Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 na PC taka sama, jak na Xboksa 360 i PlayStation 3?

50 postów w tym temacie

Ależ stwierdzenie takie padło dosłownie. Wystarczy zerknąć na podgląd stron z zapowiedzią, gdzie jak byk jest napisane "Wreszcie na PC będzie ta sama gra, co na konsolach!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten fakt cieszy ogromnie wielu posiadaczy PC. Już się nie mogę doczekać tej FIFKI :P Ciekawe jak się w tym przypadku sprzeda. Konami w takim razie będzie musiało zrobić coś wielkiego, aby skutecznie powalczyć o miejsce lidera :] W końcu zacznie się prawdziwa walka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę póki nie zobaczę :D Ale jeżeli to prawda, to pecetowcy w końcu dostali to o czym marzyli. Ja mimo wszystko nie przesiądę się na blaszaka. Po prostu, przyzwyczaiłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się bo nie wiem. W czym były lepsze wersje konsolowe? Nie gram w FIFE ale ZAWSZE bylem przekonany ze nie różnią się niczym, prócz lepszej rozdzielczości na PC? Liczę ze znawcy tematu w skrócie powiedzą bo mnie to ciekawi. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 17:57, Kessarath napisał:

Zapytam się bo nie wiem. W czym były lepsze wersje konsolowe? Nie gram w FIFE ale ZAWSZE
bylem przekonany ze nie różnią się niczym, prócz lepszej rozdzielczości na PC? Liczę
ze znawcy tematu w skrócie powiedzą bo mnie to ciekawi. Pozdro!


W sumie różni się wszystkim. Polecam gameplay na yt jakiś obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki nie zobaczę to nie uwierzę ;) Jednak jeśli okaże się prawdą to będzie to moja pierwsza FIFA na PC od 2003 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 18:12, Bodzio-gracz napisał:

Ja wole Fife na konsole, gdyż na PC-ta to nie to samo :)

Kwestia gustu...FIFA 2003 była moim zdaniem najlepszą częścią, najwięcej zmian i w ogóle. Później przyszedł czas PS2 i wygodniej zaczęło mi się grać na konsoli z kumplami;) Jednak różnic jako takich nie było...dopiero wersje na PS3 i X360 zmieniły się diametralnie względem peceta. Skoro FIFA 11 ma być taka sama to dla sentymentu tytuł zakupie tym razem na PC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa 11 na PC pewnie bedzie taka sama , małe róznice jak w 09 i 10 tylko sprzedana w innym pudełku. Możliwe ze pobiją rekord i sprzedadzą gre ta sama w 3 innych pudełkach. Bo jak od dawna żadnej różnicy nie widzę w Fifie a nawet powiem ze z roku na rok jest jeszcze gorsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LESZ3u ma racje, ludzie, doczekaliśmy się identycznej wersji na PC! Nareszcie. Najnowszą FIFĘ biorę w ciemno. Po raz pierwszy od 06 wybiorę grę EA, a nie Konami. Nie ma zmiłuj, edycja konsolowa jest genialna! :D

20100604193838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:38, Hartus napisał:

LESZ3u ma racje, ludzie, doczekaliśmy się identycznej wersji na PC! Nareszcie. Najnowszą
FIFĘ biorę w ciemno. Po raz pierwszy od 06 wybiorę grę EA, a nie Konami. Nie ma zmiłuj,
edycja konsolowa jest genialna! :D

Chociaż ten komentarz mnie niepokoi:
"Jako że pismo zmieniło profil na multiplatformowy, cała zapowiedź dotyczy wyłącznie FIFA 11 na PS3 i X360, bo na tych platformach pokazywano nam grę w Vancouver, gdzie prawie nie dotarłem. Wersji pecetowej na prezentacji nie było i nie mówiono o niej. Ale między wierszami swoje można wyczytać." :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było, to w końcu nie będę miał wyrzutów, że kupiłem nową FIFKĘ i się szybko nie znudzi. Oj, czekam, czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w Fife 08 a potem w 10 to 10 po kilku godzinach odłożyłem w ogóle gra tak była słaba , sztuczna murawa , garnie nie na trawniku tylko plastiku że najgorsza fifa w którą grałem.
Fifa 11 moze zaskoczyć ale negatywnie , bo w ciagu kilku lat nic nie idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować