Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dosyć dawno kupiłem sobie AoC, 2009 ale dopiero niedawno ( z racji zakupu nowego kompa) zdecydowałem się na powrót do hyborii. Wcześniej byłem betatesterem tej gry Calikiem milo się grało.
Ale nigdy wcześniej nie rejestrowałem jej. Wiec, gdy w końcu zainstalowałem i spatchowałem klienta pomyślałem sobie ze fajne by było te 30 dni darmowych dostać. i tu mam problem, bo dostaje opcje zmiany konta na polskie to zmieniam i wtedy mam bląd: "Ostrzeżenie!
Nie można odnaleźć odpowiedniej oferty ulepszenia z podanego adresu URL
Poszukaj na poniższej liście ulepszenia abonamentu
Proszę się skontaktować z działem obsługi klienta"

A gdy chce zarejestrować grę to mam tylko w opcje dodania nowego abonamentu i założenia nowego konta a ja chce te 30 dni na te stare. One założone było tylko na betatesty, przez co teraz ma bonusy, których nie chciałbym tracić.

Pisałem do pomocy o to konto, ale od 3 dni żadnych odpowiedzi nie dostałem może ktoś wie, co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 16:47, Galadin napisał:

Dobra, postanowiłem chrzanić początkowe żale nad tą grą i spróbować zabawy w świecie
jednego z dwóch moich ulubionych autorów fantasy. Z tego co widzę to prepaid online do
polskiej wersji wynosi 70zł za 2 miechy - całkiem przystępnie, porównując 110zł za 2
miechy np. WoWa. Pytanie - ile giga patchy muszę dociągnąć do polskiej edycji i czy można
te patche trzymać na dysku i zainstalować ponownie w przypadku usunięcia gry?


Myśle że bedzie tego z 3 giga , można trzymać na osobnej partycji i bez problemowo odpalać.

>Jak kultura

Dnia 18.08.2009 o 16:47, Galadin napisał:

na polskich serwerach?


Teraz jest spokój , przy odpaleniu serwera PvP było masakrycznie.

>Jest z kim zagrać? Są serwery PvP i PvE czy tylko PvE? (mówię

Dnia 18.08.2009 o 16:47, Galadin napisał:

o polskiej edycji).


Jest serwer PvE i PvP . Serwer PvP to wspólny razem z rosjanami.

>Co z zapowiadanym dodatkiem, będzie oczywiście w naszej edycji?

na pewno będzie patche są wgrywanie równolegle na serwerach EU i PL

Dnia 18.08.2009 o 16:47, Galadin napisał:

jak Waszym zdaniem wygląda przyszłość tej gry, najbliższy rok, dwa, czy gra nie wymrze
z powodu braku graczy?


Trudno określić, prawda jest taka że jest sezon wakacyjny i większość graczy woli leżeć
palnikiem do góry niż grać . Ogólnie spora liczba osób odeszła (pewni Ci co mieli 30 dni darmowe
, powyzywali na globalnym i odeszli) jeśli chodzi o serwer PvP
z prostego powodu , dostali po "pupie" od rosjan i sobie odpuścili gre. A z drugiej strony
polskie gildie które tam powstały a szczególnie liderzy się nie postarali i ludzi po prostu dali
sobie spokój nie widząc progressu. Ogólnie zostały może z cztery gildie na PvP które coś tam dłubią.
Jedne z lepszym lub gorszym skutkiem :P.


>Muszę zagrać w coś hardcoreowego, a taką grą jest właśnie AoC,

Dnia 18.08.2009 o 16:47, Galadin napisał:

mam dosyć zapowiadanych cukierkowatych Battlefieldów, CoDów i innych śmieci. I czy aktywując
swoje konto muszę podać nr konta bankowego czy wystarczy od razu podawać prepaidy?


wystarczy podac klucz prepaid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niewiele osób czytało, zachęcający wywiad:
http://aoc.gram.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=334&Itemid=1

Acha, powiedzcie mi którą klasą gra się najtrudniej? Sądzę że jakimś priestem tak? Wiecie, chodzi mi o najsłabszego chuderlaka, lubię wyzwania. Chociaż słyszałem że ranger jest trudny z powodu sposobu walki jak w FPSach?

Czy da się określić której klasy jest zdecydowanie najmniej w grze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 22:55, Galadin napisał:

Sądzę że jakimś priestem tak?

Ostatnio te "priesty" ostro czepią

Dnia 20.08.2009 o 22:55, Galadin napisał:

chodzi mi o najsłabszego chuderlaka, lubię wyzwania. Chociaż słyszałem że ranger jest
trudny z powodu sposobu walki jak w FPSach?

Zadnego sposobu walki jak w FPS nie urzekłem, działa na tej samej zasadzie co meele.

Dnia 20.08.2009 o 22:55, Galadin napisał:


Czy da się określić której klasy jest zdecydowanie najmniej w grze? :)

Ogólnie rzecz biorąc tych z archetypu żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to Conan PL jest już u mnie, 8 dyszek w MediaMarkt. Zrobię sobie teraz kopie albo obrazy płytek i zabieram się za instalację i patchowanie, które u mnie troszkę potrwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 15:38, Galadin napisał:

No, to Conan PL jest już u mnie, 8 dyszek w MediaMarkt. Zrobię sobie teraz kopie albo
obrazy płytek i zabieram się za instalację i patchowanie, które u mnie troszkę potrwa.
:)


Jak tak to jak będziesz w grze ( serwer Two Eagles PvP ) i będziesz szukał gildii to zagadaj do osoby o nazwie "Riziel" i powiedz że chcesz się przyłączyć do gildii ;) Ta gildia nazywa sie "Armia Krajowa" jbc.

Igorwer ---> Nie przesadzaj nie gra się tak źle ;) A po drugie polska wersja jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 17:14, Piotrbov napisał:

Jak tak to jak będziesz w grze ( serwer Two Eagles PvP ) i będziesz szukał gildii to
zagadaj do osoby o nazwie "Riziel" i powiedz że chcesz się przyłączyć do gildii ;) Ta
gildia nazywa sie "Armia Krajowa" jbc.

Dnia 21.08.2009 o 17:14, Piotrbov napisał:

Igorwer ---> Nie przesadzaj nie gra się tak źle ;) A po drugie polska wersja jest
tańsza.


Nie wiem jak z wersją europejską, ale polska edycja bardzo mnie zaskoczyła - świetna zawartość, płytka audio z 72 minutami muzyki z gry, płytka dvd o powstawaniu gry, kolorowy poradnik oraz instrukcja, no i świetny artbook. :) Na moim opakowaniu pisało że mogę jakiś bonus odblokować, to się tym później zajmę. No i jakieś konto trial dla znajomego mogę aktywować czy coś w tym stylu. Także jak za 80zł to jest super.

A ilu jest graczy w AK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.08.2009 o 17:14, Piotrbov napisał:

Jak tak to jak będziesz w grze ( serwer Two Eagles PvP ) i będziesz szukał gildii to
zagadaj do osoby o nazwie "Riziel" i powiedz że chcesz się przyłączyć do gildii ;) Ta
gildia nazywa sie "Armia Krajowa" jbc.



Dokładnie do tego pana też się zgłaszałem :P( oczywiście nieco wcześniej), w sumie to muszę zacząć grać, bo zrobiłem sobie dłuższą przerwę, po tym jak opuściłem tortuge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 17:26, Galadin napisał:

A ilu jest graczy w AK? :)


Mamy gdzieś z 75 graczy, w tym jest sporo całkiem aktywnych. Fajne gadki mamy na Mumblu ( taki TS )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:47, Piotrbov napisał:

Mamy gdzieś z 75 graczy, w tym jest sporo całkiem aktywnych. Fajne gadki mamy na Mumblu
( taki TS )


O to fajnie. Znasz może wszystkie lepsze polskie gildie i możesz je jakoś do AK porównać? Skoro zapraszasz to chcę wiedzieć co w trawie piszczy. :) Patche się ściągają ale jeszcze na klasę się nie zdecydowałem. Zastanawiam się nad Zabójcą lub Rangerem, ale nie chcę mieć łatwej klasy, tak jak pisałem potrzebuję wyzwania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europejska wersja gry jest "nieco" uboższa - znajdują się tam "tylko" 2 płyty dvd z grą oraz kilka papierków oraz "instrukcja obsługi gry". Polska wersja gry jest, nie ma co ukrywać, o wiele bogatsza pdo tym względem :P

Co do polskich serwerów - może i opłata jest mniejsza (chociaż można znaleźć tanie karty pre-paid na serwery eu) ale nie wyobrażam grać w takie mmo (wg. mnie najlepsze) tylko z Polakami i Rosjanami (bez urazy rodacy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:31, Igorwer napisał:

Co do polskich serwerów - może i opłata jest mniejsza (chociaż można znaleźć tanie karty
pre-paid na serwery eu) ale nie wyobrażam grać w takie mmo (wg. mnie najlepsze) tylko
z Polakami i Rosjanami (bez urazy rodacy).


Ja też sobie nie wyobrażałem, ale da się wytrzymać. Wystarczy znaleźć fajną gildię i jest po prostu świetnie. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer FURY jak dla mnie powoli zaczyna świecić pustkami, to aż boję się pomyśleć co się dzieje na polskich serwerach (chociaż może się mylę?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Zawcia ... grasz na Fury a my się nawet w grze nie widzieliśmy, oj niedobrze, niedobrze :D
A co do serwera - na moje oko to mało osób teraz tam gra (możliwe, że połowa graczy jeszcze odpoczywa na kończących się wakacjach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, od dawna siedzę na 2E ;)

Aczkolwiek ciągle mam na Fury znajomych i nie dalej jak pod koniec lipca korzystałem z oferty powrotu i na moim koncie na eu pobiegałem trochę na Fury i było całkiem, całkiem. Tzn. tak jak zapamiętałem z "dawnych" czasów.
Stąd też moje sceptyczne podejście do informacji o tym, że jest pustawo ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować