Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony planuje odświeżenie kolejnych gier z PlayStation 2

40 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2010 o 12:35, Slappy napisał:

Mi się marzy GTA te Liberty City i Vice City Storiers. Wyszły na PSP i PS2, niestety
nie miałem przyjemności zagrać. Jakby te obie części wydali na PS3 to moją kasę już mają.


Jeśli podobało ci się Vice City - Vice City Stories będziesz uwielbiał. Jak nie podobało ci się zbytnio GTA III - Liberty City Stories też ci nie podejdzie. Ja tak miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wsteczną kompatybilność z PS2. Niestety na to się nie zanosi, więc ja chciałbym zobaczyć w HD:
Ratchet & Clank ( cała seria)
Jak & Daxter (jw)
Silent Hill ( 2-4, jedynka wyszła na PSX, więc wątpię czy by się załapała)
Resident Evil ( 1-3, Zero + Code Veronica bo 4 mam na PC;)
GTA (III, VC, SA, LCS, VCS) Moje marzenie. Liczę na R* bo w końcu obiecywali, że w tym roku jakoś zrekompensują posiadaczom PS3 czas jaki musieli czekać na Epizody. Liczę na E3.
Final Fantasy (X, X2, XII)
Shadow of Colossus + ICO
Okami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłbym do tego Okami w realistycznej oprawie graficznej - szalenie podoba mi się ta malowana, ale chętnie bym też zobaczył wizję grafików w konwencji realistycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow of the Collosus + ICO, Persona 3 i 4, Kingdom Hearts-y, Okami, Killzone, FF X, X-2, od biedy XII, seria Ratchet & Clank, MGS-y 2 i 3, Yakuza 1 i 2, BLACK, Dragon Questy, w szczególności VIII, Zone of Enders, Valkyrie Profile 2 i "jedynkę" na PSS, Odin Sphere, Digital Demon Saga 1 i 2, Twisted Metale...

Reedycje w HD nie byłyby złe, jednak wolałbym wsteczną kompatybilność (nawet płatną, jako osobny program z PSS/na BD), głównie ze względów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 14:49, DesMonD__PL napisał:

A dziekować Sony! Oni wiedzą jak na zadowolic... '';]
Czekam na odświeżone wersje^^!

Oni wiedzą, jak zadowolić siebie samych za Twoją kasę. Innymi słowy, wiedzą jak Cię wybzykać i żebyś jeszcze im za to dziękował :P
Gry z PS2 powinny działać na PS3 bez potrzeby płacenia za nie po raz drugi. Powinien być wybór: jak ktoś chce w tym cudnym HD sobie grać, to niech buli, a jak komu starczy zwykła grafa z PS2, to też powinien mieć możliwość odpalania starych tytułów na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie priorytetem jest seria MGS - jest zaje*iście dużo osób, które ominęła 3 część przez swoją ekskluzywność na ps2...to był by hicior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale sa tez osoby, ktore nie mialy styczności wczesniej z takimi grami. I chcielby np. jej posmkaować tylko ze w nowej oprawie ;](Np.Ja)
Sam uwazam, ze jest to troche złe, ze usuneli kompatybilność ale trudno. ;]
Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saga GTA, razem z obydwoma Stories''ami.
Saga Silent Hill (2-4, Shattered Memories i Origins)
Soul Calibur Trylogia (a co!)

Metal Gear tylko i wyłącznie, jeżeli będzie to trylogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 16:50, DesMonD__PL napisał:

No ok, ale sa tez osoby, ktore nie mialy styczności wczesniej z takimi grami. I chcielby
np. jej posmkaować tylko ze w nowej oprawie ;](Np.Ja)

Owszem, zgadzam się w 100%. Powiem więcej, takich osób jest naprawdę bardzo dużo. Tym bardziej więc nie znajduję żadnego sensu w działaniach SONY, dlaczego nie przywrócą wstecznej kompatybilności i nie dadzą ludziom WYBORU? I tak by wyszli na swoje, bo gros ludzi (bawet tych, którzy już te gry mają na PS2) kupi te remake''i. Bo ja nie lubię być stawiany pod ścianą beż najmniejszego pola manewru (jak to np. czyni polski rząd zmuszając mnie do zapłaty haraczu w świetle prawa ZUSowi, które to pieniądze znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, a ja ich nigdy nie ujrzę, bo pewnie nie dożyję emerytury jak podwyższą wiek emerytalny do 90 lat :)

Dnia 31.05.2010 o 16:50, DesMonD__PL napisał:

Sam uwazam, ze jest to troche złe, ze usuneli kompatybilność ale trudno. ;]

Nie można się poddawać i siedzieć cicho, bo oni na to właśnie liczą. Trzeba się burzyć jak motocykliści na A4 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 16:38, PinKee napisał:

> A dziekować Sony! Oni wiedzą jak na zadowolic... '';]
> Czekam na odświeżone wersje^^!
Oni wiedzą, jak zadowolić siebie samych za Twoją kasę. Innymi słowy, wiedzą jak Cię wybzykać
i żebyś jeszcze im za to dziękował :P
Gry z PS2 powinny działać na PS3 bez potrzeby płacenia za nie po raz drugi. Powinien
być wybór: jak ktoś chce w tym cudnym HD sobie grać, to niech buli, a jak komu starczy
zwykła grafa z PS2, to też powinien mieć możliwość odpalania starych tytułów na ps3.


No to było sobie kupić PS3 60GB, a nie teraz płakać. Ja kupiłem 2-miesięczną konsolę na allegro w cenie nowej 80tki, by mieć wsteczną kompatybilność.

Niestety nie rozwiązuje ona problemu z panoramą (jak ja nie cierpię tych pasów po bokach :D) no i nie ma w tych grach trofeów i podbitej rozdzielczości.

Te Remake''i to świetna sprawa i tylko pogratulować Sony takiej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 23:53, czaczi87 napisał:

No to było sobie kupić PS3 60GB, a nie teraz płakać. Ja kupiłem 2-miesięczną konsolę
na allegro w cenie nowej 80tki, by mieć wsteczną kompatybilność.

A co za różnica jaką się ma konsolę? Plejak to plejak i każdy powinien mieć możliwość odpalania takiego samego softu. Zresztą "grubasy" są paskudne, świecą się jak psu-wiadomo-co ^_^

Dnia 31.05.2010 o 23:53, czaczi87 napisał:

Niestety nie rozwiązuje ona problemu z panoramą (jak ja nie cierpię tych pasów po bokach
:D) no i nie ma w tych grach trofeów i podbitej rozdzielczości.

Ja tam w PS2 nie mam problemów z panoramą (przynajmniej w tych grach, w które grałem na plazmie), więc dlaczego w PS3 miałoby być inaczej. A trofea to pomysł do kitu, nie po to się gra, żeby jakieś głupawe medaliki zbierać, a jak ktoś głównie dla nich zalicza gry, to tylko pogratulować (bynajmniej nie rozsądku).

Dnia 31.05.2010 o 23:53, czaczi87 napisał:

Te Remake''i to świetna sprawa i tylko pogratulować Sony takiej inicjatywy.

Nie jest to pomysł głupi, ale ja cały czas apeluję o możliwość wyboru. A oni tego nie robią z dobroci serca, tylko dla kasy, bo małym kosztem mogą dodatkowo zarobić na odgrzewanych kotletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super zagrać w wersję MGS1: Twin Snakes na PS3(chociaż nie wiem kto tam do tego trzyma prawa) + oczywiście MGS2 i 3. Poza tym słyszałem dużo dobrego o ICO i Shadow of Collosus - powyższe gry powitałbym z radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie pogniewał za "Prince of Persia: The Sands of Time Trilogy". Co prawda mam wszystkie części na PC, ale jednak wolę grać na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 00:12, PinKee napisał:

Zresztą "grubasy" są paskudne, świecą się jak psu-wiadomo-co


Za to "slimy", z tym swoim tandetnym szarym plastikiem, wyglądają jak podróby "pegazusów" na rynku :P Nigdy nie zrozumiem dlaczego Sony wydało na świat takie paskudztwo. Jak widzisz wygląd konsol to sprawa gustu.

Dnia 01.06.2010 o 00:12, PinKee napisał:

Ja tam w PS2 nie mam problemów z panoramą (przynajmniej w tych grach, w które grałem
na plazmie), więc dlaczego w PS3 miałoby być inaczej.


Jest bardzo dużo tytułów, które nie obsługują panoramy, np. MGS 1, 2, 3, Final Fantasy X, Fahrenheit - fajnie byłoby zagrać w nie na pełnym ekranie bez nienaturalnego rozciągania obrazu.

Dnia 01.06.2010 o 00:12, PinKee napisał:

A trofea to pomysł do kitu, nie
po to się gra, żeby jakieś głupawe medaliki zbierać, a jak ktoś głównie dla nich zalicza
gry, to tylko pogratulować (bynajmniej nie rozsądku).


Nie jestem jakimś tam specjalnie wielkim zbieraczem trofeów, ale sporo frajdy daje mi spełnianie tych dodatkowych zadań. Przedłuża to znacznie długość rozgrywki i zwiększa wyzwanie. Jest to dodatek (z tym jak najbardziej się zgodzę), ale uważam, że implementacja tego systemu była dobrym pomysłem.

Dnia 01.06.2010 o 00:12, PinKee napisał:

> Te Remake''i to świetna sprawa i tylko pogratulować Sony takiej inicjatywy.
Nie jest to pomysł głupi, ale ja cały czas apeluję o możliwość wyboru. A oni tego nie
robią z dobroci serca, tylko dla kasy, bo małym kosztem mogą dodatkowo zarobić na odgrzewanych
kotletach.


A czy ktokolwiek mówi tu o dobroci serca? Rynek gier komputerowych/konsolowych to prężny biznes gdzie nie ma miejsca na sentyment. Gdybym był wydawcą to też nie zważałbym na dobro graczy, a jedynie na to czy dany produkt jest rentowny czy nie. Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować