Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 22:39, Budo napisał:

Ale zanim coś złego sie wydarzy- w obecnym świetle najgorzej prezentuje się para Lampek/glizda, chociaż do spidera ciągle mam ostre zastrzeżenia.


Szybko zmieniasz zdanie. Chorągiewka? ;]
Poza tym, czyżbyś zakładał już niewinność Yarra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:40, glizda101 napisał:

Szybko zmieniasz zdanie. Chorągiewka? ;]


Jeśli ruszysz zad szybko znajdziesz że od jakiegoś czasu Cię podejrzewam.

Dnia 02.09.2007 o 22:40, glizda101 napisał:

Poza tym, czyżbyś zakładał już niewinność Yarra?


Tak sądzę- jakoś ciągle nie wierzę w jego winę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:42, Budo napisał:

Tak sądzę- jakoś ciągle nie wierzę w jego winę.


Też się tego obawiam. Ale jak pisałem: musiałem się opowiedzieć po jednej ze stron tego konfliktu Yarr/Lampek. Obstałem za Lampkiem. Czuję, że szykuje nam się niezły burdel... większy od tego który już jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Większego nie będzie, bo zginą dziś dwie osoby= przejaśnienie na scenie. Luźniej się zrobi i będzie można mysli zebrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:42, Budo napisał:

Jeśli ruszysz zad szybko znajdziesz że od jakiegoś czasu Cię podejrzewam.


Bardziej chodzi mi o nagły wskok Lampka do Twoich podejrzeń i odpuszczenie Spidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:20, Lampek napisał:

DEV zapomniał? A ja się stresuję :P


Chyba każdy. Widać po zielonych lampkach (ale nie używam tego, jako argumentu! ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem... Toż to obelga dla mnie... Sekundy! Sekundy! Dzisiaj, niestety, bez posta fabularnego.

Mafia zabija Budo

Głosy:

1. Lampek -> Yarr
2. Kukowsky -> Lampek
3.
4. Spider88 -> Budo
5. S4jm0n -> Yarr
6.
7.
8.
9.
10. Budo -> Spider88
11.
12. Glizda -> Yarr
13.
14. Yarr -> Lampek

3 głosy
Yarr

2 głosy
Lampek

1 głos
Spider88 & Budo

Ginie Yarr & Budo - czysty jak setka. Niewinni ;]

Aktualna lista

1. Lampek
2. Kukowsky
3.
4. Spider88
5. S4jm0n
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12. Glizda
13.
14.

Jutro, bardzo proszę głosy na GG ;) Jeśli nie stanowi to problemu, również byłoby miło, gdybyście ujawnili swoje głosy, aby reszta graczy znała je.
Pozdrawiam i przepraszam za spóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck.
Rurwa.
A naprawdę byłem przekonany o winie Yarra...
Najgorsze jest to, że najprawdopodobniej już udupiliśmy, bo wszyscy (zresztą zgodnie z jego własnym życzeniem) rzucą się na Lampka, który jest IMHO niewinny... Eeech.
Jeśli chcecie wiedzieć, co myślę, to w mafii jak dla mnie są Kuk i Spider.
Idę spać.
Fuck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co , a mi się rzygać chce ;/

Mordujecie Yarra a później od godz. 22:39 i posta Budo wszyscy jak jeden mąż piszą żw jednak Yarr jest pewnie niewinny . To jak to jest ?? Nie słuchaliście , krzyczeliście wyśmiewaliście mnie, Yarra i Kuka .Tylko pytanie , co dalej ??

Ostatni dzwonek ,może jutro załatwimy to bez kłótni .Na spokojnie ,trzeba opanować ten pożar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Okej...okej... myśleć racjonalnie. - powtarzał sobie Gast, bawiąc się glockiem nerwowo. Gdy spostrzegł się, że zaczyna bawić się spustem i cynglem - odłożył broń i zaczął na przemian krzyżować palce i je prostować.

Dobra. Mamy tutaj sytuację dość...ciężką. Zginął Yarr, o którego winie byłem pewien na 100%. Nie będę już się usprawiedliwiał. Dzisiejszego dnia, do spółki z nim, przegraliśmy szansę na wyrównanie spraw z mordercami.

Mamy teraz dwa obozy. Obóz pierwszy, który mnie poparł dzisiaj i wydaje się mnie podejrzewać niewiele, czyli Glizda i Sajmon. Oraz obóz drugi, w którym uświadczymy Kukowsky''ego i Spidera.

Teoretycznie, powinienem wybierać wśród nich. Ale tylko teoretycznie.


Zawiodły argumenty, zostają przeczucia.
Dzisiejszej nocy sądziłem, że mordercy ukatrupią Sajmona. Z ocalałej piątki jest osobą podejrzewaną najmniej, wśród wszystkich. Stanowiłby więc - tak myślę - największe zagrożenie dla mordercy, gdyby doszło do finały trzech na jednego. Czemu więc nie zginął Sajmon, tylko Budo? Budo, który był podejrzany zarówno dla mnie, jak i Yarr''a? Dla Kukowskyego? Ja sam gotów byłbym zastanawiać się nad Budem dzisiejszego dnia (znów, moje przekonanie o 100% winie Yarr''a), więc tego zupełnie nie rozumiem.

Sajmon przez dzisiejszy dzień był moim sprzymierzeńcem, a w ostatnich chwilach wydawał się tylko trochę mniej pewny winy Yarr''a, niż ja. I cholera, w kontekście dzisiejszych wyników, ta cicha współpraca z Sajmonem wydaje mi się podejrzana. Szczególnie, że nie szedł za mną ślepo i w ciemno, podejrzewał mnie w pewnym stopniu.

I z ostatniej chwili:
Sajmon zmieniłeś zupełnie zdanie, co do mnie?;> Najpierw mówiłeś, że niekoniecznie mam przerąbane... teraz już stawiasz mnie w kolejce podejrzeń, razem z Glizdą. Więc, jak to jest? Nagle nabrałeś pewności na mnie...hmm...powiedziałbym, że to zdrada, lecz nikt żadnych sojuszy nie zawierał.

A więc Ciebie wybieram z obozu popierającego mnie. Drugim jest pewnie ktoś z dwójki Kukowsky/Spider. Zostaje Glizda, pomyślę również nad nim. Na teraz: Sajmon.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * *
lincz-> Lampek
* * *

Chciałem tak już wczoraj, jednak nie wyszło. Może to zbyt oczywiste, jednak ja nie widzę innego sensownego wyjścia... Najwyżej przegramy, trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co takie poranne głosowanie spowoduje . Jednak trzeba być konsekwentnym .Wczoraj się wahałem dziś już nie .To nasza ostatnia szansa aby mieć jeszcze jakieś marzenia .

*************************
Lincz ------> Lampek
*************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej więc, skoro już kończymy całą zabawę - dobrze. - rzekł Gast, po czym wskazał na Sajmona.

===---===---===
Lincz -> Sajmon.
Przeczucia. Najpierw iluzja zdystansowanej współpracy, poparcie mej osoby, teraz już pewność, że ja jestem "ten zły". A przecież już wczoraj było wiadomo, że może zaistnieć taka sytuacja. Powoli zaczynam rozumieć, szkoda, że tak późno.

Współpraca z Sajmonem? Spider. Dzisiaj zobaczymy, jak to wygląda. Dwa przeciwne osoby, mówienie cały czas o ostatnich szansach i dramatyzowanie. Idealne działanie manipulacyjne. Szkoda, że tak wyszło.

===---===---===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:42, Lampek napisał:

Współpraca z Sajmonem? Spider. Dzisiaj zobaczymy, jak to wygląda. Dwa przeciwne osoby, mówienie
cały czas o ostatnich szansach i dramatyzowanie. Idealne działanie manipulacyjne.


Ja widzę że do Ciebie to dalej nie dochodzi . Drwisz o ostatnich szansach a mi się wydaje że tak po prostu jest .Czyżbym się mylił ?? Jeśli dziś nie padnie gliniarz to koniec .Kolejnej szansy nie będzie .

Co do manipulacji , skomentuję to tak . I kto to mówi ;/
Manipulowałeś od początku , należy Ci oddać że robiłeś to skutecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek - nie odwracaj kota ogonem. Jeszcze wczoraj byłeś niemal pewien, że jestem poza Twoimi podejrzeniami.Teraz wymyślasz kolejną teorię na mój temat.
I wybacz - ale ta pewność, że to Ty jesteś ten zły nie wzięła się znikąd. Tą pewność ma też Kuk, Spider. Wiedziałeś, jakie będą konsekwencje Twojej wczorajszej postawy i linczu. I to jest właśnie najgorsze - wiedziałeś, że zginie nie winny. Wiedziałeś, że zginiesz dzisiaj Ty (no chyba, że liczyłeś że jakoś jeszcze Ci się uda wywinąć). I jeśli to wszystko wiedziałeś, tzn. że wciąż może być nam ciężko wykryć Twojego kompana.

***********************
Lincz -------> Lampek
***********************

Jeśli mafia wygra - to tylko dzięki Tobie i Yarrowi. A właściwie Wasz spór i 100% podejrzenia. Wczoraj była Twoja szansa - zginął Yarr. Niesłusznie. Szkoda. Dzisiaj szansa Yarra. Był co do Ciebie pewien. Sprawdzimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jako że mafia dzisiaj potrzebuje jedynie jednego mieszkańca do linczu, to jeśli Ty Lampek nie jesteś w mafii jakimś cudem, to zapewne są to Kuk i Spider. Ale na to będzie już i tak za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się