Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 12:02, kubq napisał:

tak. grałem wcześniej i teraz nie wiem jak mam opłacić ten polski abonament :P



a wybrałeś w opcjach konta "zmień moje konto na polskie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, kiedyś tak zrobiłem i musiałem czekać z 30 min...
a teraz jak w to klikam to pokazuje się taki monit


Ostrzeżenie!
Nie można odnaleźć odpowiedniej oferty ulepszenia z podanego adresu URL
Proszę się skontaktować z działem obsługi klienta

a niżej coś o ulepszeniu klucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:14, ttomasz napisał:

Lipa z tym brakiem directx''a 10. Na pudełku napisane jak byk że " Wersja rozszerzona
dla: DirectX 10.


Ta, w maju też tak było ;]


@kubq

polecam kontakt z działem obsługi klienta...najszybszy i najpewniejszy sposób na rozwiązanie wszelkich problemów, bo ciężko mi cokolwiek powiedzieć zwłaszcza, że ani konta na polskie nie zmieniałem ani kartą kredytową nigdy nie płaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem już po kilku godzinkach z AoC PL,powiem tak,to najlepsze MMO w jakie grałem[fakt że nie grałem w WoW''a] gra jest piękna[graficzne] stosunkowo niezła fabuła no i nawet nieźle polskcy lekorzy,czego chcieć wiecej?:)

Aha mój nick to Averis,mam 12 lvl jak by ktoś chciał pomóc mi w paru questach to bardzo proszę o kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:04, Everett McGill napisał:

Panie i panowie - krótka piłka:

Warto to kupić, czy nie? :D

Jeśli o mnie chodzi ,to po 3 latach grania w GW, warto , ogólnie rzecz niorąc praca przeszkadza mi w graniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś o kartach Pre -paid do wersj PL?? Nie mam karty kredytowej podanej w wykazie,tylko "Maestro". I nie mam zamiaru dodatkowo bulić za katrte kredytową, ktorą uzywalbym tylko do oplacania AoC. Czekam na Pre-paidy które są do wersji PL. Dlaczego nie ma jeszcze info na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:14, Maximo napisał:

Czy wiadomo już coś o kartach Pre -paid do wersj PL?? Nie mam karty kredytowej
podanej w wykazie,tylko "Maestro". I nie mam zamiaru dodatkowo bulić za katrte kredytową,
ktorą uzywalbym tylko do oplacania AoC. Czekam na Pre-paidy które są do wersji PL. Dlaczego
nie ma jeszcze info na ten temat??


Tak Akne powiedziała że za 2 tyg. będą na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:04, Everett McGill napisał:

Panie i panowie - krótka piłka:

Warto to kupić, czy nie? :D


Jest tylko jedna odpowiedz i brzmu ona ...

Spoiler

TAK

bo ile mozna grac w wow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.. mam male pytanie.. dzisiaj kupilem sobie aoc i po instalacji gry wlaczyl mi sie patcher. kolega mi mowil ze da sie to patchowanie ominac - tzn twierdzi ze rozlaczyl mu sie internet kiedy mial okolo 40 % updatu a pozniej kiedy wlaczyl odrazu zamiast rozpoczecia patchowania wlaczyla mu sie gra i nie musial uaktualniac. czy wiecie moze jak wylaczyc update? (chcialbym pograc jeszcze dzisiaj a paczowac moglbym w nocy) probowalem juz rozlaczac internet ale u mnie uaktualnianie zaczyna sie od poczatku;/ (sorry za moja zabojcza polszczyzne ale jestem nieco zmeczony :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:20, Ghordras napisał:

witam.. mam male pytanie.. dzisiaj kupilem sobie aoc i po instalacji gry wlaczyl mi sie
patcher. kolega mi mowil ze da sie to patchowanie ominac - tzn twierdzi ze rozlaczyl
mu sie internet kiedy mial okolo 40 % updatu a pozniej kiedy wlaczyl odrazu zamiast rozpoczecia
patchowania wlaczyla mu sie gra i nie musial uaktualniac. czy wiecie moze jak wylaczyc
update? (chcialbym pograc jeszcze dzisiaj a paczowac moglbym w nocy) probowalem juz rozlaczac
internet ale u mnie uaktualnianie zaczyna sie od poczatku;/ (sorry za moja zabojcza polszczyzne
ale jestem nieco zmeczony :P)


Kolega wprowadził cie w błąd:)Nie da sieominać patchowania[ja wiem że to nużące i trwa z godzine] ale niestety nie da się,a nawet jak już ominiesz to,to przy próbe odpalenia gry wyskoczy na nowo patchowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:20, Ghordras napisał:

witam.. mam male pytanie.. dzisiaj kupilem sobie aoc i po instalacji gry wlaczyl mi sie
patcher. kolega mi mowil ze da sie to patchowanie ominac - tzn twierdzi ze rozlaczyl
mu sie internet kiedy mial okolo 40 % updatu a pozniej kiedy wlaczyl odrazu zamiast rozpoczecia
patchowania wlaczyla mu sie gra i nie musial uaktualniac. czy wiecie moze jak wylaczyc
update? (chcialbym pograc jeszcze dzisiaj a paczowac moglbym w nocy) probowalem juz rozlaczac
internet ale u mnie uaktualnianie zaczyna sie od poczatku;/ (sorry za moja zabojcza polszczyzne
ale jestem nieco zmeczony :P)

Prawdopodobnie reszta update pobiera sie w tle , w czasie gry..(nie polecam), ale to tylko mój domysl.Moja rada:bądż cierpliwy i wykonaj cała procedurę jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:24, rafekx 12 napisał:

> Ile macie FPSów i jaki Ping? (średnio)

W miastach mam 20-28 a reszta okolic mam 23 - 32 a ping 100 -130 gram na Srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:27, Nerr012 napisał:

> > Ile macie FPSów i jaki Ping? (średnio)
W miastach mam 20-28 a reszta okolic mam 23 - 32 a ping 100 -130 gram na Srednich


Ja gram na wysokich:) Tak Cean kart pre-paid będzie wynosić 30 zł,tyle ile abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować