Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 16:35, Igorwer napisał:

Hehe, dobrze wiedzieć :)
Sorki za mały offtop, ale nie wiecie jak przystosować klienta, żeby na nowo łączył się
z eu serwerami? Czy jedynym wyjściem jest zainstalowanie gry od nowa?


Nie, wystarczy podmiana pliku LocalConfig.xml na wersję eu i odpalenie Patchera. A jego treść to:

<HttpPatchAddr> http://aoc-eu-update.live.ageofconan.com/upm </HttpPatchAddr>
<ClientHttpPatchAddr> http://aoc-eu-gameupdate.live.ageofconan.com/upm </ClientHttpPatchAddr>
<ControlHttpPatchAddr> http://aoc-eu-control.live.ageofconan.com/upm </ControlHttpPatchAddr>
<HttpPatchFolder> AoCLiveEU </HttpPatchFolder>
<UniverseAddr> aoc-eu-um.live.ageofconan.com:7000 </UniverseAddr>
<DevName> conan </DevName>
<UniverseVersion> 2 </UniverseVersion>
<PatchVersion> x498688aa9230dcdbe05016f78a268e4a </PatchVersion>

Może okaże się też konieczna zmiana języka w opcjach, jeśli samo na angielski się nie zmieni. Bo po polsku grać się nie da - nie będzie żadnych napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:54, Igorwer napisał:

Rozumiem, że plik może być od kumpla, który mi go wyśle? Czy jeszcze inne czary mary?
:)


Może być od kumpla, możesz też wkleić jako treść do obecnego pliku (oczywiście zastępując starą) to co wyżej podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być moze miał halucynację aczkolwiek w wiadomości o zamkniętej becie serwerów PL przeczytałem że ma być również open beta. Wiadomo coś więcej na jej temt? Jakaś data moża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Wie ktoś kiedy w końcu gra wychodzi?Bo wszędzie pisze co innego.
2.Czy w dniu premiery wszystkie konta zostaną skasowane z beta testów ?
3.I jak teraz ściągnę grę i będę grał podczas testów(bo mam kod; p ) to czy potem wystarczy zpatchować grę czy będę musiał od nowa instalować z płyt które mi dojdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Age of Conan PL będzie mieć swoją oremierę dnia 22 stycznia
1.5. Kto pisze?
2. Prawdopodobnie będą skasowane (w końcu to tylko beta)
3.Imho instalować, bo co to byłby za interes, jak grę można ściągnąć za darmo i kupują pre-paid za 20 zł bedziesz sobie grać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież w zasadzie klient gry jest darmowy, płaci się za klucz do konta.

Co do pytanie; Nie mogę powiedzieć na 100% ale z logicznego punktu widzenia skoro gra ma mieć wszystkie uwcześnie dostępne uaktualnienia to wystarczy spachować klienta bety (bo serwery EU i US działają chyba na identycznych wersjach gry co klient PL) do najnowszej wersji i instalacja jest nie potrzebna, wystarczy jedynie zarejestrować konto i wbijać Levele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 września 2008 = premiera gry tak pisze tu: http://www.ageofconan.gram.pl/artykuly/aocpl No dobra czyli 22 września:) Hmm czyli w dniu premiery jak bym miał już grę z bety zainstalowaną i spachował ją to bym mógł grać.Te konto co mam teraz założone z kodu który dostałem do beta testy zostanie i po prostu zostanie wyczyszczone czy jak :P? Bo za nim gra mi dojdzie to pewnie już następny tydzień będzie a zalezy mi na czasie bo ferie mi lecą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera xD nie wiem o czym ja myślę ... xD dobra sory a próbę wprowadzenia kogoś w błąd ; p ( samego siebie się udało ... ) Dobra czyli wszystko jasne 22 stycznia wyczekuję!:)Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym sobie kupić AoC, ale nie chcę poświęcać fanatycznie kilku godzin dziennie. Chciałbym sobie po prostu pograć w weekend po 2-3 godziny - nic więcej. czy AoC mógłby sie nadawać? chodzi mi o samotne granie(w sensie, że nie będę w żadnej gildi i takie tam). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale i tak lepiej w gildii ;D Samemu to aż smutno.

Ja tak osobiście gram teraz - tylko w weekendy i wolne i luźno się bawię, lvlując alty czy uprawiając pvp po jakichś krzakach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę kupować? ja chcę sobie po prostu luźno pograć w weekendy po 2-3 godziny na dzień.A samemu to nawet wole. Oczywiście nie będę się totalnie izolował, ale nie narzekałbym na samotność, którą bardzo lubię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po doświadczeniach z MMO wiem że samemu gra się nudzi, nawet jak gra jest słaba to z kolegą zawsze raźniej:D

A odnośnie grindowania to jak jest z AoC w tym wypadku?? czy z samych questów można wbić puźniej lvl (powyżej 20)?? Czy trzeba dużo biegać za questami? Od jakiego lvl można zacząć faktyczną zabawę z pvp (nie mówię tu o przypadkowych duelach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Player000 w 100% się z Tobą zgadzam! Pamiętam jak rok temu grałem w wowa :) Na początku grałem z kumplem, graliśmy razem i ani minuty bez siebie ani jednego mobka bez siedzenia razem w party :) Potem o ble bzdurę się pokłuciliśmy i on zaczął expić sam :P Jedyne co to siedzieliśmy na vencie i razem gadaliśmy ( i tak to dużo daje przy expieniu:) ) Mieliśmy też problem że nie zawsze graliśmy w tych samych godzinach no ale po wbiciu maxa uznaliśmy że warto zrobić next postać i mieliść razem od 1 do 70. Tutaj już problemu nie było , jak mnie nie było on wbijaj sobie na swoją postać na max lvl i męczył bg itp itd a jak byłem to męczyliśmy razem .Powiem wam że gra w dwójkę to świetna sprawa ! To już całkiem inna gra i można męczy pół dnia , grindowania , dupne questy nic się nie nudzi : ] Polecam każdemu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować