Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 22:42, kindziukxxx napisał:

ja powiem tak:
wiemy na pewno że katani żyje, czy jest nim Magi 100% pewności mieć nie możemy, dlatego
przy założeniu że z Robem wyprowadzają nas możemy wszystko przegrać,

aaaaaaaaahahahaha :D

Katani, zgłoś się kurde bo Was wszystkich w pole wyprowadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:39, Magwisienka napisał:

Jakbym sprowadziła Ciebie, to byś mnie zabił, cfaniaku ;]

Czemu miałbym Cię zabić, dzięki Tobie by wiadomo było, że jestem niewinny i byśmy wygrali, a teraz to wygrana jest bardziej po stronie mafii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:42, kindziukxxx napisał:

ja powiem tak:
wiemy na pewno że katani żyje, czy jest nim Magi 100% pewności mieć nie możemy, dlatego
przy założeniu że z Robem wyprowadzają nas możemy wszystko przegrać, dlatego chciałbym
aby każdy dokładnie się zastanowił


Nie kumam, możesz mi to trochę rozjaśnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale nasza sytuacja nadal nie jest zbyt różowa. rob i ja jesteśmy niewinni, ale ja jutro padam, rob w następnej kolejności, mafii nie mamy ubitej ani jednej, a kandydatów pozostało kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:42, kindziukxxx napisał:

ja powiem tak:
wiemy na pewno że katani żyje, czy jest nim Magi 100% pewności mieć nie możemy, dlatego
przy założeniu że z Robem wyprowadzają nas możemy wszystko przegrać, dlatego chciałbym
aby każdy dokładnie się zastanowił, nad wszystkim, jednak Kalenos jest numerem 1, fakt
ratował tyłek, ale nie gra się w sposób.


Prześpij się lepiej porządnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:46, ka_le napisał:

Nie kumam, możesz mi to trochę rozjaśnić???

Prosta sprawa - kindziuk miesza :) Katani żyje na 100%. Gdybym ja była fałszywym katanim, to czy ten prawdziwy już dawno by się nie ujawnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:39, rob006 napisał:

> > No dobra, skoro Was tylu jest za to niech będzie ;P Szkoda, że sam zainteresowany

> się
> > nie wypowie ;> Tadam! roba niewinnym ogłaszam!
> To mi padłą koncepcja, bo chciałem go jutro zlinczować O.o

Mnie? Ale co ja ci zrobiłem? :(


Hmmm... co Ty mi zrobiłeś, co Ty mi zrobiłeś... A wiem, zaśmierdziałeś mi szalonym mordercą, ale jesteś nieszkodliwym szaleńcem - subtelna różnica, każdy mógł się pomylić ^^.
To ja teraz w każdej konfiguracji widzę Avalona, prawdopodobnie z Kalenosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 22:43, Magwisienka napisał:

Katani, zgłoś się kurde bo Was wszystkich w pole wyprowadzam!

wiesz, trzeba brać taką ewentualność, zwłaszcza że zostało teoretycznie 6 podejrzanych dla miasta, siebie wliczam, ale, graczy mamy 8 , niewątpliwie na pewno będzie padało po 2 więc, 8-6-4, czyli mamy 2 dni na trafienie co najmniej jednego mafiozy inaczej przy stanie 2-2 gra się kończy. nie ma miejsca na pomyłkę.
w pierwszej kolejności rzucają się Kalenos i Ka-le i Avalon, tylko którzy z nich najbardziej pasują do mafii?, bo jednak większe prawdopodobieństwo jest że jesteś katanim, bo do tej pory zgłosiłby się już ktoś inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:48, Magwisienka napisał:

> Nie kumam, możesz mi to trochę rozjaśnić???
Prosta sprawa - kindziuk miesza :) Katani żyje na 100%. Gdybym ja była fałszywym katanim,
to czy ten prawdziwy już dawno by się nie ujawnił?


Mniemam, że tak:) Dlatego nie bardzo zrozumiałam sens jego wypowiedzi:) Ani od prawej, ani od lewej nijak sensu nie ma, ale mogę to zwalić na zbyt późną porę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:49, Zendemion napisał:

To ja teraz w każdej konfiguracji widzę Avalona, prawdopodobnie z Kalenosem.


Ja jestem za Kalenosem - zbyt kurczowo trzyma się życia, jako mieszkaniec mógłby na dobrą sprawę lachę położyć, są przecież inni. W przypadku mafii nie ma takiego komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:51, kindziukxxx napisał:

wiesz, trzeba brać taką ewentualność, zwłaszcza że zostało teoretycznie 6 podejrzanych
dla miasta, siebie wliczam, ale, graczy mamy 8 , niewątpliwie na pewno będzie padało
po 2 więc, 8-6-4, czyli mamy 2 dni na trafienie co najmniej jednego mafiozy inaczej przy
stanie 2-2 gra się kończy. nie ma miejsca na pomyłkę.


A może by tak jutro remisik? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz brałem bardziej na logike, że mniej mieszkańców to mniejsza szansa. Chociaż nawet pomimo tego chciałem się położyć (pacz autolincz), ale Avalon mnie przekonał do duetu Ty i Wayzin. Ale teraz wiem, że nie może to być, bo ty jesteś niewinny, a Wayzin nie żyje. Głupi Avalon, czemu ja mu zaufałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 22:53, rob006 napisał:

A może by tak jutro remisik? :>

nie :), remis w żadnym wypadku nie jest rozwiązaniem, zwłaszcza że jest 2 mafiozów przez co mają 2/8 głosów, wątpię by powstrzymali się od mieszania. również przychylałbym się do kalenosa. moge nawet teraz oddać 2 głosy ze zmianą na kalenosa, abyście mieli pewność że nic nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:58, kindziukxxx napisał:

> ja jestem za uwaleniem kindziuka, miesza jak nie wiem :P
czyli norma zachowana :)

Tru, ale zdaje się, że jak ostatnio tak grałeś, to byłeś ze mną w mafii ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:51, kindziukxxx napisał:

w pierwszej kolejności rzucają się Kalenos i Ka-le i Avalon, tylko którzy z nich najbardziej
pasują do mafii?, bo jednak większe prawdopodobieństwo jest że jesteś katanim, bo do
tej pory zgłosiłby się już ktoś inny :)


Nie bardzo rozumiem to krętactwo...

Jeśli chodzi o podejrzanych, to w pierwszej kolejności też stawiam na Kalenosa. Oddał dziś głos na Wayzina, żeby ratować swoją skórę. Poza tym Kalenos obawiał się, że Magi może go dziś sprawdzić, stąd próba mordu kataniego. Pytanie o to kto jest jego partnerem? Może to Ty Kindziuk?? A może i Avalon, tak jak wskazywał Wayzin? Pozwólcie, że ja się jutro nad tym zastanowię. Trzeba się w końcu kiedyś wyspać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:59, Magwisienka napisał:

> > ja jestem za uwaleniem kindziuka, miesza jak nie wiem :P
> czyli norma zachowana :)
Tru, ale zdaje się, że jak ostatnio tak grałeś, to byłeś ze mną w mafii ;>

ostatnio to Avalon był z Fariotem, a mnie poświęcaliśmy, przez co wyrobiłaś sobie immunitet. :)
ale fakt nie ma innego kataniego więc Ty jesteś i już raczej nie ma co się sprzeczać, ale jestem ciekaw co Avalon napisze po powrocie z piłki, bo pozostaje ka_le - Avalon jako osoba niepewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się