana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem, otóż kiedy rzuca się na mnie Moe w dzielnicy portowej Khorinis to ja nie jestem w stanie tego ataku odeprzeć. Wykonam dwa ciosy a on tylko podbiegnie, szast i leżę. W dodatku ten system, że trzeba dawać strzałkę do przodu i dopiero atakować jest chory - nie da się w ogóle walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować