Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings MMO za darmo już jesienią

53 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2010 o 17:10, In_The_End napisał:

Lepiej zagrać w WoW.


C całym szacunkiem dla WoWa, ale gra mnie nie pociąga;p Mam oryginał jednak wyskakiwał mi jakiś błąd podczas instalacji i zwyczajnie odpuściłem. Ogólnie nie przepadam za MMO a jeśli jeszcze trzeba płacić to już w ogóle gra u mnie traci na wartości...Tutaj spróbuję swoich sił z tego względu, że nie ma abonamentu i z sentymentu do jednego z ulubionych krain, nie spodoba się to zawsze można zrezygnować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zależy ile contentu będzie darmowe, np. w ddo po jakimś czasie zaczyna brakować questów i trzeba robić po kilka/kilkanaście razy to samo, albo kupować nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 17:16, Longer napisał:


> Lepiej zagrać w WoW.

C całym szacunkiem dla WoWa, ale gra mnie nie pociąga;p Mam oryginał jednak wyskakiwał
mi jakiś błąd podczas instalacji i zwyczajnie odpuściłem. Ogólnie nie przepadam za MMO
a jeśli jeszcze trzeba płacić to już w ogóle gra u mnie traci na wartości...Tutaj spróbuję
swoich sił z tego względu, że nie ma abonamentu i z sentymentu do jednego z ulubionych
krain, nie spodoba się to zawsze można zrezygnować;)


Heh to jak masz wiedziec czy ci sie gra podoba czy nie jak w nia zwyczajnie nie grales :) WoW''a nic nie przebije i kropka, ci co graja to wiedza dlaczego :)
szacunek dla LOTR ale zeby to bylo naprawde super MMO to by musiala sie zajac tym porzadna firma taka jak blizzard czy BioWare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 17:48, szpaku8989 napisał:

Heh to jak masz wiedziec czy ci sie gra podoba czy nie jak w nia zwyczajnie nie grales
:) WoW''a nic nie przebije i kropka, ci co graja to wiedza dlaczego :)

Nie powiedziałem, że mi się nie podoba, zwyczajnie nie widzę w niej nic co by mnie interesowało, i jak pisałem abonament skreśla u mnie grę już na starcie;) Zresztą nie muszę zagrać żeby wiedzieć czy gra jest w moim guście czy nie;p

Dnia 04.06.2010 o 17:48, szpaku8989 napisał:

szacunek dla LOTR ale zeby to bylo naprawde super MMO to by musiala sie zajac tym porzadna
firma taka jak blizzard czy BioWare

Blizzard i owszem, firma świetna i WoW okazał się kurą znoszącą złote jaja . Co do Bioware już niekoniecznie, uwielbiam ich RPGi jednak TOR równie dobrze może być niewypałem więc na temat Bioware poczekajmy do premiery tego MMO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 18:11, Longer napisał:

Nie powiedziałem, że mi się nie podoba, zwyczajnie nie widzę w niej nic co by mnie interesowało,
i jak pisałem abonament skreśla u mnie grę już na starcie;) Zresztą nie muszę zagrać
żeby wiedzieć czy gra jest w moim guście czy nie;p


patrzcie ludzie! JASNOWIDZ! Jedzonka/trunkow pewno tez nie musisz probowac by stwierdzic czy dobre :] Dzieki Tobie firmy oszczedza miliony na probach jakosciowych - swietlana przyszlosc przed Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 17:48, szpaku8989 napisał:

szacunek dla LOTR ale zeby to bylo naprawde super MMO to by musiala sie zajac tym porzadna
firma taka jak blizzard czy BioWare


bioware nie ma zadnego doswiadczenia z MMO, moga wypuscic gniota ;) Ale zweryfikuje to czas, za wczesnie by wyrokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 16:57, nerka99 napisał:

średnia wieku w moim kinie (gildii) to ~40 lat, najstarszy gość to ojciec jednego z kinowiczów
ma 61 lat :P


Zle to ujalem. Z biegiem czasu posmakowalem ciekawszych "swiatow" - LOTR nie jaral juz tak jak kiedys, a po serii filmow (mocno metroseksualych, jak mozna bylo taka obsade dobrac -.-) przebrala sie miarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mialoby jakies szanse, gdyby dzialalo na zasadzie Guild Warsa. Kupujemy pudeleczko, mamy unikalny kod, a w zamian dostajemy granie do woli i balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:01, Budep napisał:

To mialoby jakies szanse, gdyby dzialalo na zasadzie Guild Warsa. Kupujemy pudeleczko,
mamy unikalny kod, a w zamian dostajemy granie do woli i balans.


z tego co pamietam to LOTRo oferuje (albo oferowalo) dozywotni abonament. Taki zabieg troche by wkurzyl posiadaczy takiego abonamentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A weź się odczep;p Logiczne, że nie każda gra musi się podobać, i wcale nie trzeba zagrać żeby wiedzieć, że nie jest dla mnie;) To jak samochody, nie każdy Ci się podoba mimo, że nimi nie jeździłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, byście tak nie narzekali na takowe opłaty. Ten świat jest olbrzymi i było, niebyło, ktoś musi nadal te serwery utrzymywać. A jak takowi gracze płacić nie będą to gierka może paść.

Co do wymagań - niby nie są one wysokie, ale żeby pograć na maxymalnych detalach trzeba mieć mocnego komputra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:35, Longer napisał:

i wcale nie trzeba zagrać żeby wiedzieć, że nie jest dla mnie;)


wrozenia ciag dalszy :D

Dnia 04.06.2010 o 20:35, Longer napisał:

To jak samochody, nie każdy Ci się podoba mimo,
że nimi nie jeździłeś...


to tak jak ze wszytkim - niektorzy zwracajac uwage na rzeczy podstawowe (jak sie prowadzi, bezpieczenstwo, bebechy) a inny patrzy na nadwozie i ocenia: "ladny/brzydki" i tylko tym sie kieruje podczas zakupu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 21:00, EmperorKaligula napisał:

wrozenia ciag dalszy :D

Widocznie mam jakieś zdolności, ale denerwuje mnie Twoje bezpodstawne oskarżenia

Dnia 04.06.2010 o 21:00, EmperorKaligula napisał:

to tak jak ze wszytkim - niektorzy zwracajac uwage na rzeczy podstawowe (jak sie prowadzi,
bezpieczenstwo, bebechy) a inny patrzy na nadwozie i ocenia: "ladny/brzydki" i tylko
tym sie kieruje podczas zakupu :D

No niestety, ale ciężko znaleźć coś na pograniczu obydwóch...Zawsze coś jest nie takie jak byśmy chcieli. Jako, że jestem właśnie w fazie kupna samochodu to coś o tym wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 21:11, Longer napisał:

Widocznie mam jakieś zdolności, ale denerwuje mnie Twoje bezpodstawne oskarżenia


wytykanie braku logiki w wypowiedziach wielu denerwuje ;) Dla mnie szczytem glupoty jest komentowanie czegokolwiek bez znajomosci tematu. Dlatego nie moge sie powstrzymac przed komentarzem. Ale jesli masz ponadnaturlane zdolnosci to nie bylo tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 21:53, EmperorKaligula napisał:

wytykanie braku logiki w wypowiedziach wielu denerwuje ;) Dla mnie szczytem glupoty jest
komentowanie czegokolwiek bez znajomosci tematu. Dlatego nie moge sie powstrzymac przed
komentarzem. Ale jesli masz ponadnaturlane zdolnosci to nie bylo tematu.


Tu nie ma braku logiki, nie napisałem nic w stylu gra jest słaba itp. Nie ciągnie mnie do niej i tyle, mam prawo to napisać i tak jest w istocie, przecież nie muszę grać w coś co mnie zwyczajnie ...nie kręci;) Na to składa się wiele czynników, np abonament o którym zresztą pisałem, styl graficzny czy w ogóle uniwersum gry. Wcale nie muszę zagrać żeby wiedzieć czy gra jest dla mnie, czy mi się spodoba itd...
Zresztą o gustach się nie dyskutuje więc lepiej zakończmy ta konwersację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O świetna wiadomość bo dostałem rok temu od kolegi oryginalną wersję i właśnie czekałem na taką wiadomość bo nie miałem zamiaru płacić abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trial jakoś mnie do gry nie przekonał, ale na 99% wypróbuje darmową wersję. Ach żeby tak teraz Warhammer Online stał się darmowy, to byłbym wniebowzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować