Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

gram.pl

Zachęcamy do składania zamówień w ofercie pre-order na Arcania: Gothic 4 – najnowszą odsłonę jednej z najpopularniejszych serii gier cRPG. Gra trafi do sklepów jeszcze w tym roku na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w pełnej polskiej wersji językowej.

Przeczytaj cały tekst "Arcania: Gothic 4 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:04, Damianuss1 napisał:

Oj trzeba będzie trochę gotówki uzbierać ;). Ciekawy jestem jak sprawa z kolekcjonerką.
Będzie w ogóle taka?

Mamy nadzieję, że będzie EK na PC, CD Projekt zwykle robi EK dla erpegów, które wydaje.
Ale jeszcze trochę czasu zostało do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:23, akne napisał:

> Oj trzeba będzie trochę gotówki uzbierać ;). Ciekawy jestem jak sprawa z kolekcjonerką.

> Będzie w ogóle taka?
Mamy nadzieję, że będzie EK na PC, CD Projekt zwykle robi EK dla erpegów, które wydaje.
Ale jeszcze trochę czasu zostało do premiery.


A dokładniej to ile do premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Project to jest firma !
Na xboxa 360 pełna polonizacja , gdyby to wydawała Cenega to dupa blada ... tak jak z Mafią 2.
Jednym się opłaca , chcą i mogą a drudzy to pierniczą.
Gdyby nie to że nie chcę przerabiać konsoli to każda gra która by mnie zainteresowałą : bez polonizacji , leciała by z torrentów. Jak mnie wydawca traktuje , tak ja jego.
Celowo porównałem Gothica i Mafie ... bo obie gry sprzedadzą się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, super niedługo będzie trzeba skorzystać z tej przydatnej opcji :) , myślę, że Edycje Kolekcjonerskie będą w swoim czasie. Na podobnym wyborze co Gothic 3 , jeśli teraz zamówimy pre-order .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na komentarz użytkownika który zawsze pisze negatywnie o Risenie w tematach o Gothicu 4 xD

Co do tematu no to oby nie skopali sprawy z tym Gothiciem, bo na filmikach wygląda nawet ok, no parę rzeczy mnie wkurza no ale miejmy nadzieje ze to poprawia ;) Ja pewnie go kupie jak stanieje ostro co trochę potrwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK? Kurczę, dobrze że o tym powiedzieliście, nie zastanawiałem się nad tym. Jak będą takie bajery jak ten medalion Beliara (Na którego był przecie konkurs zresztą) i figurka Beziego ( A może i mapa:P) to biorę. W końcu już i tak Arcanię w ciemno biorę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:25, matis9988 napisał:

> > Oj trzeba będzie trochę gotówki uzbierać ;). Ciekawy jestem jak sprawa z kolekcjonerką.

>
> > Będzie w ogóle taka?
> Mamy nadzieję, że będzie EK na PC, CD Projekt zwykle robi EK dla erpegów, które
wydaje.
> Ale jeszcze trochę czasu zostało do premiery.

A dokładniej to ile do premiery?


Podobno wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:39, fenix00 napisał:

CD Project to jest firma !
Na xboxa 360 pełna polonizacja , gdyby to wydawała Cenega to dupa blada ... tak jak z
Mafią 2.
Jednym się opłaca , chcą i mogą a drudzy to pierniczą.
Gdyby nie to że nie chcę przerabiać konsoli to każda gra która by mnie zainteresowałą
: bez polonizacji , leciała by z torrentów. Jak mnie wydawca traktuje , tak ja jego.
Celowo porównałem Gothica i Mafie ... bo obie gry sprzedadzą się znakomicie.


Jezu! Jesteś fanem PEŁNEJ polonizacji, z dubbingiem i wszystkim? Nie grałeś w Mass Effecta 2. Polonizacja kinowa to wg. mnie jedyna poprawna forma tłumaczenia (może ewentualnie angielski).
Chociaż polonizację gothiców lubię. Ale to jedyna gra która powinna być wg. mnie w pełni spolonizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować