Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z Vanquish - nowej gry twórców Bayonetty

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

Oprócz klimatycznego teasera z Vanquish, nie otrzymaliśmy jeszcze materiału wideo z prawdziwego zdarzenia. Po efektownym trailerze z udziałem aktorów i techniki komputerowej, przyszedł czas na gameplay w czystej postaci.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz gameplay z Vanquish - nowej gry twórców Bayonetty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że w porównaniu z Bayonettą ta giera jest bardzo zachodnia. Cóż trailer całkiem zachęcający, pozostaje czekać na kolejne materiały i recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 12:44, MISI3Q napisał:

Ja osobiście uważam, że ten sysyem osłon jest już ostro nadużywany i zaczyna nudzić.
Od pudła do pudła, ile można?

Ale jak najbardziej słuszny. Chyba rozsądniej jest się schować za pudłem niż biec z dwoma gnatami w dłoniach na wroga, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, tylko żeby wersja na PS3 była taka sam jak na X360 bo Bayonetta na PS3 była gorsza... swoją drogą mi Bayonetta się podobała więc czekam na Vanquisha ;) Z tym że kupię (jak będzie dobra gra) nie od razu po premierze ale tak za 100zł ;) Tak jak kupiłem Bayonettę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 13:05, iRReniQs napisał:

Wygląda fajnie, tylko żeby wersja na PS3 była taka sam jak na X360 bo Bayonetta na PS3
była gorsza...


Vanquish jest robiony z myślą o PS3 (główny developing). Sega chce uniknąć sytuacji jaka miała miejsce z Bayonettą.

Dnia 05.06.2010 o 13:05, iRReniQs napisał:

Walka przypomina mi trochę ME2


Nom ''trochę'', ale jest przy tym o jakiś pierdyliard razy bardziej efekciarski xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeżeli będzie tak samo dynamiczny jak Bayonetta i DMC, to trzeba będzie się w niego zaopatrzyć ;] Brakuje ostatnio gier, w których trzeba reagować szybciej niż myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem... dziś w GTTV mówili, żę Vanquish jest grą od twórców Resident Evil, czyli Capcom, a Bayonetta od SEGI. Więc albo jest błąd, albo ja czegoś nie rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 16:14, papadorson napisał:

A tak nawiasem... dziś w GTTV mówili, żę Vanquish jest grą od twórców Resident Evil,
czyli Capcom, a Bayonetta od SEGI. Więc albo jest błąd, albo ja czegoś nie rozumiem :P


Shinji Mikami stworzył dla Capcom''u serie RE a później z przedstawicielami zamkniętego przez Capcom studia Clover założył niezależne studio Seeds (dzisiejsze Platinum Games), które obecnie wydaje gry pod sztandarem SEGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 12:27, Mr_Hyde napisał:

Czyli co mamy sie spodziewac skaszanionego portu na konsole sony ?? :]

Czytaj powyżej: dla Vanquish platformą wiodącą jest PS3, a gra będzie portowana na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować