Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dyrektor kreatywny Assassin`s Creed odszedł z Ubisoftu

25 postów w tym temacie

Jeżeli dokończą historię Desmonda, a następnie będą dawać tylko historię w przeszłości to proszę bardzo. Bo jak nie no to akcja AC w teraźniejszości będzie dla nas akcją w przeszłości (no bo w "świecie rzeczywistym" to jest koniec 2012 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Raymond odeszła? Nawet nie zdążyłem tego zarejestrować. To kto teraz obejmie dowództwo nad nowym Splinter Cellem?

Może będzie nowe Respawn Entertainment?

EDIT: A ta częstotliwość Assassin's Creedów to jakiś żart. Wobec tego w roku 2015 będzie AC7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Wielka szkoda. Aż przykro patrzeć gdy odzhcodzi ktoś kto zrobił dla swojej firmy tyle dobrej pracy i zarobił dla niej dużo pieniędzy. No nic. Mam tylko nadzieję, że ta wiadomość o częstotliwości wydawania nowych części Assassin'' creed okazę się fake''em. Gdyby jednak to była prawda ta marka stawałaby się coraz gorsza co spotkało już przecież wiele bardzo dobrych gier. A to wszystko przez twórców dla których liczy się tylko kasa. Jak już powiedziałem- szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który to już z kolei strzał Ubisoftu we własny łeb? Ech... Nie dość, że mają durnowaty DRM, to jeszcze idą na masówkę. Dobrze, że Ubi już podziękowałem. Szkoda, bo Assassin''s Creed był bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On chyba był w większości Dev Diary także miał ogromny wpływ na grę, jak dla mnie to Ubi łakomi się na kasę taką jaką zgarnia Acti za CoDy. Tylko jest jeden problem, CoD to 90% multi, AC jest singlowy, jasne wprowadzają multiplayer, ale jak dla mnie jest trochę sztuczny, może po premierze zmienię zdanie, ale granie w AC VIII, który będzie kolejnym skokiem na kasę... nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Brotherhood i pełnoprawna "trójka" utrzymały poziom dwóki, bo chcę poznać zakończenie historii. Potem niech sobie robią Call of Assassin''s ;P

@up: Jade zmianiła tylko oddział, teraz pracuje w Ubi Toronto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 17:19, Zdenio napisał:

Oby Brotherhood i pełnoprawna "trójka" utrzymały poziom dwóki, bo chcę poznać zakończenie
historii. Potem niech sobie robią Call of Assassin''s ;P

@up: Jade zmianiła tylko oddział, teraz pracuje w Ubi Toronto.


Czyli rozumiem że nadal pracuje nad nowym SC?

No i nie piszcie złych słów o Ubi, bo wiemy, nie lubimy ich ale nie sądzę żeby go wywalono. Myślę, że sam odszedł (choć Ubi na pewno miało w tym spory udział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd informacja, że Jade Raymond odeszła z Ubisoftu? Przecież, z tego co wiem to ona kieruje studiem w Montrealu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 19:04, Vernio napisał:

Skąd informacja, że Jade Raymond odeszła z Ubisoftu? Przecież, z tego co wiem to ona
kieruje studiem w Montrealu.

Widzocznie kierowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie znamy powodów jego odejścia. Facet wykonał kawał dobrej roboty i miał znaczny wpływ na wygląd AC. Źle się dzieje.
A o odejściu Jade Raymond też dopiero teraz się dowiaduje. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 19:23, Kretoszczur napisał:

> Skąd informacja, że Jade Raymond odeszła z Ubisoftu? Przecież, z tego co wiem to
ona
> kieruje studiem w Montrealu.
Widzocznie kierowała.



Chodziło mi o Toronto, a nie o Montreal.
Nigdzie oprócz tego newsa na Gramie, nie widziałem informacji, że Jade Raymond opuściła Ubisoft.
Na angielskiej Wikipedi, jest, że nadal pracuję w Toronto.
Jak dla mnie info z newsa nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:46, Vernio napisał:

Chodziło mi o Toronto, a nie o Montreal.
Nigdzie oprócz tego newsa na Gramie, nie widziałem informacji, że Jade Raymond opuściła
Ubisoft.
Na angielskiej Wikipedi, jest, że nadal pracuję w Toronto.
Jak dla mnie info z newsa nieprawdziwe.


Na polskiej też, bo ona nie odeszłą z Ubisoftu jako takiego, a z Ubisoftu Montreal - chodzi o to konkretne studio (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szkoda, koleś był dość charakterystyczny i widać było, ze kocha to co robi. Kto teraz będzie tak ciekawie opowiadał o nowych częściach AC? Huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować