Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age również doczekał się mini-serialu

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Najpierw Alan Wake, później Crackdown 2, a teraz Dragon Age: Początek. Te wszystkie gry łączy jedno – doczekały się one mini serialu uzupełniającego wątek fabularny. Pierwszy odcinek Dragon Age: Warden's Fall jest już dostępny.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age również doczekał się mini-serialu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen - "... oraz pudełkowe rozszerzenie o nazwie Przebudzenie."

Tja, na PS3 też ? ;-/
Z obejrzeniem wstrzymam się do ukazania wersji z napisami. A sam trend? Mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zmontowane, jak dla mnie bomba, czekam na więcej :)
Ten Kristof to "badas", chociaż ja tam wolę dworfy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak nic specjalnego... Bardziej jak trailer niż odcinek serialu. Choć może po prostu Bright Falls podwyższyło moje wymagania co do takich przedsięwzięć :)

A tak w ogóle to myślałem, że to ten Kristoff którego w Awakening poznajemy jako niejakiego Justice :) A jakiś taki niepodobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł i na pewno obejrzę kolejne odcinki. Choć w sumie w tym nie było nic interesującego, zwykła rąbanka i koniec...za to muzyka świetna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba i jestem jak najbardziej na tak jeśli chodzi o dalsze odcinki ;] Fajny montaż, bitwa też niezła mimo że krótka i muzycznie też jest bardzo dobrze. Ciekawe kiedy kontynuacja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Myślałem, że z żywymi aktorami :-)
Ten filmik przypomniał mi za to, że wciąż jeszcze nie ukończyłem Przebudzenia, chyba przydałoby się za to zabrać.
BTW. Faktycznie jak zauważył Phobos_s ten Kristoff nie przypomina tego stworzonego przez Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować