Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Human Revolution - data premiery! (+ trailer z E3)

51 postów w tym temacie

Fantastyczny trailer! Oglądało się jak jakiś hitowy film! Tak zawsze wyobrażałem sobie świat, kiedy grałem w Cyberpunka :) Aż się łezka w oku kręci ;) Trzymam kciuki za tą produkcję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity ten trailer, bardzo klimatyczny, niczym z jakiegoś dobrego filmu. Co tam Thief, nowy Deus Ex tym trailerem po prostu miażdży. Liczę, że przeczytam sobie jakiś obszerny raport na temat tej gry zaraz po E3, oby twórcy zaprezentowali tam coś ciekawego. Na chwilę obecną rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm bardzo fajny trailer, mam nadzieję, że gra będzie tak samo dobra i nie skończy się na fajnych filmikach, a kiepskiej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryje beret. Nie sądziłem, że kiedykolwiek zaskoczy mnie render. Właśnie tak wyobrażam sobie hard sci-fi połączone z cyberpunkiem. Dawno nie słyszałem tak przejmującego motywu, który w jakiś magiczny sposób przypomina mi przygody Dentona.

Dajcie mi niejednoznaczny wątek fabularny, imersje i bohatera, który kształtować będzie to wszystko. Czekam na E3 i na 2011 rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego teraz potrzebuję to potwierdzenie powrotu do sensownej mechaniki skradankowo-dialogowej z wykorzystaniem broni jako ostatniego punktu w procesie planowania swoich działań w środowisku gry. Pierwszy Deus Ex był skrzyżowaniem cRPG, gry taktycznej i strzelaniny - w każdym z tych elementów był dobry, w całości fantastyczny. Do tego dodano epicką fabułę, niespotykany klimat i konkretne wartości intelektualne. Teraz rodzi się we mnie nadzieja na powrót do tego wszystkiego. Trailer zapowiada powrót do korzeni, czyli niemałą rewolucję na rynku gier - Deus Ex to nie jest gra na czasy idiotolubnych Mass Deffectów i Failoutów 3. Oby twórcy rzeczywiście podążali drogą wyznaczona przez klimat i treść tego trailera (treść, trailer który jest o czymś!!! omg!!!). Czekam na szczegóły dotyczące mechaniki i settingu, to będzie teraz decydujące dla tej produkcji.
No ale kupie i tak, bo przecież dla takich filmików nie można postąpić inaczej ;)
I przy okazji czuje narastającą potrzebę zagrania ponownie w pierwszego Deus Ex''a... pora chyba przekroczyć próg 30 pełnych przejść przez ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW.
Niesamowicie podoba mi się klimat świata i postaci. Dawno już nie grałem w takie klimatyczne cudo... oby nie popsuli chociaż Batman dał rade nawet ponad normę więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach piękna rzecz ten trailer, heh jakbym się mocno postarał dałbym pewnie radę przekonać kogoś że to trailer jakiegoś filmu XD Rzecz klimatyczna i przepiękna, cyberpunkowa dystopia, korporacje, cyborgi. Ach pora chyba zacząć myśleć nad zarobieniem kasy na upgrade kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:53, Hubi_Koshi napisał:

Rzecz klimatyczna i przepiękna, cyberpunkowa dystopia,
korporacje, cyborgi.

Pierwsze co mi przyszło do głowy z tym trailerem to Ghost in the Shell :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:59, Exelius napisał:

Pierwsze co mi przyszło do głowy z tym trailerem to Ghost in the Shell :)

Ohhhh Yeeessss ^^ Ciężko o bardzie klasyczny i popularny przykład Cyberpunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się zaczynam cieszyć, że SE kupił oddział w Eidos. Prawda jest taka, że europejskim produkcją brakowało troszkę "charakteru". Zarówno Thief jak i Deus na tym ucierpiały, pomimo swojej doskonałości.
Za CGI odpowiada tutaj japońska część ekipy co zresztą dało się odczuć po jakości filmiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje(raczej maże) że czeka nas też ekranizacja kinowa :P , przedstawiony świat nadaje się w sam raz na zrobienie porządnego filmu. Jeśli gra będzie w połowie tak ciekawa i dobra jak ten trailer ,to ściągam EK nawet z USA :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zamiast kilku krótkich wstawek w grze, mieć możliwość obejrzenia całego, dwugodzinnego filmu zrobionego właśnie w takim klimacie? Jakie jest wasze zdanie? Co chwilę nakręcam się oglądając ten trailer, że to może zamiast gry wyjść właśnie film ;) Albo faktycznie, jak twierdzi Angar0pl - jedno i drugie powstaje! :) Byłbym w siódmym niebie, gdyby to okazało się prawdą! :)

PS: Dla tych, co nie wiedzą - Steven Spielberg planuje nakręcić film z prawdziwymi aktorami na podstawie (UWAGA)... Ghost in the Shell !!! Także będzie soczyście dla fanów sci-fi i cyberpunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny trailer, najlepszy, jaki w życiu widziałem wręcz. Te odniesienia do lotu Ikara, obrazu Rembrandta, ta muzyka, klimat...
Dajcie tylko mi jeszcze gameplay, chcę tego więcej. Tak wygląda następca jednej z najlepszych gier wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer i owszem piękny, tylko.... gra to nie film, nawet najdoskonalsze CGI nie zastąpi gamplaya, a najlepsi graficy nie stworzą tego dzięki czemu pierwowzór przeszedł do legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować