Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

U mnie już wszystko cacy. Ostatnia próba ściągnięcia(bez przerw) plików powiodła się =) Instalacja bez problemów. Natomiast jeżeli chodzi o grę to dopiero się okaże (po 2 godzinkach grania zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 5 dniach walki udało mi się w całości pobrać wszystkie pliki i już zainstalowałem grę. Stworzyłem postać (Cymeryjski barbarzyńca:D) i wyruszyłem w podruż. Pierwsze wrażenie; całkiem przyjemnie! Zwłaszcza walka, nie to co w setkach innych MMO, 3-4 razy użyć skilla... tu trzeba być aktywnym! co prawda mam tylko 5 poziom więc jeszcze dużo nie widzałem ale kilkudziesięciu przeciwników już zabiłem:D

BTW: mój nick w gre to Reven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem klienta i niestety błąd CRC. Pliku 165.dat nie da się wypakować, reszta jest ok. Czy ktoś mógłby zuploadować ten plik (np. na rapidshare, albo filefront, albo jeszcze innym serwisie) i podać linka do niego? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z tym problemem CRC. Wystarczyło skorzystać z torrenta, do którego ktoś zapodał linka w komentarzach do partu1 na tym serwisie ściągnij.pl. W ten sposób musiałem sciągnać tylko parę MB które wcześniej zawierały błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dopiero dziś zainstalowałem tą betę i musze powiedzieć, że coraz bardziej mi się podoba AoC (fakt wcześniej nie grałem), ale jednak w porównaniu z dzisiejszymi mmo bije je na głowę. Miałem mały problem z aktualką ale zainstalowanie direct x nowego naprawiło to. Mój Nick to Triela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobię myśle, że jeśli abonament będzie wynosił te 29,90 to chyba zagram, konto do WoW sprzedałem, bo szkoda mi było trochę na to kasy, a te 30 nie jest wygórowana cena :D i czy były ostatnio jakieś newsy co do tego abonamentu, bo czytałem newsa chyba z czerwca ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to już jest pewne że abonament miesięczny, dodatkowo pierwsze 3 płatne miesiące (na bo jak zwykle pierwszy jest darmowy) są w promocyjnej cenie 20zł za miesiąc, czyli 3 miesiące w cenie 2.

Wiązałem duże nadzieje z AoC jednak moja karta ma pewne problemy z nim i przynajmniej na razie muszę sobie odpuścić... szkoda bo naprawdę ciekawa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam zagrać. Jedni będą mieszać AoC z błotem bo nie oferuje tego co w WoW''ie (Innym Kochanym MMO), inni będą zachwyceni ponieważ jest tu coś czego w WoW''ie (IK MMO) nie było. Mi się podobało ale grałem za krótko by mieć jakąś mocną opinię, dysponuje jedynie pierwszymi wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 00:25, MateoKiszlo napisał:

> może mi ktoś powiedzieć mniej więcej ilu ludzi gra w AoC ?

W WoW''a miliony. AOC? Cholera wie. Ale czy to ważne?

po prostu ciekawi mnie czy osiągnął taki sukces, może nie jak WoW bo ta gra ma prawie 5 lat, ale do WAR, może porównać bo ma już ponad 4 mln o ile dobrze pamiętam i żebym czasem sam po Hyborii nie latał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAR nie ma 4mln, nigdy nie miał i obawiam się, że nigdy mieć nie będzie. Myślę, że obydwie gry zostały z liczbą subskrybentów poniżej 500k ;)

Myślę, że w przedziale 200-400k subskrybentów mogą utrzymywac obydwa tytuły..
Żebyś nie biegał sam wystarczy i 10k subskrybentów, więc nie ma co płakać.
Zresztą w WoWie 11mln i i tak po początkowych lokacjach masz ghost town na dużej ilosci serwerów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2008 o 01:42, zawcia napisał:

Myślę, że w przedziale 200-400k subskrybentów mogą utrzymywac obydwa tytuły..
Żebyś nie biegał sam wystarczy i 10k subskrybentów, więc nie ma co płakać.
Zresztą w WoWie 11mln i i tak po początkowych lokacjach masz ghost town na dużej ilosci
serwerów....


http://www.gram.pl/news_8g3lG,y5_TGS08_WAR_juz_3_4_miliona_subskrybentow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 00:45, wale z axa napisał:

> > może mi ktoś powiedzieć mniej więcej ilu ludzi gra w AoC ?
>
> W WoW''a miliony. AOC? Cholera wie. Ale czy to ważne?
>
po prostu ciekawi mnie czy osiągnął taki sukces, może nie jak WoW bo ta gra ma prawie
5 lat, ale do WAR, może porównać bo ma już ponad 4 mln o ile dobrze pamiętam i żebym
czasem sam po Hyborii nie latał :D


Z tego co zrozumiałem zamówiłeś polską edycję AoC, nie wiem
po co w takim razie Ci dane na temat liczby subskrybentów na
serwerach Eu i Us - bo tylko te dane są dostępne. Nie wiadomo
jeszcze ile osób będzie grało na polskich serwerach, są one dopiero
w fazie bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 14:46, Nvaier napisał:

Z tego co zrozumiałem zamówiłeś polską edycję AoC, nie wiem
po co w takim razie Ci dane na temat liczby subskrybentów na
serwerach Eu i Us - bo tylko te dane są dostępne. Nie wiadomo
jeszcze ile osób będzie grało na polskich serwerach, są one dopiero
w fazie bety...


chcę wiedzieć jak ogólnie na świecie sprzedał się AoC w porównaniu do WAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAR ma 4 mln czego? graczy?! z tego co ostatnio czytałem nie miał jeszcze miliona (a było to całkiem nadawno, jeszcze w tym miesiącu). WAR zaczyna podobnie jak AoC. Ja czekam jak się sytuacja z serwerami PL rozwinie, jeśli będzie kiepsko to widziałem pre-paidy za 65zł na serwery EU;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować