Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Po raz kolejny zgadzam sie Lampkiem.
W dodatku Yarr nagle bardzo dziwne zmienia zdanie, co jeszcze bardziej mnie do niego przekonuje.
Co prawda bardziej od niego podejrzewam Kuka, ale jestem w tym osamotniony, więc nic nie zdziałam.
Dlatego:

***
lincz ==> Yarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... A pomyśleć, że naprawdę liczyłem na to, że dzisiaj uda mi się doprowadzić do linczu na Lampku. Swojego głosu zmieniać nie będę, bo nie po to przerzuciłem się z Budo na Lampka po to by teraz znowu wracać do linczowania Budo. Przyznam też szczerzę, że nie podoba mi się głos Yarra. Na tej samej zasadzie co wczorajsza propozycja Lampka, czyli chodzi tu o odpuszczenie dwóm głównym stronom konfliktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:59, glizda101 napisał:

lincz ==> Yarr

Kurcze ja chyba jakimś prorokiem jestem, bo mimo tego, że od rana podejrzewałeś mnie to jakoś dziwnie pewny byłem, że oddasz głos na Yarra. :D Fajna zagrywka, bo jak dzisiaj już z Lampkiem zlinczujecie Yarra to jutro bez większych problemów będziesz mógł powrócić do zlinczowania mnie. Jeśli faktycznie w mafii jesteś Ty z Lampkiem to okażę się, że niezły ze mnie jasnowidz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:54, Lampek napisał:

Nie, nie zgadzam się. Yarr może wydać swojego współpracownika na śmierć teraz, by jutro dość
spokojnie zlinczować mnie, a w finale powalczyć o zwycięstwo. A jeśli Budo jest niewinny, to
jutro ginę ja w linczu Waszym, i end of story.


Chcesz w tej chwili powiedzieć że obstawiasz parę Yarr - Budo ?

Dnia 02.09.2007 o 20:54, Lampek napisał:

Pomyślcie nad tym. Zabijmy Yarr''a. Tak - apeluję. Zabijmy Yarra. Tak - nakłaniam. I biorę
na siebie odpowiedzialność.


Tylko co będzie jeśli znów się pomylisz ?

Dnia 02.09.2007 o 20:54, Lampek napisał:

I trzeba pomyśleć, czy Yarr wydał "swojego", czy może wpływa na nas, byśmy przybliżyli jego
tryumf, a jutro będzie rywalizował ze mną... a w tej rywalizacji, będzie mieć większe szanse.
Wracam do czytania postów.


Znów wracasz do wczorajszego , pode mnie szykują dół .

Jestem tak zmieszany że już zgłupiałem .

Budo
spider88---> tia, było coś o chorągiewkach, jesteś ładnym przykładem.

Z tym się zgodzić nie powinienem .Od rana pisałem Budo - Lampek . Ale kłaniam głowę że jestem dziś cholernie zmieszany .A głównym tego powodem jest Lampek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:04, Kukowsky napisał:

Kurcze ja chyba jakimś prorokiem jestem, bo mimo tego, że od rana podejrzewałeś mnie to jakoś dziwnie pewny byłem, że oddasz głos na Yarra. :D


Nie ma sensu, żebym głosował dziś na Ciebie, bo będę sam. Dlatego głosuję na mojego drugiego podejrzanego.

Dnia 02.09.2007 o 21:04, Kukowsky napisał:

Fajna zagrywka, bo jak dzisiaj już z Lampkiem zlinczujecie Yarra to jutro bez większych problemów będziesz mógł powrócić do zlinczowania mnie.


Tak myślisz? Jeśli Yarr okaże się niewinny, to raczej jutro padnie Lampek, bo Ciebie praktycznie nikt poważniej nie podejrzewa.

Dnia 02.09.2007 o 21:04, Kukowsky napisał:

Jeśli faktycznie w mafii jesteś Ty z Lampkiem to okażę się, że niezły ze mnie jasnowidz. ;)


Bardzo mi przykro, ale okaże się, że bardzo kiepski jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:

To, że Ty nie będziesz zdziwiony po mojej śmierci to normalne (bo jako glina wiesz, że jestem
mieszkańcem). Ciekawe jak się wytłumaczysz przed resztą? No tak - że przecież tak strasznie
Cię krzywdziłem :D


Oj, sądzę, że nie będę zdziwiony. Morderca jesteś ;]

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:


Jakoś mnie to nie dziwi. W ciągu ostatnich godzin jedziecie na jednym komarku :) Czyżby dwóch
chłoptasiów-szczeniaczków? To by pasowało :) Ciekawe jak można uniewinnić gościa, który przyczynił
się do śmierci w linczu trzech osób, a nie jest neptkiem tylko wyjadaczem? Ano, Ty to widzę
potrafisz :)


Ty zaś widzę, znów podchodzisz do sprawy twórczo. Uniewinniam go na dzisiaj, bo skupiam się na Tobie. A winny jesteś tak, że gdyby mi powiedzieli, że działasz samotnie, to bym im uwierzył.

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:


Tylko Yarr te przychylne spojrzenia ma gdzieś, a swoje wnioski z nich wyciągnął. Tutaj też
przejrzyj na oczki i nie siej propagandy, która ma guzik wspólnego z rzeczywistością.


Ach? ... faktycznie, Lampek, siewca zamętu. A Yarr, ostatni sprawiedliwy, z taśmami Prawdy ;]

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:


Ja Ci dam "klocki" chyba... ;P


:P

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:

Tia, już Ty się musisz akurat przekonywać :D


Muszę.

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:

Tak... A jeśli nie Kukowsky, to Yarr. A jeśli nie Yarr to jednak Glizda... etc. Aż dojdziemy
do Lampka :D


Nie, nie nie. Najpierw Yarr.

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:

Oczywiście. Teraz, kiedy podejrzewa Ciebie dajesz mu luz, ale jest w gronie Twoich głównych
podejrzanych. Extra :D


...głównych podejrzanych? Piepshysh Miśq... przeczytaj sobie dokładnie mój post. Głównym podejrzanym jesteś Ty. Potem trzy osoby podejrzane mniej (Kukowsky z nich najmniej) oraz dwie niewinne - z założenia.

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:

Tego założenia niestety nie rozumiem, a jestem mieszkańcem :) Ty zatem nie możesz być mieszkańcem
(według tego co powiesiłem nad łóżkiem :D).


Wytłumaczyłem to założenie. Nie czytasz - nie mój problem.

Dnia 02.09.2007 o 19:20, Yarr napisał:

> Moja lista:
>
> 1. Yarr - do odstrzału na 100%
> 2. Budo.
> 3. Spider/Kuk.

A to jest najlepsze :) Chyba nie masz żadnej teorii, Lampku. Albo żeś się ostro pogubił, albo
jesteś gliną.


Nie mam teorii? Mam - odsyłam do moich poprzednich postów.
Pogubiłem się? Nie - odsyłam do moich poprzednich postów.
Jestem gliną? Nie. Ty nim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:07, glizda101 napisał:

Tak myślisz? Jeśli Yarr okaże się niewinny, to raczej jutro padnie Lampek, bo Ciebie praktycznie
nikt poważniej nie podejrzewa.

Jeśli Yarr okaże się niewinny to mafiosi będą musieli zwerbować na swoją stronę tylko jedną osobę, tak więc jeśli dzisiaj nie trafimy to mafiosi będą mieć naprawdę łatwe zadanie...

Dnia 02.09.2007 o 21:07, glizda101 napisał:

Bardzo mi przykro, ale okaże się, że bardzo kiepski jednak.

Raczej są dwie opcje... Albo dobry ze mnie jasnowidz, albo żaden. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście chłopaki nieco zamotali. Wróciłem z roweru, wyskakałem się, wyjeździłem i na przednim i na tylnym kole i odświeżyłem umysł.

Przeczytałem na spokojnie wszystko jeszcze raz i byłem naprawdę skołowany bo na obecną chwilę każdy już tak bardzo namotał, i tak wiele napisał, że jest w stanie wybronić się ze wszystkich argumentów i co więcej, zaatakować osobę, która na niego najechała!

Taka prawda. Teorii można snuć w tej chwili naprawdę wiele i ciężko podjąć słuszną decyzję.
Dzisiaj jednak zagłosuję na jednego z dwójki moich podejrzanych od początku dnia, o których wspomniałem jako PARA. Mowa oczywiście o parze Yarr/Spider.

Od początku dnia, ba - od wczoraj, byli niemal pewni na 100%, że to właśnie Lampek wszystkimi manipuluje i o ile Spider nie tak bardzo, to Yarr pragnął całą swoją postacią śmierci właśnie Lampka. Każdy z tutaj obecnych przecież byłby gotów postawić flaszkę, że Yarr odda dziś na pewno głos na Lampka.
Nagle zmiana głosów obu Panów na BUDO o_O Jasne, bronią się, że wcześniej przecież pisali o tym, że go podejrzewają itd itp bla bla bla. Najwyraźniej to był grunt pod plan B. Zobaczyli, że na Lampka może im zabraknąć głosów. Plan awaryjny - głosujemy na Budo, na tego był skłonny przecież zagłosować sam Lampek więc znajdzie się jeszcze jedna lub dwie osoby z głosem na BUDO.
A taką postawią Matki Miłosierdzia Yarr miał nadzieję, że mu dzisiaj każdy odpuści. On wszak odpuścił swojemu największemu wrogowi - Lampkowi.

Głos dziś pójdzie oczywiście na Yarra.
Jeśli Yarr będzie winny - łatwiej już będzie znaleźć drugiego winnego. Prawdopodobnie pójdzie pod lincz spider.
Jeśli jednak nie będzie winny - wiedz Lampek, że jutro najprawdopodobniej polecisz Ty, i to z wielkim hukiem. Musisz mieć tego świadomość.
Chyba że pojawią się jakieś nowe fakty.

**********************
LINCZ ------->Yarr
**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:04, Kukowsky napisał:

> lincz ==> Yarr
Kurcze ja chyba jakimś prorokiem jestem, bo mimo tego, że od rana podejrzewałeś mnie to jakoś
dziwnie pewny byłem, że oddasz głos na Yarra. :D Fajna zagrywka, bo jak dzisiaj już z Lampkiem
zlinczujecie Yarra to jutro bez większych problemów będziesz mógł powrócić do zlinczowania
mnie. Jeśli faktycznie w mafii jesteś Ty z Lampkiem to okażę się, że niezły ze mnie jasnowidz.
;)


Linczuj Yarr''a! Linczuj Yarr''a!

[/histeria :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:04, spider88 napisał:


Chcesz w tej chwili powiedzieć że obstawiasz parę Yarr - Budo ?


Nie mam pewności, co do Budo. Cały czas tracę przekonanie, że może on współpracować z Yarrem...gdybyśmy dzisiaj zarąbali mordercę, to raczej byłoby to trochę ryzykowne dla Yarr''a. Sądzę, że Budo jest niewinny.
O innych muszę pomyśleć.

Dnia 02.09.2007 o 21:04, spider88 napisał:


Tylko co będzie jeśli znów się pomylisz ?


To nie będzie miło. Ale jestem pewien na 100%, że to Yarr.

Dnia 02.09.2007 o 21:04, spider88 napisał:


Znów wracasz do wczorajszego , pode mnie szykują dół .

Jestem tak zmieszany że już zgłupiałem .


Ja też. Ale pewny jestem Yarr''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:15, Lampek napisał:

Linczuj Yarr''a! Linczuj Yarr''a!

Widzę, że bez mojego głosu się obejdzie, tak więc nie będę do tego przykładać ręki. Jak Yarr okaże się winny to Wam pogratuluje, a jeśli okaże się niewinny to znowu będę mógł się mądrzyć, że zlinczowaliście nie tą osobę co trzeba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:00, Kukowsky napisał:

Ech... A pomyśleć, że naprawdę liczyłem na to, że dzisiaj uda mi się doprowadzić do linczu
na Lampku. Swojego głosu zmieniać nie będę, bo nie po to przerzuciłem się z Budo na Lampka
po to by teraz znowu wracać do linczowania Budo. Przyznam też szczerzę, że nie podoba mi się
głos Yarra. Na tej samej zasadzie co wczorajsza propozycja Lampka, czyli chodzi tu o odpuszczenie
dwóm głównym stronom konfliktu...


Kurrrrrrrrrrr...ka wodna. Masz rację.. masz rację. Fak. Ja już powoli głupieje. Ale właściwie są dwie strony konfliktu i należało się opowiedzieć po jednej ze stron. Jak już pisałem - byłem przekonany, że Yarr i Spider to właśnie zrobią czyli zagłosują na Lampka. Po ich stronie byłeś także Ty (zapomniałem o tym w poprzednim poście). Po drugiej stronie barykady stałem ja, Lampek, glizda no i Budo.
I teraz mam dylemat. Bo jeśli Yarr okaże się rzeczywiście niewinny, to Lampkowi pozostanie pogratulować dobrej gry. Oczywiście zakładając, że pośród tej dwójki jest mafiozo. Jeśli nie.... przegrana mieszkańców jest już raczej przesądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie. Mam absolutną świadomość, że jeśli Yarr okaże się niewinny, to rzucicie się na mnie. Okej. - Rzekł Gast. - Dzisiaj jednak postanowiłem zagrać pierwsze skrzypce i zaryzykować swoim życiem, by go zabić. Namotał, nakręcił, widzieliście efekty... a ostatnie zachowanie, to kompletny popis umiejętności aktorskich. Sądzę, że zobaczył, iż powoli niektórzy dostrzegają pewne rzeczy, o których wspomniałem i mu zarzuciłem.

===---===---===
A zarzucanie mi, że nie umiem czytać, nie rozumiem, czy cokolwiek innego z jego strony, to bezczelność :P Smaż się w piekle Yarr :P

Podpisano,
Histeryk.
===---===---===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:33, Kukowsky napisał:

A pomyśleć, że to Ty wczoraj mocno skrytykować mój pomysł z życie za życie. Proszę jak sytuacja
w FM potrafi szybko się odwrócić. :P


Tylko zważ na to, że ja jutro na 500% zginę, jeśli Yarr będzie niewinny xD A na moje truchło jeszcze po kolei naplują :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:36, Lampek napisał:

Tylko zważ na to, że ja jutro na 500% zginę, jeśli Yarr będzie niewinny xD A na moje truchło
jeszcze po kolei naplują :)


Dla mnie Twoja jutrzejsza śmierć nie jest wcale przesądzona. Powiem Wam szczerze, że bardziej niż wynik linczu ciekawi mnie wynik mordu ;]
Póki co jednak mogę się zgodzić z Sajmonem- mamy tu niezły chaos, ja sie w tym nie łapię -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:30, Lampek napisał:

Dobra, Panowie. Mam absolutną świadomość, że jeśli Yarr okaże się niewinny, to rzucicie się
na mnie. Okej. - Rzekł Gast.


Wiesz, że w tym momencie, losy całej gry spoczywają na Twoich barkach ;) Bo:

1.Jeśli jesteś mieszkańcem i Yarr okaże się jednak niewinny - przegraliśmy. Bo poleci jutro kolejny mieszkaniec prawdopodobnie i to choćbyś nie wiem jak się wybraniał i błagał.

2.Jeśli jesteś miafiozem - dość dobry układ bo jutro zginiesz jeśli Yarr będzie niewinny. Wtedy pojutrze będzie jeden mafiozo i dwóch mieszkańców.....

3.Istnieje trzecia opcja - Ty i Yarr razem w mafii :) Jesteś pewien na 100%, że Yarr jest w mafii - wiadomo już dlaczego. Cała Wasza kłótnia to była szopka. Była na tyle duża, że nie dało jej się nie zauważyć i nikt nie mógł pozostać obojętny. Każdy właściwie opowiedział się po jednej ze stron tym samym dyskwalifikując taką opcję, że możecie być w mafii razem. Ryzykujecie nie wiele właściwie bo kogokolwiek byśmy nie zlinczowali to drugi z Was ma zaufanie do końca gry. Pytanie, czy rzeczywiście dojdzie do tego, że będziemy musieli Wam pogratulować tej wspaniałej rozgrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:38, Budo napisał:

> Tylko zważ na to, że ja jutro na 500% zginę, jeśli Yarr będzie niewinny xD A na moje truchło

> jeszcze po kolei naplują :)

Dla mnie Twoja jutrzejsza śmierć nie jest wcale przesądzona. Powiem Wam szczerze, że bardziej
niż wynik linczu ciekawi mnie wynik mordu ;]
Póki co jednak mogę się zgodzić z Sajmonem- mamy tu niezły chaos, ja sie w tym nie łapię -_-


Mnie też ciekawi mord. I chyba wiem, kto dzisiaj kropnie w kalendarz. Nie będę tego zdradzał oczywiście, bo wszystko będzie można obrócić przeciwko mnie, jeśli dzisiaj nie będzie zbyt wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:41, Lampek napisał:

Mnie też ciekawi mord. I chyba wiem, kto dzisiaj kropnie w kalendarz. Nie będę tego zdradzał
oczywiście, bo wszystko będzie można obrócić przeciwko mnie, jeśli dzisiaj nie będzie zbyt
wesoło.


A tu to mnie zagiąłeś. Zostali praktycznie sami aktywni i nie-neutralni, więc ja jakoś nie bardzo wiem, skąd mogę wywnioskować, kogo dzisiaj mordną. A intrygujące to jest, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się