Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption - kolejne porównania jakości grafiki

60 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2010 o 10:33, Ziloh napisał:

Dlaczego xbox ma lepszą grafikę w grach, myślałem, że to ps3 jest mocniejszą konsolą?


Nie wiadomo, czy jest mocniejsza, ale na pewno ma moc, aby pociągnąć takie RDR w równej jakości co na Xboxie. Po prostu Rockstar od czasów GTA4 nic się nie nauczyło. Inni developerzy potrafią dać prawie identyczne gry, ale jak widać duża ilość kasy na produkcję nie przekłada się na jakość poszczególnych wersji (przynajmniej w takiej firmie jak R*).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może na x360 wygląda ciut lepiej ale co za różnica... Gdyby byłą gra na PC :) cóż pozostaje mi grę kupić na PS3 ale dopiero po patchu jak wyjdzie bo jak sie słyszy że znikają w grze przedmioty i konie itp to już dramat ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 10:40, cky666 napisał:

nie wiem jak wy ale dla mnie ps3 ma większy blur i to wszystko a graficznie to jest chłam
PC RULEZ


Nie ma to jak fanboy zakochany w swoim sprzęcie...

Jak dla mnie to wersja na PS3 wygląda minimalnie lepiej (vide np. niebo o zachodzie słońca),ale różnice są naprawdę niewielkie. Potrzebny by był pewnie dobrej jakości telewizor i to duży, żeby je wyłapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że PS3 jest mocniejszą konsolą??
To wszystko i wyłącznie zależy od developera jak grę zrobi.

Ring5 - Prawda. Prawda jest taka że czy kupisz grę na PS3 czy X360 będziesz się świetnie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że gra jest "DOSTĘPNA" w sklepie gram.pl:

Tak czy siak czekam na kasę. Must have jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na Xboxie jest grafika ostrzejsza, co zdecydowanie poprawia doznania graficzne... Szkoda że R* leci sobie w kulki, cięcia na PS3 to u nich standard. Skoszą niezłą kasę za wybrakowany produkt, a właściciele PS3 i tak to kupią ( np. ja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobcie pauze w pierwszym filmiku na 0:54 :)
P.S. takie porownania sa glupie i wywoluja tylko wojny fanbojow, ktorzy ostatnio troche ucichli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 10:33, crpgfan napisał:

Gołytm okiekm widac że na Xboxa lepsza.

Hmmm, pustelnik? (podobne literówki, a jednym ze swoich postów podałeś konfigurację swojego Peceta - radek 4850) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhmmm..., moim skromnym zdaniem... grafika jest znacznie lepsza na xbox 360..., bardziej żywe kolory, lepsze textury i więcej elementów jest, jak np. więcej trawy, przedmiotów i innych szczegółów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Xboxa 360 to tak. Nie wiadomo, która konsola jest mocniejsza. PS3 ma mega mocny (bo 8 rdzeniowy) procesor i bardzo stary układ graficzny, Xbox 360 ma "tylko" 3 rdzeniowy procesor i dużo nowszy układ graficzny. Wszystko się w miarę równoważy, bo jeśli ktoś potrafi wykorzystać procesor to gra wygląda bardzo ładnie (tylko, że jedynie studia wewnętrzne obchodzi to wykorzystanie), a jeśli nie to wygląda gorzej od wersji na Xboxa 360, który ma "normalny" procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje na PS3 i jestem bardzo zadowolony, a to że R* nie potrafi robić gier na PS3 to już zupełnie inna historia... Moim zdaniem nie ma znaczących różnic między wersją na PS3 i X360, po prostu PS3 ma mniejszą rozdzielczość co właśnie związane jest z bardziej rozmazanymi teksturami... to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie w newsie, że gra jest u was dostępna - klikam w link - produkt chwilowo niedostępny :P Zdecydujcie się ;) Mam nadzieję, że załapę się na następną partię u was w sklepie, bo cenę macie rewelacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować