Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live PL - data premiery i informacja nt. migracji kont

24 postów w tym temacie

"którzy mają swoje konsole Xbox 360 zarejestrowane np. na Wielką Brytanię, będą mogli przenieść konto do polskiej wersji tej usługi wraz ze"

A jak z osoba, co korzystają z kont, tylko na PC''tach? Tez będą mogli przerejestrować, czy to tylko dotyczy XBoxów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha no i się doczekaliśmy! tylko dlaczego aż 5! lat przyszło nam na to czekać? ale już szkoda marudzić :D mam nadzieje że konta utworzone na X360 będą działać na kolejnej generacji konsol tak samo jak usługa Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufffff :) ciężko pracowałem na moje 12k punktów :D jeszcze jak by M$ wprowadził jakiś system wymiany xboxów :D Chętnie bym wymienił mojego x Elite na nowego xboxa.... nawet za drobną opłatą. Ale nowego nie kupie bo aktualnego kupiłem raptem rok temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej później niż w cale. Przynajmniej publicznie zauważyli jak potrzebna jest im ekspansja. Wszak będzie im potrzebna większa ilość użytkowników do Kinect.

Zastanawiam się jednak jak się to przyjmie w Polsce, bo o ile się nie mylę Live Vision nie cieszy się dużą popularnością z przyczyn cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczerze zainteresowany Natalem (będę go tak nazywać i się nie czepiać, nie podoba mi się nowa nazwa poza tym w mojej pracy mgr miałem cały rozdział zatytułowany Natal więc... :) ). Osobiście widzę OGROMNY potencjał w tym kontrolerze ruchu.... gdyby tylko pozbyć się lagów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna wiadomość. Dobrze też, że będzie migracja, bo już myślałem, że będę czekać do jesieni ;s Teraz jeszcze 16 lipca i jedziemy =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie, mnie bardzo ciekawi czy Windows Games Live też to obowiązuje. Chętnie swoje konto przeniosę. Poza tym wreszcie skończy się perfidny zwyczaj wyciągania z gier rzeczy, które tam powinny być (kodów do DLC np.) stosowany przez naszych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość - banan na twarzy :) O ile obstawiałem że live wprowadzą oficjalnie prędzej czy później, to rownie pewien byłem że migracja na 100% nie będzie możliwa (wowczas pozostałbym na starym koncie, bo szkoda sejwow, DLC i gamerscora). A tu prosze - miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wyobrażam sobie co to by się działo jakby migracja kont nie była możliwa. Niezadowolenie Polskich (i nie tylko Polskich) graczy było by raczej spore. Na szczęście wszyscy posiadacze X360 mogą odetchnąć z ulgą.
Inna sprawa, że wprowadzenie w Polsce Xbox Live w tym samym czasie co kontrolera Kinect na świecie, może oznaczać, że na oficjalną premierę tego kontrolera w Polsce trochę sobie poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>GfWL też pewnie przenosiny będą obowiązywać, w końcu konto tak czy siak jest na Xbox.com. :P

pewnie tak, i super już nie mogę się doczekać. Dobrze że będzie możliwa ta "emogracja" kont.;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh yeah, jesteśmy na równi z Afryką ;P. A poważnie to jak wszystkich cieszy mnie pozytywne przychylenie się MS-a na sprawę migracji kont, rok musiałem w USA mieszkać, na reszcie mogę wrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować