Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak, to jest nowy iPhone!

58 postów w tym temacie

To obejrzeniu filmiku z prezentacji jednak zmieniłem zdanie. Fakt, że wygląda IMO gorzej od 3G, ale za to tworzenie folderów, i te wideorozmowy przez wifi z dwoma kamerkami naprawdę mogą zrewolucjonizować rynek, dlatego może, kiedyś sprzedam swojego Toucha i kupię iPhona :).
BTW. Ciekawe, czy niedługo też zaprezentują nam wspomnianego Toucha w nowej generacji, bo ostatnio było o nim sporo pogłosek i zdjeć, które pokazywały, że posiadał on aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah pieknie przedstawione w filmie nowe funkcje nagrywanie filmikow w nice jakosci foldery itd tylko ze po odblokowaniu iphona wiele z tych rzeczy mozna bylo juz robic jedynie co to zmodernizowali starszą wersje iphona o nowe funcje itd nic specjalnego zmodernizowali to co już było zresztą wiekszosc i tak to kupi bardziej interesuje mnie kiedy z nvidi wyjdzie telefon/komputer z serii tegra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy kochają narzekać :P

Wszystko to co mówicie wydaje się sensowne itd. Konkurencja faktycznie ma już takie bajery. Ale wiecie co?

Ja nigdy nie byłem fanem Appla. W pracy używam MACa już od 3 lat i zdania nie zmienię - przereklamowana marka itd. Ale od ponad roku używam iPhona 3G - i nawet mi przez myśl nie przeszła zmiana na cokolwiek innego. Miałem różne smartphony i telefony, wszystkie bardzo krótko. Ale od czasu kupienia iPhona mam poczucie, że to jest właśnie ten telefon który spełnia wszystkie moje oczekiwania, a co więcej - wciąż mnie pozytywnie zaskakuje. Design iPhona jest niesamowity, funkcjonalnośc i wygoda oszałamiające. Jeśli fundusze na to pozwolą w tym roku, to chętnie przesiądę się na nowszy model, bo postęp jest kolosalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyslal z was ktos jakie do tego beda mieli taxy i abo wiec przestanicie pieprzyc glupoty chcesz miec za 300 dolkow i abo 200 dolkow ? przestancie sapac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iWant! Ale dam sobie spokój. Z iPodem też mi dobrze chociaż wkurza mnie targanie ze sobą osobno komórki oraz odtwarzacza muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:52, Lord_Vaillur napisał:

pomyslal z was ktos jakie do tego beda mieli taxy i abo wiec przestanicie pieprzyc glupoty
chcesz miec za 300 dolkow i abo 200 dolkow ? przestancie sapac ....

Przede wszystkim, to żeby podpisać umowę z AT&T (z tego co pamiętam gdy znajomi brali telefon na mnie) trzeba podać social security number i płacić abonament. Więc tax czy inne opłaty nie wchodzą tu nawet w rachubę, trzeba mieszkać w Stanach żeby kupić ten telefon za taką cenę. Nie mówiąc o mega kolejkach (w części sztucznych zresztą) i szybko kończących się zapasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że nie będę komentował tego artykułu, no ale trudno, zmusiliście mnie.

Do jasnej cholery, ludzie, wy serio nie widzicie, że te "mega-osom-hiper-niskie" ceny podane na sklepie Apple''a, którymi tutaj się tak zachwycacie, to ceny przy uwzględnieniu podpisania umowy z AT&T na dwa lata?! Doczytanie tego serio jest takie trudne? Ja rozumiem, że tam jest inna polityka cenowa i stosunkowo Ajfon jest tańszy (jak i wiele innych rzeczy) ale nie popadajmy w skrajności tylko lepiej doczytajmy to, o czym już się wypowiadamy, ja pierniczę... :|

Edit. Przepraszam, że tak wyleciałem, widzę, że już parę osób próbuje edukować co niektórych kolegów, mimo to... Po prostu denerwujący jest fakt, że tego typu reakcje widzę już na n-tym forum... Takie "smaczki", że za niską cenę w stanach można było dorwać iPhone'a bez abonamentu to były za czasów 2G, przez dość krótki okres czasu.
Dla porównania, jak się już patrzy na ceny zagraniczne, to warto zobaczyć kogoś bliższego nam, np. UK, a nie przeskakiwać na inny kontynent, do zupełnie innej strefy gospodarczej, litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena w UK na top up (doładowanie) prawdopodobnie 300-400 funtów, w abonamencie pewnie w okolicach 150-200 w umowie na 18 miesięcy za 35Ł/miesiąc jeśli O2 będzie się trzymać swojej polityki. Ale oczywiście do premiery jeszcze trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:03, Siberian_Husky napisał:

Apple stworzyło wideo-rozmowy... nuff said! :P
Za rok - iPhone 5gs wtfzomglolbbq - i będziesz w stanie wysyłac e-mail z telefonu! XDDD


IPhone 12 - daje światu przenośne radio i MMS-y :P

IPhone to nie telefon, tylko kieszonsokla z opcją dzwonienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 16:39, gogowitczak napisał:

> U nas drożej wychodzi iPhone 3GS 8GB niż u nich iPhone 4 32GB porażka :(

Wez poprawke na to, że te podane ceny w dolarach to są wraz z abonamentem AT&T na dwa
lata :-)


http://ipod.about.com/od/understandingiphonemodels/a/iphone_existing.htm

Nawet jeśli są to ceny z najdroższego abonamentu wypada to tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:51, Vangel napisał:

Polacy kochają narzekać :P

Wszystko to co mówicie wydaje się sensowne itd. Konkurencja faktycznie ma już takie bajery.
Ale wiecie co?

Ja nigdy nie byłem fanem Appla. W pracy używam MACa już od 3 lat i zdania nie zmienię
- przereklamowana marka itd. Ale od ponad roku używam iPhona 3G - i nawet mi przez myśl
nie przeszła zmiana na cokolwiek innego. Miałem różne smartphony i telefony, wszystkie
bardzo krótko. Ale od czasu kupienia iPhona mam poczucie, że to jest właśnie ten telefon
który spełnia wszystkie moje oczekiwania, a co więcej - wciąż mnie pozytywnie zaskakuje.
Design iPhona jest niesamowity, funkcjonalnośc i wygoda oszałamiające. Jeśli fundusze
na to pozwolą w tym roku, to chętnie przesiądę się na nowszy model, bo postęp jest kolosalny.


Wiem, o czym piszesz ;). Testowałem iPhona3G dwa tygodnie w USA i mój kolejny telefon to będzie iPhone4. Nie rozumiem też, skąd takie wyśmiewanie za video rozmowy itd. Apple przecież nie twierdzi, że je wynalazł. Oni tylko pokazują, jak łatwe i intuicyjne jest ich prowadzenie za pomocą tego "telefonu".

iPhone ma w sobie całą masę różnych funkcjonalności, o których ani razu nie przeczytałem w żadnym, ale to żadnym artykule. Prawdę jest też, że większość z tych opcji w Polce nie będzie działać :). A szkoda. Jedną z nich jest opcja szukania najlepszej ceny.

Wchodzi się do sklepu, patrzy na buty, wchodzi w neta, wpisuje model i rozmiar i iPhone pokazuje wszystkie sklepy w okolicy, w których można kupić te buty :). Dodatkowo uruchamiamy opcję "best buy" i pokazuje nam, gdzie kupimy je najtaniej. Takie przykłady można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2010 o 15:55, palpatine napisał:

Wchodzi się do sklepu, patrzy na buty, wchodzi w neta, wpisuje model i rozmiar i iPhone
pokazuje wszystkie sklepy w okolicy, w których można kupić te buty :). Dodatkowo uruchamiamy
opcję "best buy" i pokazuje nam, gdzie kupimy je najtaniej. Takie przykłady można mnożyć.


Akurat podobna usluga jest na telefonach z androidem. Wszystkie telefofony moga korzystac z google sms oraz z google maps. Efekt ten sam :) oczywiscie wszystko dziala w hameryce.

IMO iPhone to jest fajna zabawka, ale tylko zabawka. Predzej bym sobie go kupil jako przenosna konsolke niz jako telefon :) Irytuje mnie w nim ograniczony system,(bez jailbreake), oraz brak jakiejkolwiek klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować