Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 na PC taka sama, jak na Xboksa 360 i PlayStation 3?

50 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2010 o 20:02, karolekx23x napisał:

...była słaba , sztuczna murawa , garnie nie na trawniku tylko plastiku że najgorsza...

Przecież w tych czasach gra się teraz tylko na sztucznej murawie :P

Dnia 04.06.2010 o 20:02, karolekx23x napisał:

Fifa 11 moze zaskoczyć ale negatywnie , bo w ciagu kilku lat nic nie idzie w dobrym kierunku.

Na pewno tak będzie, bo przecież Ty wiesz zanim jeszcze wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:10, karolekx23x napisał:

Wiem bo zawsze obiecują a inaczej wychodzi . Ciągły ten tekst , wiele zmian itd a jest
jeszcze gorzej.


Z takimi słowami poczekaj do premiery albo przynajmniej jakiegoś urywka gameplay''u. FIFA na PC jest słaba, ale z wydaniami na PS3 czy X360 ma wspólną tylko nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak myślałem, w tym roku fifa w końcu wprowadzi nowe zmiany, a pes skopiuje poprzedniego i podpisze go jako 11.;) Również czekammm<hepy> : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:47, kiczka116 napisał:

no tak myślałem, w tym roku fifa w końcu wprowadzi nowe zmiany, a pes skopiuje poprzedniego
i podpisze go jako 11.;) Również czekammm<hepy> : )

Też jestem hepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:48, Hartus napisał:

Chociaż ten komentarz mnie niepokoi:
"Jako że pismo zmieniło profil na multiplatformowy, cała zapowiedź dotyczy wyłącznie
FIFA 11 na PS3 i X360, bo na tych platformach pokazywano nam grę w Vancouver, gdzie
prawie nie dotarłem. Wersji pecetowej na prezentacji nie było i nie mówiono o niej. Ale
między wierszami swoje można wyczytać." :/

Spokojnie. Oto co odpowiedział Smuggler na to: Coz, skoro ci panowie wiedza LEPIEJ co my mamy w tekscie, to ja nie mam pytan...
Do tego jeszcze skany z pisma na ich stronie i zdanie o tym, że wersja PC wreszcie będzie taka sama jak na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:47, kiczka116 napisał:

no tak myślałem, w tym roku fifa w końcu wprowadzi nowe zmiany, a pes skopiuje poprzedniego
i podpisze go jako 11.;) Również czekammm<hepy> : )


I mówisz to o serii gier, która robiła to samo co rok. FIFA 05 - 10 na PC. Czym się różni prócz zmienionych składów i dodania super zwodów 360*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapytam się bo nie wiem. W czym były lepsze wersje konsolowe?

Grafika, fizyka, animacje, multiplayer, opcje, tryby rozgrywki, etc. Mowa oczywiście o konsolach X360/PS3. Te wersje robił zresztą inny wewnętrzny team EA - bodajże od wersji 07 (lub 08) wprowadzono też zupełnie nowy, napisany od podstaw engine (czytaj: lepsza grafika, świetna fizyka, animacje, etc.), podczas gdy wersja PC (aż do "dziesiątki") to od prawie już dziesięciu lat port z... PS2. Co za tym idzie - stareńki engine, mocno przestarzała grafika, fizyka wywołująca uśmiech politowania - ogólnie "bida z nedzą".

Jeśli w tym roku "blaszak" dostanie port z X360/PS3, to tak: jest to BARDZO dobra wiadomość dla wszystkich, wyłączając Konami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 11:41, pirox napisał:

No tak ale napisałem że może być to plotka więc tego na powaznie brać niemożna ..

Może to być plotka? W tym artykule jest napisane, że to żart na 1 kwietnia więc to oczywiste, że to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 15:18, karolekx23x napisał:

Poczekam i udowodnie ze to tylko obietnice.

Ludzie często polecą na byle jakie słowo uznanego pisma, czy innego źródła. Nic nie musisz udowadniać, udowodnią to panowie z EA Sports.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 13:16, Hartus napisał:

Może to być plotka? W tym artykule jest napisane, że to żart na 1 kwietnia więc to oczywiste,
że to bzdura.


Nie do końca ;). "Z wielkim smutkiem musimy oznajmić, że przyszła edycja serii FIFA ominie komputery PC i pojawi się jedynie na konsolach Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii oraz PSP.". Jest to prawda 100% zobacz na 2010 Fifa World Cup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 15:18, karolekx23x napisał:

Poczekam i udowodnie ze to tylko obietnice.


Ale Ty nie musisz nic udowadniać;p Nie twierdzę, że coś się zmieni. Sam napisałem, że uwierzę jak zobaczę. Jak nie wyjdzie bądź będzie taka sama to zwyczajnie nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Jest to prawda 100% zobacz na 2010 Fifa World Cup.

FIFA World Cup 2010 nie wydali na komputery, bo wersję z nową grafiką na PC wolą dać w FIFA 11, z wiadomych powodów. Nie opłacało się więc wydawać MŚ 2010 na piecyki, ponieważ miałaby ona taki sam silnik, a tego nikt by prawie nie kupił. Taka jest moja teoria co do tej sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować