Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2009 o 21:09, Magwisienka napisał:

A Ty się tu nie wywyższaj /.../


Przecież dalej jest wywyższony - jest na samej górze listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 21:12, rob006 napisał:

Przecież dalej jest wywyższony - jest na samej górze listy :D

No cóż, to już musimy przeboleć, ostatecznie jest MyGy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 21:29, Blackbird napisał:

Magi, ale spamerkę uprawiasz ;P Prawie jak Kuk kiedyś ;)

No cóż, za takie porównanie mogę chyba tylko podziękować ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 21:30, Magwisienka napisał:

> Magi, ale spamerkę uprawiasz ;P Prawie jak Kuk kiedyś ;)
No cóż, za takie porównanie mogę chyba tylko podziękować ;>



Bylebyś w FM grała inaczej niż Kuk ;]

Yarr (mogę się tak czasem zwracać? Nie umiem się przestawić ;/) -> w Twoim przypadku chyba od razu możesz potwierdzić, jakoś wątpię, byś miał paść w drodze eliminacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 23:50, Zurris napisał:

nie kojarzą mnie? buuuuu idę się pociąć :P a co do tego kim jestem to patrz podpis :D


Nie czytasz postów. Bad.
W zbliżającej edycji kropnę Cię pierwszego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 22:12, Obrazoburca-_-Skyler napisał:

Jak to leciało? Yarrsung==>Yarr==>BB? ;>


Wiesz, byłby został Yarrsung, ale nawet Furrbacca zauważył, że dwu- i więcej sylabowe nicki nie są najlepszym pomysłem, bo ludzie i tak robią z nich w końcu jednosylabowe.
Jako Yarr z kolei dostałem bana w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach (moderatorzy oczywiście nie mają sobie absolutnie nic do zarzucenia, co potwierdza tezę, że skończyła się era dobrych modów na gram... i to już jakiś czas temu). Ban był krótki, ale zostałem podwójnie ukarany, a w dodatku sam musiałem się domagać wyjaśnienia jaki w ogóle dostałem wymiar kary (odpowiedź przyszła ponad tydzień po pytaniach...). Po tym na forum przestałem prawie zaglądać. Wcześniej dużo angażowałem się w nawracanie ludzi na wolny rynek, zwalczałem propagandę, toczyłem polityczne debaty, broniłem mocno Kościoła przed wojującymi ateistami i i innymi homo... Aż przyszedł dzień, że zrozumiałem, że robię to tylko dla siebie, a nawet nie mam z tego żadnej radochy czy satysfakcji. W dodatku psuję sobie nastrój i zdrowie czytając posty rozmaitych prowokatorów i idiotów. Dlatego, kiedy okazało się, że mogę zmienić nicka, to to uczyniłem bez żalu. A że akurat zbiegło się to z wydaniem Empire Total Bug, które doprowadziło mnie przy próbie instalacji do szewskiej pasji, to i na forum wróciłem wylewając żółć na SEGĘ i CA. A potem zacząłem zaglądać do innych wątków starannie jednak omijając tematykę polityczną, religijną i społeczną.
Taka to historia nicków.
Mam tylko nadzieję, że Blackbird będzie wiedział jak grać w FM ;P To w końcu jego debiut xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 23:50, Zurris napisał:

nie kojarzą mnie? buuuuu idę się pociąć :P a co do tego kim jestem to patrz podpis :D


Właśnie, nie czytasz postów. Wiem już żes Kalkulator jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 00:03, Blackbird napisał:

/.../


Bo polityka i religia to coś, o czym niewielu umie tak naprawę rozmawiać. Ciekawi mnie tylko, za co dostałeś bana. Mam nadzieję, że przy okazji wyjaśnisz mi to na GG :)

Będę trzymał kciuki za debiut :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miłość bogów, nie wiem, jak sama rozgrywka się zmieniła odkąd grałem, ale widzę, że poziom spameriady pomiędzy edycjami został ekstremalnie zwielokrotniony.

...

+1 ;)

PS Liq, ale zaczynajmy dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...
Od sporej liczby graczy wciąż nie dostałem potwierdzeń, zaś właściciela gg z końcówką "222" proszę o napisanie, kto zaś, bo się przedstawić nie raczył. Sprężać się z tymi potwierdzeniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 10:24, Liqid napisał:

Ekhm...
Od sporej liczby graczy wciąż nie dostałem potwierdzeń, zaś właściciela gg z końcówką
"222" proszę o napisanie, kto zaś, bo się przedstawić nie raczył. Sprężać się z tymi
potwierdzeniami :P


a mógłbyś podać swoje gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liq, nie mam gg w pracy, a nie chcę wstrzymywać. Mogę potwierdzić tutaj? Jeśli tak to potwierdzam. Jeśli nie mogę to w domu będę dopiero po 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 10:33, Zurris napisał:

a mógłbyś podać swoje gg???

Skoro takie to niełatwe, znaleźć na odpowiednim stroblonie, proszę bardzo - wrzucam w podpis.

Yarr- twój post uznaję w takim razie za potwierdzenie. ;) Jeśli jeszcze ktoś nie może przez gg - niech napisze tu, nic się nie stanie.
Nie wymieniając z nazwiska - nie otrzymałem jeszcze wiadomości od 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> Latwiej byloby zgadnac o kim mowa, gdybys odpowiadal na potwierdzenia, a tak nie wiem, czy doszlo, czy nie doszlo... ;P
Jakby co, to potwierdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siebie już potwierdziłem, teraz czekam na potwierdzenie od MG, czy moje potwierdzenie doszło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się