Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dobra, na 70% kupię AoC PL po premierze, ale czy ktoś z gram.pl pogra ze mną? Fajnie by było pograć z kimś z forum, założyć gildię i byłoby raźniej. ;)

@zawcia
Tak, tak, wiem, że ty z kumplami też będziesz grać, ale dopiero na wakacje, tak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam wrócić do AoC jak już wprowadzą możliwość przenoszenia postaci
z serwerów EU na serwery PL. Także znając naszych wydawców, jeszcze sobie poczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc właśnie zakupiłem na wirtusie pre paid na 60 dni za 65zł (taka okazja, że nie mogłem się oprzeć zwłaszcza, że paru ludzi ode mnie z gildii wraca;)
No nic, coś popykam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, pewien idiota zarzucił mi, żem biedak, bo tata po mnie do szkoły nie przyjechał. ;P
Debil, jego nie stać na AoC, tylko bluzga, haha! :]

Co do naszego składu no to widzę już dwie osoby, nie wiem jak argetlam, bo on kiedyś mówił, że zagra, ale nie był pewien, tak jak ja. Nadal pewien nie jestem, ale jak tak czytam książkę o Conanie z Cimmerii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 23:09, Kalejdoskop86 napisał:

Lol, pewien idiota zarzucił mi, żem biedak, bo tata po mnie do szkoły nie przyjechał.
;P
Debil, jego nie stać na AoC, tylko bluzga, haha! :]



Nie wiem po co piszesz takie rzeczy(chyba żeby mieć więcej postów), przecież to nic nie wnosi, strasznie dziecinne zachowanie:/ w dodatku to nie pierwszy raz... jak nie masz konkretnych pytań lub tematów to po prostu nie pisz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch, największą zmianą albo raczej zupełnie nowym "ficzerem" jest nowy obszar Ymir''s Pass

"NEW PLAYFIELDS

* The gates to the brandnew playfield ''Ymir''s Pass'' are now open. Adventurers from levels 55 to 63 will find new quests and challenges in this playfield, which can be accessed from Atzel''s Approach.
* The ancient Amphitheatre of Karutonia has been discovered. The entrance to this new dungeon is located in the Ymir''s Pass playfield.


"

Oprócz tego parę drobniejszych zmian i poprawek <:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 23:09, Kalejdoskop86 napisał:

Lol, pewien idiota zarzucił mi, żem biedak, bo tata po mnie do szkoły nie przyjechał.
;P
Debil, jego nie stać na AoC, tylko bluzga, haha! :]

Co do naszego składu no to widzę już dwie osoby, nie wiem jak argetlam, bo on
kiedyś mówił, że zagra, ale nie był pewien, tak jak ja. Nadal pewien nie jestem, ale
jak tak czytam książkę o Conanie z Cimmerii... ;)


Co do mnie to sam jescze nie wiem. Narazie gram w Wotlk. Jak zagram to pewnie na wakacje bo chyba wczesniej nie bede mial czasu grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukacie chętnych na granie w AoC PL?? (nie chce mi się przeglądać całego tematu a na to wygląda z wypowiedzi) moglibyście mnie dodać do listy ewentualnych graczy (ale nie wiem jak to będzie). A teraz 2 pytania;
1. Czy jest jakiś free trail?? jeśli tak to co i jak??
2. Czy ze sprzętem C2D 4.2GHz 2GB HD3870 warto się w ogóle grą interesować?? bo słyszałem że gra ma wysokie wymagania i rzeczywiste nie są adekwatne do podawanych przez producenta. Jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 17:04, player000 napisał:

2. Czy ze sprzętem C2D 4.2GHz 2GB HD3870 warto się w ogóle grą interesować?? bo słyszałem
że gra ma wysokie wymagania i rzeczywiste nie są adekwatne do podawanych przez producenta.
Jak to jest??

bez problemow powinienes w to grac :) nie wiem czy bedzie wszystko max, ale na pewno bedzie dzialac przyzwoicie na medium detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@player000

1. buddy key od kogoś kto już gra w AoC
2. tak jak powiedział Onybic


Trochę już pograłem i jak dla mnie AoC>WAR i to zdecydowanie :)
Naprawdę mam dużo funu lvlując alta. I to przy pvp i przy pve contencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petycje o globalny kanał już były (miesiące temu, zanim OOC się "popsuło"), a teraz się powtarzają i wychodzi na to że Funcom ich po prostu nie uwzględnia w swoich planach.

Odwołuję własne słowa. W ostatnim patchu obok nowej lokacji - Ymir''s Pass (zresztą bardzo klimatycznej), dodano także kanał "Global". Już dwa razy udało mi się zwołać drużynę i mam o kilka zaległych zadań grupowych mniej (dokładnie ma moja druga postać).

Oby tak dalej. Np. nowe lokacja dla poziomów 75-80 byłaby mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:02, zawcia napisał:

Jest progress.

http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=102684

Merge serwerów nadchodzą :) Będzie tłoczno, oj tłoczno ;)

Cieszyłbym się z takiego posunięcia. Tydzień temu skończył mi się abonament i jak narazie nei zamierzam go przedłużać. Czekam na instancje dla 80 lvl bo póki co to ja się nieźle nudziłem w grze. Jedynie raidy podtrzymywały mnie na życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprosiłem się ze swojego głównego konta na "buddy key''a", żeby sprawdzić jak sprawa z aoc stoi. Napewno gra chodzi płynniej. Wcześniej grałem na tych samych ustawieniach co teraz z rozdziałką 1440x900. Teraz odpaliłem dokładnie tak samo (mówiąc najprościej jak tylko można - "wszystkie suwaczki w prawo" oraz high do tego AA x4 i FA x16) w rozdziałce 1920x1200 i nie widze różnicy między fps''ami, co oczywiście idzie na plus. Minusem jest nikła szansa na dostanie się do jakiejś gierki pvp na lvl''u innym niż 70-80. Ludzi również troche brakuje (gram na serwie rp-pvp Aq).

Najbardziej ze wszystkich zmian rzucało mi się w oczy i w uszy animacja i dźwięk towarzyszący osiągnięciu kolejnego poziomu oraz dodane przy niektórych postaciach kwestie mówione.... i na tym bym zakończył. W 7 dni udało mi się dobić do 34 lvl''u, także wyszedłem poza Tortage, ukończyłem wszystko w Conall''s Valley (tak, cymeryjczyk) i ruszyłem na granice. Oczywiście wszystkiego nie naprawili, jest problem jeszcze z paroma itemkami a raczej z tym, jak leżą na postaci i jak w nią przenikają, ale wierze, że i na to przyjdzie czas, teraz mają poważniejsze rzeczy do zrobienia. Cały ten system morderców jakoś działa. Nie wiem, czy jest to już efekt końcowy, czy dopiero początek, ale po zabiciu niższego lvl''em dostaje się na pare minut status mordercy i związane z tym... "przywileje", jednak nie zauważyłem, aby leciały mi punkty karne. W każdym razie ludzi atakujących cie po walce z mobami lub w trakcie nie brakuje. Widziałem także mini osadki dla bumelantów (naprawde mini) 3 osoby i dwa namioty ze specjalnym ress pointem. Ogólnie grało mi się jak przy premierze, czyli fajnie, klimatycznie, wciągnęło mnie jak poprzednio. Poczekam na jakiegoś dużego patcha i reaktywuje konto ;]

Edit. Na koniec warto dodać, że chociaż grałem na serwerze rp, to na akcje odgrywania roli trafiłem ...raz. Miejmy nadzieje, że jeżeli nieuniknione będzie zespolenie, to chociaż będzie to jakiś inny serwer rp a nie np fury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TestLive niedługo zostanie wprowadzony nowy patch, najciekawsze i najbardziej interesujące zmiany to:

"* Dx10 in included in this update! Please be aware that not all areas have been completely optimized to work with Dx10, and some areas may still require further development.
* Cradle of Decay - Level 43 group instance, accessed through Field of the Dead
* Xibaluku - Level 80 group instance
* The Slaughterhouse Cellar - Level 80 single player instance
* Players can now desocket/delete gems in their items by opening the info view of the item and using the shift-rightclick menu on a gem. Desocketing will require a potion crafted by an alchemist. The recipe for this item drops in Xibaluku.ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować