Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV z 17 milionami; Red Dead Redemption też popularne

20 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 16:18, cky666 napisał:

Czy nie jest to powód żeby wydać RD-R na PC ?? Kasa,Kasa,Kasa.!!!!


Chyba raczej torrent, torrent, torrent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 16:40, DoomnY napisał:

Dostępność w Polsce RDR to jakaś kpina. Miałem kupić za 179zł na premierę, ale Cenega
dała dupy.


Z tego co wiem to nie jest wina Cenegi i problemy z dostępnością są nie tylko u nas... Ja RDR kupiłem w Ultimie za 200zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 16:19, Konrad512 napisał:

> Czy nie jest to powód żeby wydać RD-R na PC ?? Kasa,Kasa,Kasa.!!!!

Chyba raczej torrent, torrent, torrent.


Tak, a na x''e wcale nie ma takiego przebiegu zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co nam RDR w Polsce?Nie ma nawet co marnować płytek,wystarczy że zawistni Polaczkowie sobie spiracą i już nie będą poszkodowani.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem na RDR na gram.pl w preorderze i dostałem dzień po premierze. :)

I to za 179zł :)

To, co się teraz dzieje (mam na myśli specjalne podnoszenie ceny z uwagi na to, że jest duży popyt, a towaru nie ma) nie jest do końca fair, ale czego się nie robi dla kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 17:06, SarenkaB napisał:

Po co nam RDR w Polsce?Nie ma nawet co marnować płytek,wystarczy że zawistni Polaczkowie
sobie spiracą i już nie będą poszkodowani.:)


Jest jeszcze wersja na ps3 której nie da się spiracić.

Swoją drogą nic dziwnego, że gra odnosi taki sukces, skoro jest naprawdę ale to naprawdę bardzo dobra, a multi został przemyślany pod wieloma względami przez co nie jest nudny i monotonny. Do tego to WIELKIE R nie ma się czemu dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 16:47, iRReniQs napisał:

Z tego co wiem to nie jest wina Cenegi i problemy z dostępnością są nie tylko u nas...
Ja RDR kupiłem w Ultimie za 200zł ;)


To nigdy nie jest wina Cenegi. Zawsze to wina *kogoś innego*, jakieś mitycznej siły, która powoduje, że Cenega ŻADNEJ popularnej gry konsolowej nie jest w stanie dostarczyć normalnie. I nie mówię tu tylko od RDR. To samo było z konsolowym Falloutem3, to samo z konsolowym Borderlands i konsolowym Just Cause II. Ale to wszystko oczywiście nie jest wina Cenegi. To w takim razie - kogo? Sierotki Marysi? Skrzatów leśnych? A może Rumcajsa? Obcy? Nic mi na myśl nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pecetowy F3 też nie jest winą Cenegi, tylko mistyczną siłą. Tak BTW: ciekaw jestem co zrobi cenega, kiedy F: NV wmaga Steama - jego też wytną, jak GfWL w trójce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 17:55, aope napisał:

To nigdy nie jest wina Cenegi. Zawsze to wina *kogoś innego*, jakieś mitycznej siły,
która powoduje, że Cenega ŻADNEJ popularnej gry konsolowej nie jest w stanie dostarczyć
normalnie. I nie mówię tu tylko od RDR. To samo było z konsolowym Falloutem3, to samo
z konsolowym Borderlands i konsolowym Just Cause II. Ale to wszystko oczywiście nie jest
wina Cenegi. To w takim razie - kogo? Sierotki Marysi? Skrzatów leśnych? A może Rumcajsa?
Obcy? Nic mi na myśl nie przychodzi.


Nie mówię że to nie jest wina Cenegi tylko "z tego co wiem". A wiem, że po przeczytaniu różnych informacji na ten temat, Polska to nie jedyny kraj, w którym brakuje RDRa.

Dla przykładu PPE.pl pisze:
"Jak się jednak okazuje, sytuacja nie dotyczy wyłącznie naszego krajowego rynku - nie zawinił więc lokalny wydawca, czyli Cenega. Problemy z dostępnością Red Dead Redemption dotyczą całej Europy, przede wszystkim właśnie sklepów prowadzących sprzedaż online. Nie jest to więc tylko drobna awaria, lecz istna katastrofa, przez którą zapewne polecą głowy - i to z wysokiego szczebla menedżerskiego."

Albo gamazilla.pl:
"Łatwo winić Cenegę, bo firma ma na koncie wiele wydawniczych wpadek, ale okazuje się, że nie tylko w Polsce długo wyczekiwana gra Rockstar jest towarem deficytowym. Jak podał That VideoGame Blog, również w Wielkiej Brytanii dystrybutorzy dostali ograniczoną liczbę kopii. Ograniczoną – czytaj: taką, która nie zaspokaja popytu. Tam jednak problem dotyczy wyłącznie wersji na PS3 (ponoć gorszej niż RDR na X360)."

Te i inne temu podobne informacje podano jak zaczęły się problemy z dostępnością. Możesz mi wierzyć albo i nie ale też nie przepadam za Cenegą. Mimo to informacje z wielu źródeł wskazują że ten problem nie dotyczy tylko naszego kraju... A co tam Cenega kombinuje z dostawami tego nikt nie wie... Cenega to jedno wielkie UFO więc wszystko jest możliwe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 16:50, Arkads napisał:

> > Czy nie jest to powód żeby wydać RD-R na PC ?? Kasa,Kasa,Kasa.!!!!
>
> Chyba raczej torrent, torrent, torrent.

Tak, a na x''e wcale nie ma takiego przebiegu zdarzeń.


Oczywiście, że jest, ale na konsoli liczysz się z konsekwencjami, zbanowanie z Xbox Live (wiem, że nie ma go w Polsce oficjalnie, ale nie oszukujmy się- da się to obejść i to dość prosto) to jednak bardzo duża strata, bo online stał się dla konsol bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro jest aż tak duży popyt na gry Rockstar Games, to teraz mają przekonanie że dobry gry robią, w takim razie mogli by zacząć już robić kolejną odsłonę GTA.;) Bo już naprawdę chciał bym pograć w nowe Gta, lub jak nie gta to mogą zrobić Red Dead Redemption na kompa, i będzie git.;) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje R*! :D
Jawnie "keep up the good work!" xD

A ci, co nie lubią sandboxów to trąbki! xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Allegro nówki za 230 zł chodzą, a pamiętam, że w okolicach premiery za 179 zł można było dostać. Ale Ci sprzedający robią ludzi w woła. ;) No nic z zakupem będzie trzeba chyba poczekać, aż do serii platinum wejdzie.

A tak w ogóle te 17 mln-ów dla GTAIV to sporo bo gra była taka sobie, ale marka robi swoje. Sam ją kupiłem za 5€ na steamie i muszę powiedzieć, że po przejściu stwierdzam, że było to na granicy opłacalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 09:50, karolekx23x napisał:

Wiec gdyby Gta IV była by po polsku , lub chociaż miała polskie napisy to sam bym kupił
a tak po angielsku to ja podziękuje.


Język polski w takiej grze całkowicie zepsułby jej klimat. I oby zawsze była tylko po anglicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować