Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Kurcze... ^^
Jestem już od dziecka zakochany w przygodach Conana Barbarzyńcy, więc jak będę miec nowy komp to po przejściu paru innych tytułów kupuję bez wahania.
Z gram.tv usłyszałem, iż panuje w grze iście barbarzyńska atmosfera - i tego potrzebuję. Walka o przetrwanie, barbarzyństwo, krew! x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Radość opadła :/ zwaliłem i muszę czekać aż mi customer service pomoże :/ Okazało się, że faktycznie to co kupiłem to 60 dniowy kod do timecarda, z tym że jako że miałem wpisane, że chce płacić używając py by cash miałem z opcji "payment history" przejść na py by cash i tak uiścić opłatę... dość powiedzieć, że nie mogę wprowadzić kodu i jestem załamany. Dalej czekam :)
Przynajmniej wiem na przyszlość "jak się to robi" :)

@Tokix

jakiej chcesz :P przelew, pocztą, czekiem, co ci przyjdzie do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za 2x post, już sprawa rozwiązana. Support zadziałał bardzo szybko, ba nawet dostałem zamiast 2 miechów, przedłużenie na 3, niestety jestem nierozsądnie uczciwym człowiekiem i już mam tylko 2 :) Musiałem im o tym napisać :P Ba, gorzej nie mam do 25.08 tylko do 20.08, co nie zmienia faktu, że i tak wtedy pewnie nad morzem będę :)

Szkoda trochę, ale wiedzcie na przyszłość, że uczciwość w życiu nie jest najbardziej pożądaną cechą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srry, że piszę to w tym temacie, ale nie zna ktoś sklepu internetowego, w którym można kupić oryginalny tom przygód Conana Barbarzyńcy autorstwa Roberta E. Howarda? Kiedyś w księgarni i w domu czytałem, a chciałbym jeszcze raz, ale w księgarni nie ma. :/
Muszę znów przeczytać tę książkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny, masz na myśli po angielsku?:)

Jak się zresztą zapewne orientujesz jest sporo książek Howarda o Conanie, mi w domu udalo się znaleźć, chyba ostatni z tomów - "Godzina Smoka". Książka świetnie napisana, wciąga jak diabeł i dodaje smaku samej grze :)


He, koniec końców dali mi do 24.08, więc no cóż, dostałem tyle ile zapłaciłem:)

"Hello,

We apologize for the mistake and thank you for your honesty. Your
subscription time should be correct now."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 00:21, Kalejdoskop86 napisał:

Srry, że piszę to w tym temacie, ale nie zna ktoś sklepu internetowego, w którym można
kupić oryginalny tom przygód Conana Barbarzyńcy autorstwa Roberta E. Howarda? Kiedyś
w księgarni i w domu czytałem, a chciałbym jeszcze raz, ale w księgarni nie ma. :/
Muszę znów przeczytać tę książkę... ;)


To ja mam pytanie do ciebie (bądź Zawcia :D) która książka o Conanie jest tą pierwszą, bo sam przez AoC się Conanem zainteresowałem i bym sobie poczytał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:18, PharauhnMizzrym napisał:

To ja mam pytanie do ciebie (bądź Zawcia :D) która książka o Conanie jest tą pierwszą,
bo sam przez AoC się Conanem zainteresowałem i bym sobie poczytał :D.

Hmm... nawet ciekawe pytanie, ale chodzi ci o powieść konkretną, czy te opowiadanie w Weird Tales? :P
Z tego co pamiętam to pierwszy tom miał nazwę Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:23, Kalejdoskop86 napisał:

Hmm... nawet ciekawe pytanie, ale chodzi ci o powieść konkretną, czy te opowiadanie w
Weird Tales? :P
Z tego co pamiętam to pierwszy tom miał nazwę Conan.


Nie wiem nawet czym jest zbiór (bo zgaduję, że to jakiś zbiór opowiadań) Weird Tales więc jak najbardziej chodzi mi o konkretną powieść. Dziękować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:27, PharauhnMizzrym napisał:

Nie wiem nawet czym jest zbiór (bo zgaduję, że to jakiś zbiór opowiadań) Weird Tales
więc jak najbardziej chodzi mi o konkretną powieść. Dziękować :).

Oczywiście są różne książki różnych autorów, ale polecam oryginał Roberta E. Howarda. On najlepiej to napisał, zresztą, on to wymyślił. :)
Poszukaj Conana w jego autorstwie albo ewentualnie czegoś z serii Conan (również spod jego autorstwa, niektóre powieści są dokończonymi przez innych autorów) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:50, lastvegas napisał:

Pisałem do Gram.pl w sprawie pre-paidów już drugi raz. Za pierwszym razem odpisali, że
na razie Funcom nie wyprodukował kart więc nie będą dostępne. Teraz może się to zmieni.
Czekam na odpowiedź.


A to bardzo ciekawe że nie wyprodukował, skoro na przykład w Hiszpanii prepaidy leżą na półkach w sklepie zaraz obok gry. I było tak od pierwszego dnia sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 17:35, Sedith napisał:

> Pisałem do Gram.pl w sprawie pre-paidów już drugi raz. Za pierwszym razem odpisali,
że
> na razie Funcom nie wyprodukował kart więc nie będą dostępne. Teraz może się to
zmieni.
> Czekam na odpowiedź.

A to bardzo ciekawe że nie wyprodukował, skoro na przykład w Hiszpanii prepaidy leżą
na półkach w sklepie zaraz obok gry. I było tak od pierwszego dnia sprzedaży...


Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:02, player000 napisał:

dlaczego kosmicznej?? w przeliczeniu jest to 100zł

źle to ująłem,cały czas chodzi mi po głowie info, że abonament miał być jak w WoWie, tutaj karty pre paid do WoWa kosztują 8 na miesiąc i 12.99 na dwa miesiące. Niestety nie widziałem miesięcznej do AoC ale jestem pewien, że ta 60 dniowa to promocyjna cena jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować