Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jaki sposób Xbox 360 może wygrać wojnę konsol?

115 postów w tym temacie

Ja bym dodał poprawienie jakości samego hardwareu, X360 to cholernie awaryjna zabaweczka, odpukać mój egzemplarz [wersja elite] jeszcze w serwisie nie leżał ale konsole kilku znajomych z którymi sobie pocinamy czasami po multi lezą niekiedy dłużej w serwisach niż u nich w domu.
Generalnie przydał by się jakiś lepszy system chłodzenia i buda z lepsza cyrkulacją powietrza, X''y się grzeją na potęgę [kolega żeby jego wysłużony 360 arcade się nie zwieszał stawia go... na parapecie w przeciągu żeby się wychłodził...sic!] więc trochę poprawek od strony technicznej tez mile widziane.

Nie twierdze , że PS3ki są mniej awaryjne, ot z mojego doświadczenia z tymi konsolami wynika że znajomi mający ps3 znacznie rzadziej narzekają na jakieś awarie niż koledzy z x360 [a moje doświadczenia potwierdza też chyba i trochę statystyki w necie jak się nie mylę]


P.S.

Po piąte i zarazem ostatnie, Microsoft musi przestać kazać sobie płacić za to, co jest darmowe na PC. Twitter czy Facebook – to wszystko usługi, z których korzystanie wymaga złotego (czytaj płatnego) abonamentu Xbox Live. Każdy posiadacz PC ma je za darmo. Podobnie rzecz się ma z częścią materiałów wideo i dodatkami do gier.

Prędzej zamiast dać te usługi darmowo tak jak to powinno byc dawno temu zorganizowane MS pomyśli... a następnie wymyśli że i pctowcy powinni płacić po czym wprowadzi stosowne taryfikatory =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yy, ale w ten sposób powstała by droższa i nadal uboższa kalka PS3, także do zwycięstwa w wojnie konsol było by daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąć podział na konta Silver i Gold, żeby to, za co trzeba mieć Golda było dostępne dla wszystkich, poza tym Xbox Live w Polsce(:D) i niektóre gry za darmo do pobrania, albo niech zbiją ceny np. za niektóre gry w Gameroom''ie żądają skandalicznych cen, wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 jest przegrany w tej walce, i jak powiedział nVid .. byłaby to kalka PS3 w wersji droższej :)

po 1, napędy blu-ray troche kosztują, a jeśli M$ miałby cene ustalić to by wyszło z 700+ zł u nas :) FAIL !
po 2, ale każdy developer cudów ( gier ) nie czyni, i tak jest dużo exc. na X-a więc to bez zmian [ powinno pisac że potrzebują lepszych] :)
po 3, po co nam wifi ( mówię o polakach ) skoro nie możemy miec polskiego live''a ? więc tymczasowo FAIL!
po 4, tu się zgodze, jeśli natal będzie miał opóźnienia i słabe tytuły to M$ już przegra bezwarunkowo :)
po 5, to są już marzenia graczy :D, a dodatki do gier to spawa firmy wydającej gre i dodatki a nie M$ :)

a teraz czekam na pustelnika, crpgfana lub kogoś innego z jego rodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy w PS3 jest wbudowana przeglądarka i po uja komu w konsoli przeglądarka ? Przecież konsola ma służyć do grania...

Po za tym i tak xbox jest lepszy od ps3. PSN w porównaniu do liva ssie. Pady badziewne. Headsety drogie i w komplecie ich nie ma po za tym komunikacja głosowa słaba. Jedyne plusy ps3, że exy, choć dla mnie jedynym wartym zagrania jest LBP i może U2 i, że cicho chodzi. To wszystko. Może lepiej jakby napisali co Sony musi zrobić, by wygrać wojnę konsol. Byłoby przynajmniej o czym czytać.

Pozdrawiam wszystkich debili co chcą mieć okrojonego polskiego live, bo nie znają angielskiego i nie potrafią założyć konta na Amerykańskiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po szóste - wyeliminować RROD''a, i jestem wniebowzięty. Przez niego Xbox mi się kurzy i pocinam na PS3. Włożyć płytę Episodes from Liberty City, zacierając rączki patrzeć pierwsze loga Rockstar, by potem ujrzeć ładny czerwony okrąg, dzięki któremu masz ochotę roz#*$@*!bać wszystko dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:29, Albii napisał:

Od kiedy w PS3 jest wbudowana przeglądarka i po uja komu w konsoli przeglądarka ? Przecież
konsola ma służyć do grania...

Konsola może też służyć do innych rzeczy...wiesz fajnie np. pooglądać sobie filmiki/teledyski z internetu na swoim dużym TV. Albo sprawdzić na szybko jakieś tips-y do gier. Albo masę innych rzeczy.

Dnia 06.06.2010 o 15:29, Albii napisał:


Po za tym i tak xbox jest lepszy od ps3.

Och ależ oczywiście :).

Dnia 06.06.2010 o 15:29, Albii napisał:

PSN w porównaniu do liva ssie.

Przynajmniej gram za darmo LOL
A tak na serio to ciągle słyszę że live jest lepszy od PSN, problem w tym że jakoś jak proszę o konkrety to jest gorzej...

Dnia 06.06.2010 o 15:29, Albii napisał:

Pady badziewne.

Ale bullshit.

Dnia 06.06.2010 o 15:29, Albii napisał:

Jedyne plusy ps3, że exy, choć dla mnie jedynym wartym zagrania jest LBP i może U2.

Zapomniałeś o epickim królu slasherów GoW III, genialnym zakończeniu serii - MGS4, innowacyjnym Heavy Rain i trochę innych...

Dnia 06.06.2010 o 15:29, Albii napisał:

Pozdrawiam wszystkich debili co chcą mieć okrojonego polskiego live, bo nie znają angielskiego
i nie potrafią założyć konta na Amerykańskiej stronie.

Nazywać debilami ludzi którzy chcą zwyczajnie nie kłamać przy rejestracji, ha...żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem to trudne. Wydaje mi się, że z konsolą wszystko jest w porządku. No i zgadzam się z Albiim ps3 jest dzięki exclusivom a xbox po prostu jest znacznie przystępniejszy no i ma fajny czat głosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:03, Fatal-X napisał:

Konsola może też służyć do innych rzeczy...wiesz fajnie np. pooglądać sobie filmiki/teledyski z internetu na swoim dużym TV. Albo sprawdzić na szybko jakieś tips-y do gier. Albo masę innych rzeczy.

YT mam w telewizorze, komputer obok <fuck yeah>

Dnia 06.06.2010 o 16:03, Fatal-X napisał:

Przynajmniej gram za darmo LOL

Wolę płacić grosze za coś porządnego, niż mieć jakiś badziew darmowy. ;]

Dnia 06.06.2010 o 16:03, Fatal-X napisał:

Ale bullshit.

Xboxa kupiłem między innymi dlatego, że na plejakowym nie idzie grać. Tragedia.

Dnia 06.06.2010 o 16:03, Fatal-X napisał:

Zapomniałeś o epickim królu slasherów GoW III,

Nie podoba mi się.

>genialnym zakończeniu serii - MGS4,
Nie podoba mi się.

Dnia 06.06.2010 o 16:03, Fatal-X napisał:

innowacyjnym Heavy Rain i trochę innych...

Mogę sobie włączyć dowolny film i klikać w wyłączonego pada, wyjdzie na to samo, a nawet coś lepszego.

Dnia 06.06.2010 o 16:03, Fatal-X napisał:

Nazywać debilami ludzi którzy chcą zwyczajnie nie kłamać przy rejestracji, ha...żałosne.

Ciekawe gdzie ktoś każe Ci kłamać.

Kumpel sprzedał xboxa i kupił ps3. Zagrał w GoW''a w HR, chyba jeszcze w pierwszego Uncharteda, może coś jeszcze i sprzedał i znowu kupił xboxa. Jakby nie exy to kiepsko byłoby z ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wbudować blu-ray, poprawić awaryjność, poprawić rysowanie się płyt, poprawić głosny napęd, wbudować Wi-FI, zadbać aby exlusivy nie były tylko bezmyślnymi strzelankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:29, Albii napisał:

Od kiedy w PS3 jest wbudowana przeglądarka i po uja komu w konsoli przeglądarka ? Przecież
konsola ma służyć do grania...

Po za tym i tak xbox jest lepszy od ps3. PSN w porównaniu do liva ssie. Pady badziewne.
Headsety drogie i w komplecie ich nie ma po za tym komunikacja głosowa słaba. Jedyne
plusy ps3, że exy, choć dla mnie jedynym wartym zagrania jest LBP i może U2 i, że cicho
chodzi. To wszystko. Może lepiej jakby napisali co Sony musi zrobić, by wygrać wojnę
konsol. Byłoby przynajmniej o czym czytać.

Pozdrawiam wszystkich debili co chcą mieć okrojonego polskiego live, bo nie znają angielskiego
i nie potrafią założyć konta na Amerykańskiej stronie.


czasem od każdego zalatuje pustelnikiem :P ale Cb się nie nie spodziewałem :) PS3 FTW w tym roku i nic nie zmieni wasze marudzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nic nie dodal . Pudelko spelnia swoje zadanie.
Przegladarki internetowe w konsolach ?? Po co ?? Patrzac na te z Wii i ps3 to moze i lepiej ,ze 360''tka ich nie ma :]
No doczepilbym sie wi-fi ktore powinno byc wbudowane ,a blu-ray do szczescia nikomu nie jest potrzebny . No chyba ,ze ktos planuje uzywac jej jako odtwarzacza :] .
U mnie kurzy sie ps3 i czasem robi za odtwarzacz filmow na BR ,a do grania jest pc i x360 :] .
Zreszta jak narazie to klocek wygrywa wiec po co te gdybania ?? Obie konsole pokazuja swoj wiek juz niestety i obie powinny byc jak najszybciej zastapione nowymi modelami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 16:24, Mr_Hyde napisał:

Ja bym tam nic nie dodal . Pudelko spelnia swoje zadanie.
Przegladarki internetowe w konsolach ?? Po co ?? Patrzac na te z Wii i ps3 to moze i
lepiej ,ze 360''tka ich nie ma :]
No doczepilbym sie wi-fi ktore powinno byc wbudowane ,a blu-ray do szczescia nikomu nie
jest potrzebny . No chyba ,ze ktos planuje uzywac jej jako odtwarzacza :] .
U mnie kurzy sie ps3 i czasem robi za odtwarzacz filmow na BR ,a do grania jest pc i
x360 :] .
Zreszta jak narazie to klocek wygrywa wiec po co te gdybania ?? Obie konsole pokazuja
swoj wiek juz niestety i obie powinny byc jak najszybciej zastapione nowymi modelami
.


Widocznie wydawanie gier na kilku płytach nie stanowi dla Ciebie problemu, oraz tak jak w przypadku FF XIII ograniczenie rozdziałki... A u mnie jest odwrotnie, to 360 się kurzy, już nawet w multiplatformy wole grać na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować