Zaloguj się, aby obserwować  
Esqel

Gta:San Andreas - pomoc

33 postów w tym temacie

Ja w tą grę grałem naprawdę długo i została mi ostatnia misja czyli(nie pamiętam nazwy ) ta w której trzeba było posiadac ponad połowę terenu w Los Santosi coś tam zrobic. Poszukam tego save''a i jak znajdę to mam Ci wysłac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 11:18, Keymil napisał:

> Skąd można ściągnąć save''a przed misją Sant Mark''s Bistro, bo skopał mi się moj save
i nie
> mam tej misji dostępnej.
musiż od kogoś nagrać ten zapis


Zanim odowiesz na jakiegos posta, to zobacz kiedy on zostal napisany - w tym wypatku było to niemal 5 miesięcy temy, więc autor juz sobie poradził a nawet lepiej - pewnie już przestał grac w GTA: SA.

Norbert1367 > jeżeli jesteś jeszcze gdzieś na poczatku gry, to nie masz po co szukac szkoły lotniczej. Będzie misja głównego wątku polegająca na nauce latania, więc nie jest to zadanie poboczne i "samo cię znajdzie". Natomiast sama szkoła znajduje się niedaleko bazy wojskowej, na pustyni na zachód od Las Venturas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 11:22, Malevyn napisał:

Ja w tą grę grałem naprawdę długo i została mi ostatnia misja czyli(nie pamiętam nazwy
) ta w której trzeba było posiadac ponad połowę terenu w Los Santosi coś tam zrobic. Poszukam
tego save''a i jak znajdę to mam Ci wysłac tak?

a ja myślałem że ostatnia misja w GTA:san andreas to ta w której musisz złapać sweeta z tego wozu strażackiego
a póżniej rozwalić tego policjanta który jechał tym wozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 07:50, agent Smith napisał:

Skąd można ściągnąć save''a przed misją Sant Mark''s Bistro, bo skopał mi się moj save i nie
mam tej misji dostępnej.


Zobacz na www.dlh.net
Znalazłem tam save''y dające dostęp do wszystkich misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam prośbę, a raczej pytanie. Mam GTA:SA i dodatek do niego SA-MP. Załóżmy, że wbijam na jakiś serw... Pogram przez 5 minut, a potem mój komp łapie przydychę i trzeba go resnąć. Są może tylko 2 serwy na których gram bez problemu. Zna może ktoś rozwiązanie? Jakiś patch? Łatka do SA-MP? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:45, BzyQacz napisał:

Hej. Mam prośbę, a raczej pytanie. Mam GTA:SA i dodatek do niego SA-MP. Załóżmy, że wbijam
na jakiś serw... Pogram przez 5 minut, a potem mój komp łapie przydychę i trzeba go resnąć.
Są może tylko 2 serwy na których gram bez problemu. Zna może ktoś rozwiązanie? Jakiś patch?
Łatka do SA-MP? Proszę o pomoc.

Ja też mam taki problem.Nie wiem czemu się zawiesza że odrazu trzeba resnąć.Jak ktoś będzie wiedział co zrobić żeby tak nie było niech napisze.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:21, Silveren napisał:

Mam problem z misją w Los Santos , mam misję DJ i nie wiem jak ją się wykonuje. Proszę o pomoc

Aha. Fajnie. A może byś tak powiedział co to za misja? Tytuł jakiś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:21, Silveren napisał:

Mam problem z misją w Los Santos , mam misję DJ i nie wiem jak ją się wykonuje. Proszę o pomoc

Musisz się ogarnąć u fryzjera chyba, a potem jechać do OG Loca. Potem jedziesz po 18 chyba na plaże i tam stoi taka furgonetka i trwa disco:). Misja polega na wygraniu minigierki tanecznej i skradzeniu tejże furgonetki.
Możliwe, że coś pokręciłem, bo dawno w GTA nie grałem, ale mniej więcej o to chodzi , jak mniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować